STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
turystka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
osa




Dołączył: 14 Maj 2004
Posty: 3
Skąd: pomorze

PostWysłany: Pią, 14 Maj 2004 12:25:17    Temat postu: turystka Odpowiedz z cytatem

witam .. Very Happy sluchajcie kochani moi .... jest taka sprawa... przejrzalam wszystkie www o waszym miescie ale nigdzie nie znalazlam info odnosnie imprez - kalendarza imprez na rok 2004 Confused ... chodzi mi o zlot motocykli Cool <to juz sie dowiedzialam z innych zrodel> oraz o festyn histryczno - arecheologiczny :lol:no i pare innych ... chcialabym wpasc zobaczyc co sie bedzie dzialo .. zaznaczam ze jestem z pomorza ... jesli ktos moglby mi pomoc to czekam na info pod osa1980@tlen.pl ... a tak pozatym to niech ktos sie zajmie tym problemem kalendarza imprez Mad bo nie jestem jedyna osoba z tym zapytaniem ... pozdrawiam serdecznie brodniczan Laughing ... i chyba do zobaczenia na zlocie ... Rolling Eyes ... osa ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
atla2
Gość






PostWysłany: Sob, 15 Maj 2004 08:53:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec u nas w miescie to jest tak, ze nikt do konca nie wie dokladnie kiedy beda wymienone przez ciebie imprezy... watpie czy odbedzie sie zlot motocykli (padlo piano...) pozdro
Powrót do góry
osa




Dołączył: 14 Maj 2004
Posty: 3
Skąd: pomorze

PostWysłany: Wto, 18 Maj 2004 14:59:46    Temat postu: turystka Odpowiedz z cytatem

o qrcze czyli ze nie dowiem sie kiedy bedzie impreza na zamku Sad niedobrze .. zlot raczej sie odbedzie bo w kalendarzu imprez w gazecie motocyklowej jest .. szkoda ze piano pada ... fajna knajpka ... no coz bede starac sie dowiedziec z innych zrodel o imprezie z rycerzami .. dzieki wielkie atla2 za odpowiedz ... pozdrawiam .. noi wciaz mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto bedzie cos wiedzial na ten temat ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Wto, 18 Maj 2004 18:11:15    Temat postu: Re: turystka Odpowiedz z cytatem

osa napisał:
o qrcze czyli ze nie dowiem sie kiedy bedzie impreza na zamku Sad niedobrze .. zlot raczej sie odbedzie bo w kalendarzu imprez w gazecie motocyklowej jest .. szkoda ze piano pada ... fajna knajpka ... no coz bede starac sie dowiedziec z innych zrodel o imprezie z rycerzami .. dzieki wielkie atla2 za odpowiedz ... pozdrawiam .. noi wciaz mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto bedzie cos wiedzial na ten temat ..

www.turystyka.brodnica.net, tam lada dzień będzie wykaz imprez.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
osa




Dołączył: 14 Maj 2004
Posty: 3
Skąd: pomorze

PostWysłany: Czw, 20 Maj 2004 09:48:28    Temat postu: to znow ja Odpowiedz z cytatem

łojej ...Very Happy dzieki wielkie Very Happy bede tam codzien zagladac ... pozdrawiam brodniczan i thx za pomoc Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
B52
Gość






PostWysłany: Czw, 10 Cze 2004 12:21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

motory w sobote beda
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016003 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski