STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
ograniczenie swobody palaczom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 18 Lip 2006 13:06:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosin bylby na wygranej pozycji... mógłby zostać księdzem jak zamierzał i zakaz by go nie obowiązywał... spijałby na oczach ludzi wino mszalne Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Wto, 18 Lip 2006 13:24:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasem, zaluje, ze nie poszedlem do zakonu... ale tylko czasem ;p bo gdybym w nim byl - nie zechalalbym sie jak zwykle co łikend;p

karolinko - ja tam nawet jestem za piciem w miejscu publicznym (byle bylo ono kulturalne)
a tak jak napisal ktos wyzej - wprowadzenie zakazu palenia fajek w barach - zrujnuje je. na 10 klientow przynajmniej 7 - 8 sztuk pali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sro, 19 Lip 2006 17:14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie przejdzie a jeśli przejdzie to w taki sam sposób jak picie piwa pod chmurką .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro, 19 Lip 2006 17:50:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem ZA USTAWĄ-jeżeli jeden czy drugi chce sie truc to prosze bardzo ale z dala od drugiej osoby co sobie tego nie życzy !!! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sro, 19 Lip 2006 18:18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście to popieram ale mówię tylko że tak samo będzie jak z piwem mimo zakazu jest pite identycznie z narkotykami to że zakazane nie znaczy że toego nie ma
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sro, 06 Wrz 2006 21:55:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję palaczom....

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=50316&wid=8490501&rfbawp=1157521221.213&ticaid=12476
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 07 Wrz 2006 07:47:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to na razie tylko projekt, z drugiej strony czy w Polsce zaczyna panowac moda na niepalenie, czy caly czas fajczenie uwazane jest za cos na topie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Heimdall




Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 192

PostWysłany: Czw, 07 Wrz 2006 08:09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego wszytskiego ide zapalić :] Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Czw, 07 Wrz 2006 13:46:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to jest dyskryminacja palaczy że niby jak palisz to jesteś gorszy,w wolnym kraju można palić gdzie sie chce Exclamation ustawa o takich bzdurach nie powinna sie znaleśc w sejmie,zebrała sie banda nie palących i chce naprawiać świat na siłe d****e po piątce w b-cy Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 07 Wrz 2006 14:59:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski napisał:
w wolnym kraju można palić gdzie sie chce


jaki to kraj, podajrze wiekszosc krajow uni jak nie wszystkie wporwadzily jakies obostrzenia dotyczece miejsc gdzie mozna palic takich jak szoly, urzedy itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Payne




Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 171
Skąd: Toruń

PostWysłany: Czw, 07 Wrz 2006 15:24:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski napisał:
Ale to jest dyskryminacja palaczy że niby jak palisz to jesteś gorszy,w wolnym kraju można palić gdzie sie chce Exclamation ustawa o takich bzdurach nie powinna sie znaleśc w sejmie,zebrała sie banda nie palących i chce naprawiać świat na siłe d****e po piątce w b-cy Exclamation


Odwrotnie. Teraz jest dyskryminacja ludzi niepalących. Nowe prawo ma to zmienić. A ja jestem za tym. Nie pale i niestety jestem zmuszony wdychać dym i narażać się na problemy ze zdrowiem w przyszłości. Siedzac w jakiejkolwiek knajpie jestem na to narazony. Mocno irytuje mnie też fakt, gdy ktoś przy mnie pali i nie uważa by dym nie szedł w moją stronę... Palisz - to trudno - wychodź na zewnatrz, a najlepiej rzuć. I niech ktos sprobuje zapalic przy mnie jak wejda nowe przepisy, hehe Cool Kazdy kulturalny czlowiek, szczegolnie na zachodzie Europy zna te zasady. U nas niestety jest gorzej (jak widac po powyzszej wypowiedzi)

Palacze! Jeśli chcecie się truć, wasza sprawa, wasz wybór. Zrozumcie tylko, że dla osób nie palących to strasznie śmierdzi. Trujecie mnie fajkami, bo nie chcecie sami leżeć na onkologii?

Nie bede mowil teraz o szkodliwosci palenia, bo kazdy rozsadny czlowiek to wie. Tylko glupiec w dzisiejszych czasach nie rzucil, lub chociaz nie probuje rzucic tego swinstwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 07 Wrz 2006 19:29:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam jestem osobą niepalącą, jednak część moich znajomych to palacze. Jak w lokalach wprowadzą zakaz palenia to będzie tam po prostu smutno. nie będzie gdzie wspólnie spędzić czasu w piątkowy (czy jakikolwiek inny) wieczór Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 08 Wrz 2006 07:56:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

palacze nie tak od razu zrezygnowali by z lokali, albo znalezli by sposob na obejscie przepisow albo fajczyli by na dworze lub w innym przystosowanym do tego pomieszczeniu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bajamaja




Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 129

PostWysłany: Sro, 13 Wrz 2006 17:51:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy siak nikt nie zrezygnuje z wypadu do knajpy tylko dlatego ,że jest zakaz palenia:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
real LIS




Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 41
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 14 Wrz 2006 11:20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Payne napisał:
Mocno irytuje mnie też fakt, gdy ktoś przy mnie pali i nie uważa by dym nie szedł w moją stronę...


minus :/

w hiszpanii i japonii pod knajpami i zakładami pracy stoją auta - busy, gdzie palacze palą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01754 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski