STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Mekka hiphop
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon, 12 Kwi 2004 12:25:26    Temat postu: Mekka hiphop Odpowiedz z cytatem

Czas brodnicy:

"Fani muzyki hiphop w Brodnicy odnależli swoja mekkę w istniejącym od niedawna przy ul. Sikorskiego klubie muzycznym "Inferno" [...]"

Jak widze takei cos to mi sie nieodbrze robi..
Powrót do góry
Nunes
Gość






PostWysłany: Wto, 13 Kwi 2004 15:53:40    Temat postu: ble ble ble Odpowiedz z cytatem

To prawda! Zgadzam sie z toba. Nie lubie smarkaczy chodzacych w spodniach opuszczonych w kroku, jakby narobili w majtki. Ktos musi z tym zrobic "cos". Poza tym bylam W Inferno w pierwszy dzien swiat i oczom nie wirzylam. Hip Hopowcy to jest maly problem. Nie podobaja mi sie ludzie, z rozbieganymi oczami. Cpaja tam jakies syfy i bawia sie przy najwiekszym syfie. KATASTROFA!!!!!!
Powrót do góry
real last nigger
Gość






PostWysłany: Nie, 02 Maj 2004 18:50:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nazwali inferno klubem muzycznym... smiech na sali! od znajomych wiem, ze rzeczywiscie tam wszyscy chodza na dopingu! nawet ochrona, odradzam a co opinii o kolesiach z kalem w kroku, to zgadzam sie Smile
Powrót do góry
::
Gość






PostWysłany: Wto, 02 Lis 2004 12:54:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroscicie nam tylko ze sie dobrze potrafimy bawic! I nie wszyscy cpaja! Nie mozna tak generalizowac. Wiecej tolerancji...

A TAK w ogole to chu... wam w dupe!
Powrót do góry
real last nigger
Gość






PostWysłany: Czw, 04 Lis 2004 09:21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:: napisał:
Zazdroscicie nam tylko ze sie dobrze potrafimy bawic! I nie wszyscy cpaja! Nie mozna tak generalizowac. Wiecej tolerancji...

A TAK w ogole to chu... wam w dupe!


dobrze sie bawic... przy hip hopolo Question polecam artykul w newsweeku, gdzie podano przyklady jak hip hop, techno i disco polo zadowalaja te sama grupe... na dc++ mnostwo techniawy i hip hopu, a ci sami uzytkownicy maja takze "czarne oczy" czy "bialego misia" - szlagiery disco polo, czy jak ko woli muzyki chodnikowej... zastanow sie kim, czego hybryda, jestes...

aha, w d... nic nie poczulem wiec chyba baaardzo malutki masz interesik Laughing
Powrót do góry
::
Gość






PostWysłany: Czw, 04 Lis 2004 16:16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale mi teraz do******s. chyba bede mial kompleksy do konca zycia.
Powrót do góry
real last nigger
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Lis 2004 10:42:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojnie, na pewno znajdziesz jakiegos psychol(og)a, ktory powie ci, ze twoje problemy zwiazane sa z kompleksem edypa Laughing
Powrót do góry
::
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Lis 2004 12:54:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:: napisał:
ale mi teraz do******s. chyba bede mial kompleksy do konca zycia.
TO BYLA IRONIA ******! Laughing
Powrót do góry
real last nigger
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Lis 2004 15:51:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...a ja mowie zupelnie powaznie? (zebys nie mial watpliwosci to i poprzednie to rowniez ironia)
Powrót do góry
silver club
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Lis 2004 20:13:07    Temat postu: silver club to speluna Odpowiedz z cytatem

chcieli coś zmienić ale wyszła porazka... hahahahahahaha
Powrót do góry
VV
Gość






PostWysłany: Pon, 08 Lis 2004 17:29:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co chciales powiedziec silver Question
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 17 Lis 2004 09:35:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inferno, a teraz silver club to nie mekka hip hopu a techno polo Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 17 Lis 2004 18:45:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, ale powiedzcie mi gdzie mają występować zapraszani artyści ? Inna sprawa, że na razie tylko "Silver Club" coś robi aby w Brodnicy ktoś bardziej znany zagościł. No, jeszcze BDK też czasem kogoś zaprosi... Stwierdzam tylko fakty bo fanem dawanej w "Silver" muzy to ja nie jestem Smile Trzeba jednak stwierdzić, że się ludziska z "Silver" starają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szlanga5




Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 21
Skąd: norwegia

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 04:33:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie jestb pianono za czasuw starszyzny to ono wyznaczalo treddy bieda cos ci sie pokickalo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 09:40:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

18 L albo jakies kapele od czarnych oczu (disco polowe) yhm - rzeczywiscie sie staraja.... jeden osiem L jezdzi wszedzie, gdzie placa - takie muzyczne dziwki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02198 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski