STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
gdzie beda odbywac sie koncerty w tym miescie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hucu
Gość






PostWysłany: Pią, 26 Mar 2004 20:13:53    Temat postu: gdzie beda odbywac sie koncerty w tym miescie? Odpowiedz z cytatem

JAK ZAMKNA PIANO TO GDZIE BEDA KONCERTY? NIE WIDZE MIEJSC GDZIE MOGŁYBY SIE ODBYC. DAJCIE PROPOZYCJE OPROCZ RYNKU. Question
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 31 Mar 2004 07:15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma w tym miaxie innego lokalu gdzie by mogly odbywac sie koncerty Sad Piano bylo niezastapione.. Sad
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Sro, 31 Mar 2004 12:53:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie będzie koncertów, po prostu... będziemy siedzieć w parku i chlać browary ku uciesze policji wlepiającej mandaty...
podziękujmy panu grabowskiemu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hucu
Gość






PostWysłany: Czw, 08 Kwi 2004 09:50:46    Temat postu: :))))))))))) Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że jak był organizowany dobry koncert to przychodziła garstka ludzi bo trzeba za bilet zapłacic. Reszta czekała przed Piano żeby wejsc po koncercie. Jak jest za free to jest masa ludzi. Jak tu organizować koncert??? Przyjedzie np. Dżem kto zapłaci za bilet w granicach 30-50 zł bo tyle musza kosztować zeby im opłacało sie grac, kto??? 30 -50 osób. Racje bytu maja tylko koncerty brodnickich przeciętnych kapel za free.
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 08 Kwi 2004 15:04:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hiehiehie... może po prostu koncerty w tym mieście nie powinny byc kierowane do grupy docelowej pt. "licealiści/studenci", tylko raczej do naszych rodziców?
czyli śiągać tu dobry jazz, to przyjdą ludzie, którzy są w stanie jakąś realną kase władować w taką zabawę (bilet, żarcie, alkoho itp).
a dla nas zostanie brodnicka scena i to co się da za małą kasę po znajomości załatwić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hucu
Gość






PostWysłany: Czw, 08 Kwi 2004 17:17:26    Temat postu: koncert Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw ilu słuchaczu jazzu mamy w tym mieście?? Nie jest problemem zorganizowanie takiego koncertu. Jest tylko problem czy znajda sie ludzie zeby go posłuchac. Kiedys jednak było inaczej ludzie przychodzili na kazdy koncert dobry i zły. Jest tez wina dzierzawcy ze nie dbał o to, wolał jakieś granie na scenie co tydzien tych samych numerów. Przez to ludzie maja dość, ja wole słuchac dobrych koncertów jednak i wole zapłacic troche wiecej żeby usłyszeć coś dobrego. A jazz moga tak samo sobie słuchac gdzie kolwiek.
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 09 Kwi 2004 08:08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe... obawiam się jednak, że "gdziekolwiek" w tym mieście nie istnieje. a publika na jazz by się znalazła, pytanie tylko, czy znajdzie się chętny, który by coś takiego zrobił.
a teraz z trochę innej beczki.
w maju rusza knajpa w lokalu po śp. kameleonie (na zduńskiej, ostatnio było tam coś, co się nazywało "zamek"). pomysł, który był na rozruszanie piano ma wystartować tam. czyli jednak coś się da w tym mieście zrobić i komuś się jeszcze chce Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tanek
Gość






PostWysłany: Sro, 14 Lip 2004 14:49:20    Temat postu: Re: koncert Odpowiedz z cytatem

hucu napisał:
Jestem ciekaw ilu słuchaczu jazzu mamy w tym mieście?? Nie jest problemem zorganizowanie takiego koncertu. Jest tylko problem czy znajda sie ludzie zeby go posłuchac. Kiedys jednak było inaczej ludzie przychodzili na kazdy koncert dobry i zły. Jest tez wina dzierzawcy ze nie dbał o to, wolał jakieś granie na scenie co tydzien tych samych numerów. Przez to ludzie maja dość, ja wole słuchac dobrych koncertów jednak i wole zapłacic troche wiecej żeby usłyszeć coś dobrego. A jazz moga tak samo sobie słuchac gdzie kolwiek.



Zorganizuj cos, a ja chetnie Ci w tym pomoge, pomimo ze nie jestem z Brodnicy.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 14 Lip 2004 14:51:59    Temat postu: Re: koncert Odpowiedz z cytatem

tanek napisał:
hucu napisał:
Jestem ciekaw ilu słuchaczu jazzu mamy w tym mieście?? Nie jest problemem zorganizowanie takiego koncertu. Jest tylko problem czy znajda sie ludzie zeby go posłuchac. Kiedys jednak było inaczej ludzie przychodzili na kazdy koncert dobry i zły. Jest tez wina dzierzawcy ze nie dbał o to, wolał jakieś granie na scenie co tydzien tych samych numerów. Przez to ludzie maja dość, ja wole słuchac dobrych koncertów jednak i wole zapłacic troche wiecej żeby usłyszeć coś dobrego. A jazz moga tak samo sobie słuchac gdzie kolwiek.



Zorganizuj cos, a ja chetnie Ci w tym pomoge, pomimo ze nie jestem z Brodnicy.


Dla zobrazowania mojej wypowiedzi, dolaczam link:

http://board.freeweb.pl/posts.php?board_id=3995&topic_id=79547&division=5601

email weckl@poczta.fm
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016208 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski