STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Mekka hiphop
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 17:34:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komercja na całego...
weźmy koncert a płytę i teledyski! tam dno a tu dopieszczone przez aparaturę... to już wolę walenie i zgrzyt
The Ramones, Sex Pistols czy innych punkowców!Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cosanostra
Gość






PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 17:54:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co wy k.....a wiecie o czarnej muzie sluchacie tego polskiego disko polo i nawet nie wiecie co to hiphop wy nowo bogackie sku.......y.nara amatorzy
Powrót do góry
real LIS




Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 41
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 19:34:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cosanostra napisał:
co wy k.....a wiecie o czarnej muzie sluchacie tego polskiego disko polo i nawet nie wiecie co to hiphop wy nowo bogackie sku.......y.nara amatorzy


do kogo ta mowa? mam nadzieje, ze wiesz co to jest punk i nie piszesz do swietego. jesli tak, i nie wiesz kto to jest ramones i sex pistols, to idz "poszerzaj" horyzonty do silver clubu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pscolkaaaa




Dołączył: 12 Sty 2005
Posty: 2
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro, 12 Sty 2005 20:37:17    Temat postu: Troszke wiecej tolerancji !!! Odpowiedz z cytatem

EEeeejjjjjj ! Cóż za nietolerancja na tym forooom!! Ludzie! Każda subkultura ma prawo do miejsca gdzie bedzie mogła posiedzieć w swoich klimatach !! Więc dlaczego by im to odbierac?!
Śmiejecie się z "gówniarzy w szerokich spodniach" a nikt się nie śmieje z "gówniarzy w skurze" albo "gówniarzy w glanach" !! Wiec wyluzujcie troszke!! I dajcie im spokuj !!! Smile
Ja się cieszę,że takie coś powstało.. i niech się tylko utrzyma do przyszłych wakacji.. kiedy ja tam przyjadę... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Payne
Gość






PostWysłany: Sro, 12 Sty 2005 20:56:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, ze reprezentujesz te "subkulture". Dobrze ze nie mowisz "kulture", bo ciezko byloby ja w tekstach, zachowaniu ludzi z tego srodowiska zauważyć. Nie bede się wdawał w szerokie dysputy na temat polskich kapel hip-hop'owych bo na ten temat powstala z pewnoscia juz nie jedna praca socjologiczna, aczkolwiek powiem tylko ze gdy czasem trafie na stacje spod znaku Viva to z ekranu sacza sie teksty o :
- jak to fajnie jest zajarac
- ja i ludzie z mojego bloku/trzepaka/miasta/dzielnicy sa w porzadku - reszta to frajerzy - to ma byc tolerancja?
- jak to policja jest niedobra bo spisuje podejrzane typy na klatkach (chwdp i takie tam klimaty)
- o tym jaka jest beznadzieja i syf totalny (Sorry, ale moze by tak do pracy albo na studia?)
Niestety te wszystkie w/w fakty pozwalaja mi sadzic, ze muzyka "hip-hop" jest mowiac delikatnie "prosta" i "niezbyt wyrafinowana" Wink o jakis uczuciach wyższych zapomnijmy.... Dobrze, ze chociaz czesc Brodniczan ma jeszcze zdrowe podejscie do niektórych spraw...

I na koniec Yo... zeby bylo trendy...

ps. pisze się >> forum, skóra, spokój <<
pps. Nikt nikomu nic nie odbiera, kazdy ma prawo do wlasnego zdania i oceny.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 14 Sty 2005 12:37:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mylisz pojęcia Pscolk(a),
terminu subkultura nie powinno się używać w stosunku do dominującej kultury... wytłumaczę ci to na przykładzie, który podał Payne - stacji VIVA. muzyka, której słucham leci w niedziele i poniedziałki, późną nocą (viva rock). hip hop i dance oraz pop leci non stop (czuje ze rymuje Twisted Evil ), nawet światowa muzyka klubowa nadawna jest późno w nocy (nite club).
dlaczego mało tejże muzyki? bo z marketingowego punktu widzenia nie jest atrakcyjna dla szerszego grona odbiorców (czytaj nie jest papką, która się sprzedaje). dlatego nie uzywaj terminu subkultura w stosunku do hyp hop Wink
z drugiej strony payne, w większości zgadzam się z tobą. jednak jest jeszcze FISZ i peja, którzy nie śpiewają (przeważnie Razz ) o laskach, imprezach, jaraniu i całej wymienionej przez ciebie reszcie Cool
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie, 09 Paź 2005 21:09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święty powszedni napisał:
komercja na całego...
weźmy koncert a płytę i teledyski! tam dno a tu dopieszczone przez aparaturę... to już wolę walenie i zgrzyt
The Ramones, Sex Pistols czy innych punkowców!Wink
hnghn Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Kij
Gość






PostWysłany: Nie, 09 Paź 2005 22:24:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hip Hop... Co wy wiecie o tej muzyce. Żenująca parada niewolników. Polscy muzycy Hip hopu - nieporozumienie.
Powrót do góry
e_tam
Gość






PostWysłany: Pon, 10 Paź 2005 21:03:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MajsterBieda napisał:
No dobra, ale powiedzcie mi gdzie mają występować zapraszani artyści ? Inna sprawa, że na razie tylko "Silver Club" coś robi aby w Brodnicy ktoś bardziej znany zagościł. No, jeszcze BDK też czasem kogoś zaprosi... Stwierdzam tylko fakty bo fanem dawanej w "Silver" muzy to ja nie jestem Smile Trzeba jednak stwierdzić, że się ludziska z "Silver" starają.


jaki k***a silver toc to sie tera nazywa po wiejsku i disco z polowa Venus jak jakis burdel hehehe lole
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2005 09:19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spójrz od kiedy ten wątek się ciągnie, LOLu, jest stary jak świat!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nkhh




Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 3

PostWysłany: Czw, 13 Kwi 2006 10:59:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam nie jestem z Brodnicy, ale jak czytam te posty jak brodniczanie podchodza do hiphopu to az plakac sie chce:( Krytykuja to czego nie rozumieja,pewnie slyszeli 2-3 utwory Libera 18L i juz uwazaja sie za wszysko wiedzacych, VIVA tez nie promuje dobrych kapel hiphopowych procz kilku weteranow (OSTR<PCP<PDG<Vienio i Pele<itd..) posluchajcie sobie podziemnego rapu to wlasnie on nie skazony komercja przesyla wszystkie walory tej subkultury polecam OTP TBT MCK ILAWA 1+1. a to jak hiphopowiec sie ubiera to juz jego wlasna sprawa Evil or Very Mad, wolicie: punkow w glanach, techno-pedalow w zamalych koszulkach, metalowcow w podarych swetrach.... zenada..

Hip hop To jest cos wiecej niz muzyka to styl bycia i wyrazania siebie!!! Zjednoczeni w Hiphopie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andzia




Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 764
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 13 Kwi 2006 11:03:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszyscy tak mysla, ale Ty ich krytykujesz a sam nie jestes tolerancyjny wobec innego rodz. muzy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 13 Kwi 2006 11:59:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nkhh napisał:
wolicie: punkow w glanach, techno-pedalow w zamalych koszulkach, metalowcow w podarych swetrach.... zenada..

absolutnie nie wolimy techno-pedałów w za małych koszulkach, ale punków w glanach jak najbardziej Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dobryy
Gość






PostWysłany: Czw, 02 Lis 2006 21:57:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie czego chcieliście teraz nie mam pożądnej i mprezy w brodnicy tak zakończyła sie epoka imprez w brodnicy z********e sie staracie mozecie teraz jeździć do okolicznych dyskotek gdzie narkotyki sie bierze jak wode do picia. a tak pozatym bywałem tam bardzo często i mogie stwierdzić że tam za hmary żądów narko nie było ale co tam teraz już nie ma wcale taka właśniew jest brodnica miasto zazdrośników i p*****w
Powrót do góry
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Czw, 02 Lis 2006 22:36:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co wogóle tak kłótnia Question każdy człowiek jest inny ma wolną wole i słucha czego chce więc szanójmy to Exclamation
HH jest do d**y to każdy wie jeszcze ten co leci na vivie jest w miare ale ten cały underground to śmieć od zawsze nie lubiłem frajerstwa którzy tego słuchają i (o zgrozo Mad )tworzą nie lubie jak sie mówi tym językiem skrutów(ello ,nara,kolo)ich styl ubierania mnie drażni i prowokuje a pozatym to całe piepszenie o życiu przez 20 latków (którzy tyle już wiedzą i wszystko już znają)jest mocno naciągane.HH razem Disko Polo i kapelami podwórkowymi(typ kapela z wesela) powinien być zabroniony jako bardzo szkoldiwy dla środowiska i ludzi Exclamation


Te dwie strofy na starcie to żart Exclamation
Na zawsze Wasz pokoryny Sługa i autor tych słow Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023633 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski