STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wpływ "słowa" na odbiorcę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andzia




Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 764
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 13 Sie 2006 20:47:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hihihi
prawie teledysk z tego wyszedł Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Nie, 13 Sie 2006 20:51:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak se mysle... Jak wyszedl z tego prawie teledysk, to koniecznie trzeba to powtorzyc i uwiecznic. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andzia




Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 764
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 13 Sie 2006 20:57:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to własnie jest uwiecznione, beka jak nic
i juz nie wspominając z kim w roli głównej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Nie, 13 Sie 2006 20:59:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, no to ja chce koniecznie to obejrzec... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 13 Sie 2006 20:59:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

win, bla bla bla, jak śpiewa farben lehre:
Perfect, Urszula, Budka Suflera
Stara generacja nowego trenera
Pieją sroki z minionej epoki
Górale, kaznodzieje - kto nie śpiewa
... ten nie je ...


kiedy słucham craddle of filth np, to trudno mi tam słowa wyłapać, dlatego nie uważam, żeby słowa miały szczególny wpływ na słuchacza. czasem słucham melodii, a czasem słów.

przekaz? hmmm jakiś na pewno jest. tylko czasem trudno odgadnąć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Nie, 13 Sie 2006 22:21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ivopnne napisał:
Wow, no to ja chce koniecznie to obejrzec... Very Happy
Very Happy


ne-da-ra-dy
Nagranie ma status super-hiper-mega-ultra-tajny i spoczywa w archiwach kilka pięter pod powerzchnią ziemi. Dostęp do niego ma bardzo wąskie grono osób. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Andzia




Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 764
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 14 Sie 2006 06:20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...całe szczeście hihihi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Pon, 14 Sie 2006 11:35:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pfff spoko - nie, to nie!
Nie nalegam... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emescee




Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 10
Skąd: wymiennie

PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 09:42:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski napisał:
jeżeli chodzi o słowa piosenek to powinnaś sprecyzować o jakie piosenki ci chodzi Dżem śpiewa o życiu ,Bajm o miłości a piosenki z rodzaju Hip Hop wiadomo o niczym konkretnym są, jeszcze pozostają zagraniczne piosenki czyli te bez sensu i właściwego przesłania


to się nazywa tolerancja..a chodzi mi konkret o ten text o hiphopie.nie będę się wypowiadać na ten temat bo będziecie to uważać za farmazony typu texty o życiu etc.ale dla mnie tak własnie jest tylko 3ba słuchać HIP HOPU a nie tego co się teraz w mediach słyszy..bo to dla mnie jest disco polo <jak usłyszałam ostatnio kawałek verby>nawet nie wiem kto miał kiedyś prawo nazwać to takim zaszczytnym tytułem..słucham hiphopu od 8 lat, reggae od 3 i dla mnie właśnie te dwa gatunki muzyczne mają najwiecej do przekazania.ich słowo jest dla KOMPETENTNEGO I MYŚLĄCEGO odbiorcy serio ważne.i nieprawdą jest że hh o niczym konkretnym jest a żeby wydawać takie sądy wypadałoby się trochę bardziej zagłębić w temat..więcej niż słowo/więcej niż bym nawet chciał...muzyka mi dodaje sił peace
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 11:53:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od znajomych sluchajacych hh dowiedzialem sie, ze grupy bez cenzury oraz hemp gru sa extra, fajne i w ogole. przypadkowo wybralem ich pare testow. o zgrozo! gdzie tu jest zyciowe przeslanie? pokaz mi palcem, bo chyba jestem slepy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emescee




Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 10
Skąd: wymiennie

PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 17:58:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to posłuchaj sobie zip squadu starego w witrynach odbicia albo nawet obecnej płyty sokoła..dalej ostrego molestę grammatika fenomena płomień81...i nie patrz na to jak przez schemat ..a co do hg i bez cenzury..to są dość hardcoreowe składy, ale wysztarczy że wybierzesz "cudowny dzieciak"hemp gru i czekamn niecierpliwie na odpowiedź czy ta piosenka rzeczywiście pusta i bez przesłania jest , dobra??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 20:22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka jest Twoja definicja hardkorowego zespolu? wg mnie to kapela, ktora potrafi wbic sluchacza do fotela, na koncercie pozbawic sluchu, przy tym sprawia, ze czlowiek wpada w swoisty amok. mozg zaczyna produkowac endorfine, ktora wylacza osrodki bolu i zmeczenia. mozna przeskakac caly koncert. dopiero po nim jest odczuwane wycienczenie. wlasnie to potrafi kapela HC.
chcesz hardkorowego zespolu? zapusc sobie 1125 Very Happy
niech bedzie, ze ten cudowny dzieciak ma jakas glepie. ale niepotrzebnie znowu jest o tym, ze system "nie pozwala palić skrętów". bez komentarza.
nie lubie hh, wole cos konkretnego zwanego muzyka. pozdrowy;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 31 Paź 2006 12:55:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lao che - przy ich utworach aż skóra ciary przechodzą po plecach. wyryczane, wykrzyczane "czy to była kula synku, czy ci serce pękło" (i wiem, że to wers zaczernięty z baczyńskiego) , "Polacy - nie strzelać, na Boga to Polacy" z przebicia do śródmieścia.
podobnie włochaty "Omijam Ich Sklepy Z Tanim Zbawieniem | Jestem Szczurem, Co Odmawia Udziału W Wyścigu | Nie Odnajdę Swego Ja W Następnym Wcieleniu | Zrobię To Tu I Teraz Bo Nie Mam Pewności Że W Nowym Życiu Zrobię To Lepiej"

za hh nie przepadam (lubię kilka piosenek paktofoniki starej), reggae jest dla mnie monotonne (wyjątek alians).

a co do muzyki to nowa płyta trivium nie umywa się do starej.

można tak w nieskończoność o zespołach i składach lubianych/nie lubianych, przekazie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emescee




Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 10
Skąd: wymiennie

PostWysłany: Wto, 31 Paź 2006 13:01:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko odpowiedziałam na zarzut, że brak tam jest tego o czym tu mowa Rolling Eyes kazdy ma prawo do własnego zdania szanuję to i doceniam, ale chyba tylko ja na tym forum, patrząc na przykład na tematy zawierające w sobie "hip hop"pokój i tolerancja daleko od was..a co do definicji zespołu hardcoreowego to mam inną opinię bo słucham innej muzyki i dla mnie to znaczy dokładnie to samo tylko że inaczej wyrażone:) nie lubię bez cenzury zespołu i to ci przyznam otwarcie, ale nie generalizuj tak wszystkiego..masz inne zdanie po prostu i nie wkręca Cię hh...to w takim razie nie staraj się tego na siłę zmienić, co potwierdzi twoje schematy powielane przez społeczeństwo..ale i tak nikt nie stara się pojąć o czym nawijam więc życzę wszystkim tylko odrobiny tolerancji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 31 Paź 2006 13:11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miej pretensje do garbatego, że ma dzieci proste.

włączam dowolną stację muzyczną i... hip hopowa kupa, bo oto jakiś koleś duka o miłości do jakiejś dziewczyny albo o bakaniu na imprezie (czy to jeszcze hh czy już disco polo). zresztą w jednym z wątków świetnie podsumował to payne.

jako osoba niezorientowana w hh, która nie dociera do wartościowych w twoim mniemaniu składów, mam prawo do takiej właśnie opinii wyrobionej na podstawie medialnego przekazu.

i trywialny przepis na teledysk: laski, samochody, motory, a najlepiej jeszcze droga męska biżuteria i kasa, kasa, kasa w złotówkach, euro, jenach, kopiejkach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020495 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski