STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
TKB-AUTOMATYKA SERWIS
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon, 19 Kwi 2004 14:58:08    Temat postu: TKB-AUTOMATYKA SERWIS Odpowiedz z cytatem

Mam uwagi odnosnie programu lokalnego a w zasadzie mszy niedzielnej.Otóz jakość obrazu jaka jest na tej mszy jest fatalna pojawiają się jakieś duszki . podwójne obrazy i w ogóle nic prawie nie widać ołtarza tak jak by kamera była za daleko.Uważam ,ze jest tyle mszy na innych kanałach , że albo poprawicie swje nadawanie albo w ogóle zrezygnujcie . bo szkoda naszych nerwow i oczu.Na programie lokalnym często nie mozna zrozumieć o czym mówią .raz jest głosno raz cicho zależy gdzie jest nagrane i kto mówi.A tej pani co prowadzi to chyba nie długo urwie się głowa o kiwania nią .To tyle co chciałam powiedzieć.Ciekawi mnie czy ktoś podzieli się moimi uwagami i czy coś poprawią z tą mszą.Panowie zaprzesańcie nadawć albo róbcie to poprawnie.
Rozgoryczona klientka
Powrót do góry
KIRR
Gość






PostWysłany: Pon, 19 Kwi 2004 20:25:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LUDZIE WY NAPRAWDĘ NIE MACIE SIĘ CZYM ZAJMOWAĆ. ŚMIĘ TWIERDZIĆ,ŻE WYPOWIEDZ TA JEST OD KONKURENCJI TKB. CO ZA DŁUGO BYŁO CICHO, TRZEBA ZNALEŻĆ JAKIŚ TEMAT. A ZRESZTĄ JAK JESTEŚ ODBIORCĄ TKB A COŚ CI SIĘ NIE PODOBA,TO SIĘ PRZENIEŚ DO ELTRONIKA.TAM MSZA JEST Z WIĘKSZYMI ATRAKCJAMI,NP WSKAKUJE KTOŚ INNY NA WIZJE ALBO CZARNA PLAMA I BRAK FONI PRZEZ KILKA MINUT. A PROGRAM LOKALNY......TAM RÓWNIE JEST CIEKAWIE-SPIKIERKA MÓWI : "WITAM ŚWIEŻO UPIECZONYCH STRAŻAKÓW" DLA MNIE TO SIĘ NADAJE DO FEDEROWICZA. A POZA TYM NIE BRAKUJE OD CZASU DO CZASU "MAZURSKIEGO RADIA"-CZYLI REJS ALE W KOLORZE I TO WĄTPLIWEJ REŻYSERI Shocked . PAMIĘTAJ WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 20 Kwi 2004 07:31:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej KIRR zarzucasz twojej przedmówczyni ,że mowi na temat który jej niedotyczy .a z twojej wypowiedzi ,wynika ,że znasz jedna i druga kablówkę .Cfyba pracujesz w jakimś wywiadzie.Napewno nie masz czystego sumienia .
Powrót do góry
KIRR
Gość






PostWysłany: Wto, 20 Kwi 2004 18:54:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej gościu-nie trzeba pracować w wywiadzie by móc się wypowiadać na ten temat.Wystarczy mieć oczy i uszy otwarte gdy się coś ogląda.Oczywiście, że znam jedną i drugą kablówkę, gdyż jestem mieszkańcem Brodnicy. Niegdyś byłem odbiorcą tej "NAJTAŃSZEJ" w tym mieście kablówki, czyli Eltronika.
Powrót do góry
vapor
Gość






PostWysłany: Wto, 20 Kwi 2004 21:40:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam eltronik - miss "wlochata" (znajoma tego punkowca?) uzywa slow nieadekwatnych do stylu wypowiedzi, mister "padnij na zawal serca" jak malo kto potrafi oddac dramaturgie meczu... szachowego. moglbym sluchac jego aksamitnego glosu czytajacego ksiazke telefoniczna (niepowiedziane, ze tak nie zaczynal...), ale najbardziej uwielbiam miss saigon... czytala swego czasu artykuly z pewnej gazety w wiadomosciach, kilka razy zdarzylo sie tak, ze cytowala kogos... a potem ten ktos wypowiadal sie na wizji. to dzieki nim zasiadam przed tv we wtorki i srody, kupuje popcorn i zapraszam znajomych, zeby poogladac... animal planet! steve irwin i jeff corwin RULEZ Laughing
Powrót do góry
BULverSANT
Gość






PostWysłany: Wto, 20 Kwi 2004 21:43:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do klongroup
szanowny panie marku, skasuj ten wątek, bo i eltronik i tkb maja swoje dzialy tematyczne juz... ze wzgledu na czyjas nieznajomosc angielskiego maja mi uciekac w innym dziale te arcyciekawe potyczki?
Powrót do góry
spoko
Gość






PostWysłany: Czw, 20 Maj 2004 14:38:31    Temat postu: podwyżka Odpowiedz z cytatem

Ale dołożyli nam cenę -czyżby wejście do uni spowodało 50 % podwyzkę , czy może coś innego. Trzeba będzie chyba rozejrzeć się za jakąś satelitą na balkon i tyle .Co o tym sadzicie.Z 18,50 na 22,70 to jest dokładnie50.27% podwyżki.CZy warte jest płacenie aż tyle za jakieś marne programy i wypociny ekipy programu lokalnego?
Powrót do góry
spoko
Gość






PostWysłany: Czw, 20 Maj 2004 14:40:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sory pomyliłem cyfry miało być nie 22.70 tylko 27.80zł .dla przypomienia jest to cena miesięczna za utrudnienie przepraszam
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 20 Maj 2004 19:25:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko za chwile ile ludzie przechodzi do tkb z eltronia i tpsy, bo maja swietne lacza (moge dac dane Smile ) pewnie, kup sobie satke... rynkiem zadza rozne prawa... ale co tam tlumaczyc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spoko
Gość






PostWysłany: Pią, 21 Maj 2004 12:35:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
tylko za chwile ile ludzie przechodzi do tkb z eltronia i tpsy, bo maja swietne lacza (moge dac dane Smile ) pewnie, kup sobie satke... rynkiem zadza rozne prawa... ale co tam tlumaczyc

O czy ty człowieku mówisz jakie lacza sa potzrzebne do oglądania telewzyjnych programów .Coś mi się wydaje ,że pomyliłeś działy forum.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 02 Cze 2004 20:44:27    Temat postu: Re: podwyżka Odpowiedz z cytatem

spoko napisał:
Ale dołożyli nam cenę -czyżby wejście do uni spowodało 50 % podwyzkę , czy może coś innego. Trzeba będzie chyba rozejrzeć się za jakąś satelitą na balkon i tyle .Co o tym sadzicie.Z 18,50 na 22,70 to jest dokładnie50.27% podwyżki.CZy warte jest płacenie aż tyle za jakieś marne programy i wypociny ekipy programu lokalnego?


TAK warto płacić bo u konkurencji jest drożej od roku a oferta programowa jest o wiele gorsza (choćby sam POLSATSPORT o innych programach nie wspomnę bo eltronik ma połowę kanałów zdublowanych!!!!!)- a o wypocinach ekipy eltronika nawet nie watro dyskutować kto oglądał wie o czym mówię Wink !
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 02 Cze 2004 20:55:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko napisał:
O czy ty człowieku mówisz jakie lacza sa potzrzebne do oglądania telewzyjnych programów .Coś mi się wydaje ,że pomyliłeś działy forum.


jak juz ktoś wspomniał "lepiej siedzieć cicho i robić wrażenie idioty, nisz sie odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Pewnie dla Ciebie dostarczenie sygnału z punktu A do punktu B to juz nie łącze Question Exclamation Razz
Powrót do góry
spoko
Gość






PostWysłany: Czw, 03 Cze 2004 12:34:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
spoko napisał:
O czy ty człowieku mówisz jakie lacza sa potzrzebne do oglądania telewzyjnych programów .Coś mi się wydaje ,że pomyliłeś działy forum.


jak juz ktoś wspomniał "lepiej siedzieć cicho i robić wrażenie idioty, nisz sie odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Pewnie dla Ciebie dostarczenie sygnału z punktu A do punktu B to juz nie łącze Question Exclamation Razz

Słuchajcie panowie ja mówiłem o telwizji a zaczynaice zmierzać do tematu internetu .Z tego co wiem to jest do tego odpowiednia rubryka forum.
A tak wogóle to połowa jest najczęsciej równa i jeżeli to było by prawdą to oferta progranowa składała by się z 20kanałów a z tego co wiem to powtarza się około 4 programów .Chyba ,ze dla mojego przedmowcy połowa z liczby 50parę jest równa 4 czy pięć .P Twisted Evil Very Happy Shocked ozostawiam to bez komentarza
Powrót do góry
BULverSANT
Gość






PostWysłany: Czw, 03 Cze 2004 23:15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chcę nalatywać na eltronik w dziale tkb Smile bo tam ciekawie ludzie pisza Smile a oferta eltronika: zakazane DSF i ZDF, no niech sie odpowiednie sluzby dowiedza
Powrót do góry
gejka
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Cze 2004 12:41:56    Temat postu: problem z radiem Odpowiedz z cytatem

Jestem rozczarowana jakością stacji radiowym .Nic prawie nie słychać poza wyrazistymi szumami.
Technicy z TKB rozkładają ręce, tłumacząc się nie wiadomo czym .Co jest grane ? Czyżby tylko u mnie tak bylo kiepsko z tym radiem .Tak przynajmiej moge wnioskować z opini serwisu TKB , że to mój odbiornik radiowy trzeba wymienić albo naprawić . Ale gdy rozmawiam z koleżankami to co niektore utwierdzają mnie w przekonaniu , że to nie moje radio jest przyczyną fatalnej jakosci audycji radiowych .Czy macie podobne problemy i odczucia .? Question Question Mad Exclamation
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020133 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski