STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
piano
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SU27
Gość






PostWysłany: Pon, 07 Cze 2004 14:56:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiedzial co wiedzial. a ile wysilku go to kosztowalo... Twisted Evil
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 28 Paź 2004 20:10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to gdzie można teraz muzyki na żywo w Brodnicy posłuchać?
Powrót do góry
setam
Gość






PostWysłany: Czw, 28 Paź 2004 22:22:18    Temat postu: Dżem Odpowiedz z cytatem

Ludzie, taka kapela jak Dżem w Brodnicy. byloby swietnie. jestem sklonny duzo dac za taki koncert. uwierzcie mi - warto!!
Powrót do góry
pukpukw czolo
Gość






PostWysłany: Pią, 29 Paź 2004 08:57:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie mialaby wystapic
Powrót do góry
KoMoR
Gość






PostWysłany: Sob, 30 Paź 2004 18:29:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co tam.p*******c piano.I tak byla lipa.Pasja ty tak nie p*****l bo cie do zakonu wezma. Very Happy
Powrót do góry
Syl
Gość






PostWysłany: Sob, 30 Paź 2004 18:38:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki Dzem!!!??? Przez takie kapele to miasto umiera! Nie zauwazylas???
Powrót do góry
antySyl
Gość






PostWysłany: Wto, 02 Lis 2004 12:30:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez takie kapele jak dzem umiera miasto? ty sie zastanow! to miasto umiera przez "clubbing". muzyka klubowa, techno - tylko ze w malomiasteczkowym wydaniu. przez to umiera inwencja i indywidualizm. mianiacy dyskoteki potrafia dzialac tylko w stadzie, stadnie mysla. jednostkowo nic nie znacza. Twisted Evil
idz i niech ci bass czache przedmucha, moze zmadrzejesz...
Powrót do góry
Syl
Gość






PostWysłany: Sro, 03 Lis 2004 10:23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to @#%..!? Ty chyba nie wiesz do kogo piszesz! Tak, Piano zamkneli przez takie kapele jak Dzem! Komu chce sie sluchac takiego smetu caly czas?! Dzem to najgorsza kapela na swiecie! !!! Ostatnio caly czas to puszczali to gowno w Piano, i co?! I ty mi dajesz jakis wyklad na temat dyskoteki?! Pomylka koles!

Ps I uwazaj zeby ciebie bass nie przedmuchal!
Powrót do góry
setam
Gość






PostWysłany: Czw, 04 Lis 2004 07:38:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

syl: chyba mala pomyka z Twojej strony. chodzilem do piano do ostatnich dni i wlasnie nie pamietam zeby w koncowych okresach puszczali tam ciagle Dzem(a szkoda). z calym szacunkiem dla CIebie i dla Twoich pogladow nie zgadzam sie ze Dzem i inne tego typu kapele niszyczyly to miasto. to wlasnei one sciagaly uwage bardzo wielu ludzi w calej polsce na nasze male niczym nie wyrozniajace sie miasteczko. wiec Dzem przywitalbym z otwartymi ramionami. a jesli nie mialbys ochoty ich slcuhac po prostu nie musialbys przychodzic na koncert. dla mnii to najlpesza kapela na swiecie i uszanuj to!!
Powrót do góry
antySyl
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Lis 2004 10:49:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Syl napisał:
A co to @#%..!? Ty chyba nie wiesz do kogo piszesz! Tak, Piano zamkneli przez takie kapele jak Dzem! Komu chce sie sluchac takiego smetu caly czas?! Dzem to najgorsza kapela na swiecie! !!! Ostatnio caly czas to puszczali to gowno w Piano, i co?! I ty mi dajesz jakis wyklad na temat dyskoteki?! Pomylka koles!

Ps I uwazaj zeby ciebie bass nie przedmuchal!


dzem to klasyk, muzyka ponadpokoleniowa. lubie farben lehre, metanol, tubylcow betonu, wlochatego... ale odnosze sie z szacunkiem do legendarnego DŻEMu. to ikona polskiej muzyki, podobnie jak czeslaw niemen czy anna jantar Evil or Very Mad
Powrót do góry
Syl
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Lis 2004 14:21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam swoje zdanie, ty masz swoje. Szanuje twoje zdanie, ale nie szanuje tej kapeli. I to tyle! Nie obchodzi mnie czy jest ona "IKONA!" czy czymkolwiek.
Dzem w Piano byl caly czas ("a szkoda") i to tym bardziej pod koniec. Zadna pomylka. Swojej muzyki nigdy w Piano nie slyszalam. Takze masz szczescie.....z jednej strony.
Powrót do góry
antySyl
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Lis 2004 15:47:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to pochwal sie czego sluchasz... bluesa, jazzu Question
Powrót do góry
Syl
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Lis 2004 16:10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

antySyl napisał:
to pochwal sie czego sluchasz... bluesa, jazzu Question

Blues to jest tez Dzem debil.. Najpierw pomysl (jezeli potrafisz) potem napisz. Czy bede musiala ci to wyjasnic dokladnie. A sadzac po twoim obeznaniu w muzyce nawet nie bede sie wysilala zeby ci napisac czego slucham. Twoi koledzy z dyskoteki tez ci tego nie wyjasnia. haha Wiec nie ma sensu.
A Ty czego sluchasz? Pana Tik Taka? Na takim poziomie chyba jestes...
Przedstaw sie i nie uzywaj mojego imienia.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 05 Lis 2004 16:45:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

antySyl napisał:


dzem to klasyk, muzyka ponadpokoleniowa. lubie farben lehre, metanol, tubylcow betonu, wlochatego... ale odnosze sie z szacunkiem do legendarnego DŻEMu. to ikona polskiej muzyki, podobnie jak czeslaw niemen czy anna jantar Evil or Very Mad


niezauwazylam tego. No Brawo! Na dyskoteki nie chodzisz!
(haha...)
Powrót do góry
OSTRY
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Lis 2004 17:39:41    Temat postu: GÓWNO Odpowiedz z cytatem

TEN KLUB WKÓRWIAL MNIE OD POCZĄTKU,z*****a MUZYKA Smile Laughing
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016941 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski