STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
wiadomosci eltronik
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paragraf
Gość






PostWysłany: Nie, 08 Sie 2004 12:32:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teksty, które pojawiają się są podobne do artysty rewolucjonisty który niepotrafi skopiować najwulgarniejszej gęby krańcowo prymitywnego ryja.
Rodowici brdniczanie wstydzili by się tego typu tekstów ale wy skąd i teraz bardzo ważne jesteście bardzo prymitywni to mówi się głośno w całym kraju. Trochę techniki i ... a gdyby złote rybki pływały to je wybito w pień.
Nic was nie cieszy tylko dop........ć jak w Rosji Sowieckiej. Co za element
w tej Brodnicy zagościł niczym karaluchy z szarfami maszerujące przez Duży Rynek. Brońcie się sami przed samym sobą. Zorganizujcie festyn dla karaluchów przyjadę i przywiozę fanty DDT byście nie męczyli zacnych sponsorów bo jak oni się wk.... to będziecie czwórkami spier.... z Brodnicy.
Powrót do góry
Z SZOKOWANY
Gość






PostWysłany: Wto, 17 Sie 2004 12:28:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FORUM, TO FORUM-NIBY MOZNA SIE WYPOWIADAĆ NA KAŻDY TEMAT, ALE LUDZIE, TO CO NAPISAŁ ZAWIEDZIONY GOŚĆ I FAN tv TO JUŻ PRZESADA. WRÓCIŁEM Z WAKACJI, WCHODZĘ NA WASZĄ STRONĘ( BO JĄ LUBIŁEM-TERAZ TAK MOŻNA POWIEDZIEĆ) I SZOK.NIE JESTEM NASTOLATKIEM. MAM SWOJE LATA.WIELE PRZECIERPIAŁEM. RÓWNIEŻ POMÓWIENIA.TAKIE JAK TE NA LUDZI Z TKB.DLA MNIE TO ŚMIERDZI PROKURATURĄ.OCZYWIŚCIE ON ZA TO NIE ODPOWIE BO JEST TYLKO GOŚCIEM FORUM ,ALE..... CHYBA SAM DOTRĘ DO LUDZI Z TKB ( MOZE NIE CZYTALI TEGO) KTÓRZY ZOSTALI OBRAŻENI NA TEJ STRONIE, BY ODDALI WAS-ADMINISTRATORA DO SĄDU. TAK BYĆ NIE MOŻE-CHYBA, ŻE MACIE DUŻO SZMALU NA ODSZKODOWANIA.JA IM POWIEM CO ZROBIĆ, BO SPRAWĘ W SĄDZIE WYGRAŁEM I ONI TEŻ WYGRAJĄ. Z PRAWNICZYM POZDROWIENIEM
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Wto, 17 Sie 2004 15:30:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się moderować forum aby nikogo nie uraziło. Liczyłem na pomoc dyskutujących, można zawsze do mnie zgłosić posty do weryfikacji lub usunięcia.
Straszenie mnie sądem chyba nie jest na miejscu. To dla Was stworzyłem to forum, to miało być miejsce wymiany Waszych opinii.
Wiecie co czuje człowiek, który chce coś zrobić dla lokalnej społeczności a część tej społeczności tylko narzeka, ubliża innym a teraz jeszcze chce mnie postawić przed sąd ?
Pomyślcie czasami, że ja jestem tylko człowiekiem a nie portalem, który widzicie w swych monitorach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
user




Dołączył: 08 Lip 2004
Posty: 13
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 17 Sie 2004 20:25:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkowicie się zgadzam z Klonem, nie można patrzeć na admina portalu jak na osobę będącą portalem. W normalnym życiu każdy bierze odpowiedzialność za swoje słowa i czyny (przynamniej w teorii), więc nie rozumiem dlaczego w necie ma być inaczej. Dzisiejsza technika pozwala na zidentyfikowanie autora postu choćby był z Tajwanu ale w naszych realiach jest łatwiej zastraszyć tych co cos robią nisz uspokoić krzykaczy - aż płakać się chce w jakim kraju nam przyszło zyć!
Klon jestem z Tobą, 3maj się!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ach
Gość






PostWysłany: Sro, 18 Sie 2004 08:21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KlonGroup napisał:
Staram się moderować forum aby nikogo nie uraziło. Liczyłem na pomoc dyskutujących, można zawsze do mnie zgłosić posty do weryfikacji lub usunięcia.
Straszenie mnie sądem chyba nie jest na miejscu. To dla Was stworzyłem to forum, to miało być miejsce wymiany Waszych opinii.
Wiecie co czuje człowiek, który chce coś zrobić dla lokalnej społeczności a część tej społeczności tylko narzeka, ubliża innym a teraz jeszcze chce mnie postawić przed sąd ?
Pomyślcie czasami, że ja jestem tylko człowiekiem a nie portalem, który widzicie w swych monitorach.

O widzę ,ze w końcu ktoś zrobi porządek z tym forum.Ja od dawna uważałem te forum za miejsce całkowitego bezprawia.Każdy mógł mówić co mu się podoba o każdym .A ten ktoś nie miał mozliwości jakiej kolwiek obrony .Cieszę się ogromnie ,że w koncu ktoś kokretnie przedstawił temat zrobienia porządku z tym badziewiem .A ty klonie musisz zdawać sobie sprawę ,ze jesteś współwinny całej tej sytuacji i wkładanie głowy w piasek nie uchroni cię przed odpowiedzialnoscią .Ty jesteś twórcą tej "broni " ,która wielu ludziom zadała wiele nie uleczalnym ran w postaci obelżywych opinii .Radzę ci abyś zaczął sie powoli "pakować "na pryczę z desek .Wcześniej juz widziałem posty które podważały sens istnienia tego forum szkalującego innych ludzi , ale Pan klon niereagował .,pewnie czuł się ponad prawem a teraz zadrażały mu porteczki i uważa ,że chciał dobrze .Kiedyś był taki kawał o GIERKU -on też chciał dobrze i co ztego wyszło wszyscy widzą .Ciesze się ogromnie ,że w koncu ktoś zrobi z tym porządek.Pozdrawiam
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sro, 18 Sie 2004 10:36:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez cały okres działania forum dostałem tylko jedno zgłoszenie, że post kogoś uraził. Ja nie chowam głowy w pisek ale Ci co tu bezkarnie atakują innych owszem.
Mam przykład niżej. Ty mi grozisz "pryczą" a pieszesz o bezkarności w wypowiedziach. Nawet się nie zarejestrujesz, chcesz zostać anonimowy i z bezpiecznej pozycji mnie atakować.
Teraz wielkie oburzenie, zgłaszać się nie chce, za lenistwo czytających nie moge odpowiadać.
Podważasz sens istnienia tego forum, chcesz zabrać możiwośc wypowiadania się ludziom? Skąd ja to znam? Do ataków na mnie już przywykłem bo tak jest niektórym wygodniej. Forum jest do dyskusji więc przedyskutowanie jego dalszego istnienia też powinno się tu odbyć. Nie znalazłem nic na ten temat. Dlaczego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SU27
Gość






PostWysłany: Sro, 18 Sie 2004 18:01:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze logowanie na podstawie IQ uzytkownika buhahaha Cool
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 19 Sie 2004 00:17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam zdania , czekam na pozew Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość







PostWysłany: Czw, 19 Sie 2004 00:58:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z SZOKOWANY napisał:


Z_SZOKOWANY POLONISTA AMATOR?

Cytat:
I SZOK.NIE JESTEM NASTOLATKIEM. MAM SWOJE LATA.WIELE PRZECIERPIAŁEM. RÓWNIEŻ POMÓWIENIA.TAKIE JAK TE NA LUDZI Z TKB.DLA MNIE TO ŚMIERDZI PROKURATURĄ.OCZYWIŚCIE ON ZA TO NIE ODPOWIE BO JEST TYLKO GOŚCIEM FORUM ,ALE..... CHYBA SAM DOTRĘ DO LUDZI Z TKB ( MOZE NIE CZYTALI TEGO) KTÓRZY ZOSTALI OBRAŻENI NA TEJ STRONIE, BY ODDALI WAS-ADMINISTRATORA DO SĄDU. TAK BYĆ NIE MOŻE-CHYBA, ŻE MACIE DUŻO SZMALU NA ODSZKODOWANIA.


to na co sie koles powolujesz to art. 212 kk. a konkretniej § 1." kto pomawia inna osobe, grupe osob, instytucje, osobe prawna lub jednostke organizacyjna nie majaca osobowosci prawnej o takie postepowanie lub wlasciwosci, ktore moga ponizyc ja w opinii publicznej lub narazic na utrate zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalnosci, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku" i § 2. "jezeli sprawca dopuszcza sie czynu okreslonego w § 1 za pomoca srodkow masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolnosci albo pozbawienia wolnosci do lat 2." wiec powiedz mi teraz panie prawniku gdzie tu jest wymieniony administrator od ktorego chcesz owe grube miliony wydusic? zreszta przeczytaj sobie to co u gory jest napisane na czerwono: "Wpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść." i to by bylo EOT.

Cytat:
JA IM POWIEM CO ZROBIĆ, BO SPRAWĘ W SĄDZIE WYGRAŁEM I ONI TEŻ WYGRAJĄ


po kilkunastu latach procesu uzyskales zwrot kosztow za komplet foremek skradzionych z piaskownicy?

Cytat:
Z PRAWNICZYM POZDROWIENIEM


nie rozmieszaj...
Powrót do góry
nie polonista
Gość






PostWysłany: Pią, 20 Sie 2004 10:38:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdrowy smiech -to prawdziwe szczescie.Szyderczy i pogarliwy-tragedia i stres. Życze Ci tego pierwszego.Swietnie, że w końcu pofatygowałeś się znaleśc przepisy i zastanów się czy czegos nie przeoczyłeś. A jak odpisujesz to nie zachowuj się jak gówniarz, który znowu stosuje pomówienia o "kradzież foremek"(przeniosia musi miec cudzysłów)inaczej znowu wszystko zaczyna sie od nowa.Idz na kurs. A tak wogole to bawcie sie dobrze. Mnie juz, to znudziło.Znajde ciekawsze forum.
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 02 Gru 2004 14:37:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

real LIS napisał:
LIS to moja ksywka lisie i nie podskakuj[...]

to są "uroki" statusu gościa na forum Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pią, 11 Lut 2005 10:48:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie to w eltronik'owskich wiadomościach najbardziej śmieszy ten laptop Laughing - full wypas z tego co widać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
real LIS




Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 41
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 11 Lut 2005 12:14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojnie, nick jest zabezpieczony od daaawna (bodaj od czasu tej sprawy)...
a odnośnie laptopa mam to samo zdanie: mega Laughing może śledzą doniesienia PAPowskie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019214 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski