STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wpływ "słowa" na odbiorcę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Wto, 31 Paź 2006 17:37:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emescee napisał:
tylko odpowiedziałam na zarzut, że brak tam jest tego o czym tu mowa Rolling Eyes kazdy ma prawo do własnego zdania szanuję to i doceniam, ale chyba tylko ja na tym forum, patrząc na przykład na tematy zawierające w sobie "hip hop"pokój i tolerancja daleko od was..a co do definicji zespołu hardcoreowego to mam inną opinię bo słucham innej muzyki i dla mnie to znaczy dokładnie to samo tylko że inaczej wyrażone:) nie lubię bez cenzury zespołu i to ci przyznam otwarcie, ale nie generalizuj tak wszystkiego..masz inne zdanie po prostu i nie wkręca Cię hh...to w takim razie nie staraj się tego na siłę zmienić, co potwierdzi twoje schematy powielane przez społeczeństwo..ale i tak nikt nie stara się pojąć o czym nawijam więc życzę wszystkim tylko odrobiny tolerancji

nie myl pojec. hardcore to hardcore.
a tolerancji mam bardzo duzo (muzycznej takze), jednak sa pewne granice, a dzisiejszy hh je przekracza pod kazdym mozliwym katem. komercha robiona pod publiczke.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emescee




Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 10
Skąd: wymiennie

PostWysłany: Wto, 31 Paź 2006 19:05:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i właśnie przez ten medialny szajs tak właśnie jest.masz świętą rację bo i tak to wygląda..i właśnie przez to nikogo stąd nie przekonam..ale nieważne pisałam tylko do tematu "wpływ słowa na odbiorcę"..nara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emescee




Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 10
Skąd: wymiennie

PostWysłany: Wto, 31 Paź 2006 19:07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to znaczy to była odpowiedź do satana, ale w sumie i pasuje do tej ostatniej..bo mi się też chce rzygac jak patrze na to co dzisiaj nazywają hip hopem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sro, 01 Lis 2006 01:02:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladnie napisalaso dzisiejszym hh. respect dla paktofoniki i k44 Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PunkLady




Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 14

PostWysłany: Pią, 03 Lis 2006 15:11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
dla mnie sensowna tresc zawiera tekst piosenki zespolu
Perfect - "Niepokonani"
a takze kilka utworkow Dzemu i Lady Pank. Ogolnie ywydaje mi sie, ze przeslanie mozemy znalezc tylko (na ogol) w starszych utworach. Wspolczesana techno- i poppapka niewiele (a raczej nic) soba nie reprezentuja.


a mnie tam się podobają teksty Comy , tylko trzeba zrozumieć,bo w tekstach piosenek odnajdujemy siebie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020068 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski