STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Mekka hiphop
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pią, 03 Lis 2006 10:45:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja słucham jeden osiem el i Mezo super polecam mam ich wszytskie płyty Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PunkLady




Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 14

PostWysłany: Pią, 03 Lis 2006 15:06:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muszę to powiedzieć... nienawidzę hip hopu. dziękuję Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pią, 03 Lis 2006 18:34:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie każdy z nas ma inny gust. Każdy ma również prawo do słuchania takiego gatunku muzyki jaki mu sie podoba. Mimo, że niektóre style muzyki mi sie nie podobają to ich nie neguję. Jest mi obojetne czy ktoś słucha rocka, reggae, disco polo, hip-hopu czy muzyi poważnej dopóki nie stara się on wmówić mi, że hjets to najlepszejsza i w ogóle najsampierwsza pod każdym względem muzyka na całym świecie. Niech każdy słucha tego na co ma ochote i będzie ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Pią, 03 Lis 2006 20:23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej Win zastanawia mnie czy ty przed każdym wpisem na forum modlisz sie Confused:bo twoje wypowiedzi są przepełnione dobrocia rozwagą napawają optymizmem ale właściwie nic nie wnoszą do k**** nędzy Exclamation Albo jesteś z nami(rozgarnięta ekipa antyhiphopowców) albo przeciw nam pośrodku jest miejsce tylko dla frajerów Exclamation



Śmierć frajerom Exclamation

Na zawsze Wasz pokorny sługa i autor tych słow Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią, 03 Lis 2006 20:57:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski napisał:
hej Win zastanawia mnie czy ty przed każdym wpisem na forum modlisz sie Confused:bo twoje wypowiedzi są przepełnione dobrocia rozwagą napawają optymizmem ale właściwie nic nie wnoszą do k**** nędzy Exclamation Albo jesteś z nami(rozgarnięta ekipa antyhiphopowców) albo przeciw nam pośrodku jest miejsce tylko dla frajerów Exclamation



Śmierć frajerom Exclamation

Na zawsze Wasz pokorny sługa i autor tych słow Laughing




Pax , Pax - LUDZIE cos sie zwami stało wyzywacie sie jeden rpzez drugiego od frajerÓw a tak naprawde sami nimi jestescie i co do hip-hopu kojarzycie go z jakimis spoleczniakami z rodzin patologicznych ,sluchajacących byle czego i spiewajacych byle gÓwno.

Zamiast sie kłócić byscie sie przeszli na Wyspianskiego 1 i popytali ludzi o PZP. Byscie zobaczyli co to są underground'owe nagrania i do cenili to co piekne. Nastepnie byscie sobie kupili pare plyt Molesty Ewenement lub WWO i zobaczyli co to jest muzyka Hip-hop , klasyczna muzyka Hip-Hop a jezeli kojarzycie H-H z 18l , ascetoholix czy **** wie jakimi leszczami to odsylam do psychologa ...^^ te zespoły to nie hip-hop tylko hip-hopolo
połaczenie a zarazem zbeszczeszczenei hip-hopu i diskopola


Nie żebym mial cos do innych subkultOr , kazdy lubi to co lubi , a ja mÓwie Jedyna Prawdzuwa muzyka-Hip Hop
Powrót do góry
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Pią, 03 Lis 2006 21:03:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski, az musze sie wtracic, choc to nie bylo do mnie Confused
Powyzsza wypowiedz Winn'a jest pelna TOLERANCJI, co z cala pewnoscia nie oznacza, ze nic soba nie wnosi - wrecz przeciwnie Exclamation
Nie trzeba byc ''z kims'', czy ''przeciw komus'', wazne jest, aby ''byc soba'' Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sob, 04 Lis 2006 00:00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski napisał:
(...) Albo jesteś z nami(rozgarnięta ekipa antyhiphopowców) albo przeciw nam pośrodku jest miejsce tylko dla frajerów (...)

nie lubie hh, ale i do tej ekipy nie naleze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sob, 04 Lis 2006 11:05:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski napisał:
hej Win zastanawia mnie czy ty przed każdym wpisem na forum modlisz sie Confused:bo twoje wypowiedzi są przepełnione dobrocia rozwagą napawają optymizmem ale właściwie nic nie wnoszą do k**** nędzy Exclamation Albo jesteś z nami(rozgarnięta ekipa antyhiphopowców) albo przeciw nam pośrodku jest miejsce tylko dla frajerów Exclamation



Śmierć frajerom Exclamation

Na zawsze Wasz pokorny sługa i autor tych słow Laughing



Jeżeli dla Ciebie świat składa się tylko z czerni i bieli a pomiędzy nimi nie widzisz nic to już Twój problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Sob, 04 Lis 2006 19:27:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tolerancja na tym forum jest potrzebna jak obozy szkoleniowe dla terrorystów ,dla mnie bycie tolerancyjnym w pewnej kwesti to tylko ucieczka przed ukazaniem prawdziwego JA (bo o k***a co ludzie o mnie pomyślą Confused )brak zdania jest oczywiście też zdaniem a ktoś kto tak robi ukazuje tylko że jest frajerem-nic nie znaczącym pionkiem ,szarym małym człowieczkiem ostoją przeciętności Evil or Very Mad


Hej Gościu wsłuchiwałeś sie kiedyś w te hip hophopowe teksty Question jakie to one mądre przejmujące i życiowe(pod warunkiem że ktoś jest na tyle inteligętny by taki stworzyć) tylko co mogą wiedzieć o życiu 20 kilku letni chłopacy Question ta ich filozofia zyciowa jest denna i żałosna
a reszta (większośc) tych ich tekstów jest bez sensu jakiej kolwiek spójności az sie rzygać chce na te wypociny Exclamation



Na zawsze Wasz pokorny Sługa i autor tych słow Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emescee




Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 10
Skąd: wymiennie

PostWysłany: Sob, 04 Lis 2006 20:34:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski tolerancja u ciebie to po prostu domena przewodnia.popieram Gościa całkowicie, dodając do tej listy jeszcze old school typu Stare Miasto stare Zipy,grammatik,fenomen,pfk....a jezeli się na czymś w ogóle nie znasz i mówisz o tym co słyszysz w mediach, to weź sie uderz by ci się naprostowało trochę albo choć trochę w temat wejdx żeby takie sądy wydawać..hip hopolo ma się do hip hopu jak cannabis do marchewki:/ nie każe Ci słuchać nuty która ci nie leży ale qrwa nie wypowiadaj się w ten sposób bo dosłownie się tylko osmieszasz..pokój Gościu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Sob, 04 Lis 2006 23:17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ośmieszam sie mówiąc że hip hop to h*****wo na całej szerokości swojego egzystowania,masz racje te wypociny cieniasów w tv są okropne ale te które nie są nawet na antenie puszczane i nigdy nie "zabłysną"są dramatyczne,trauma i nic poza tym-tyle Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sob, 04 Lis 2006 23:28:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto jest anty HH niech sobie posłucha Mezo albo 18L klasyka Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 05 Lis 2006 01:25:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HH jest spoko, ale tylko ten prawdziwy i wykonywany prawidłowo, a nie przez jakiegoś dzieciaka, któremu w domu się nie układa, ma za dużo hajsu, wiec bierze dragi i dzięki temu ułoży jakąś fajną bajeczkę... Proponuję takich wykonawcow jak : Snoop Dog, Eminem, czy polski O.S.T.R
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
PeCe
Gość






PostWysłany: Nie, 05 Lis 2006 09:34:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
kto jest anty HH niech sobie posłucha Mezo albo 18L klasyka Exclamation


Że co k***a?

Laughing Laughing Laughing



Mezo klasyka - hahaha rozbawiles mnie pajacu - klasyka to Molesta , WWO Zipera itp.


A nie mezo LaughingLaughingLaughingLaughing


Pzdr-PeCe
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Nie, 05 Lis 2006 11:03:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ty pier****** TYLKO MEZO I 18L Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019313 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski