STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
opinie o dziewczynach
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
neo
Gość






PostWysłany: Sob, 20 Mar 2004 20:08:23    Temat postu: opinie o dziewczynach Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
szybki i wsciekly
Gość






PostWysłany: Sob, 20 Mar 2004 20:13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z*******a laska to **** ***** wiem bo sprawdzalem doglebnie. Twisted Evil

Imię i nazwisko zostało usunięte przez moderatora.
Powrót do góry
baca
Gość






PostWysłany: Sob, 20 Mar 2004 20:15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem kto to Jest i zgadzam sie z Toba
Powrót do góry
Harry_Mason




Dołączył: 12 Lut 2004
Posty: 44
Skąd: whatever:P

PostWysłany: Wto, 23 Mar 2004 01:10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

laski w brodnicy są fajne Smile))))))) zwłaszcza te które stawiają ponad wszystko zawartośc męskiego portfela:)) a ich nie brakuje........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 23 Mar 2004 15:48:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w brodnicy kroluje za przeproszeniem zawcia - cycek na wierzchu, wspomnienie po sukience mini, wysoki obcas, mocny makijaz. niestety, coraz czesciej wygladaja tak gimnazjalistki... na dodatek sa puste, tepe, malo inteligentne i w ogole*. na palcach jednej reki mozna policzyc wartosciowe jednostki plci, tak zwanej, pieknej. a szkoda Crying or Very sad bo na glupie c@#y nie mam ochoty.

*pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn, ktore nie spelniaja kryteriow Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Wto, 23 Mar 2004 20:08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
*pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn, ktore nie spelniaja kryteriow Twisted Evil
Dziękujemy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 23 Mar 2004 22:05:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PRAGA, 1:0 dla Ciebie za reflex... Twisted Evil
co nie zmienia stosunku bezmozgich do ... mozgich Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TO JA
Gość






PostWysłany: Nie, 28 Mar 2004 02:55:10    Temat postu: TYLKO WARZYWA, ZADNEJ CZEKOLADY,DIETA,MOJE PANIE!!!!!! Odpowiedz z cytatem

http://kurde.pl/flash/miszyn.html?PHPSESSID=2007545db3bca293dd40bbd9bbb2ebed Razz
Powrót do góry
PaSjA***
Gość






PostWysłany: Czw, 01 Kwi 2004 20:37:54    Temat postu: Chłopacy nie generalizujcie... Odpowiedz z cytatem

To przerażające, że opinie płci silnej na temat brodnickich dziewczyn są tak negatywne! Wcale nie uważam,że ładna znaczy głupia!!! Najprawdopodobniej nie mieliście przyjemności spotkać zarówno inteligentnych i obdarzonych urodą kobiet... Może pora zmienić otoczenie Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
neo
Gość






PostWysłany: Sob, 03 Kwi 2004 16:55:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o A... N.... to Ona mieszka na ..............

Usunąłęm ulicę i numer domu, wybaczcie, ale nie mogę pozwolić na publikowanie adresów. MODERATOR
Powrót do góry
LUCKY ME
Gość






PostWysłany: Sro, 14 Kwi 2004 16:45:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam łądną i inteligentną, ale trochę czasu (nie brodnicy Smile ) zajęło mi zanim znalazłem ją w gąszczu debilek co to tylko umca-umca i bara-bara. bo oprocz tego, ze - jak kazdy samiec - lubie ladne dziewczeta, to na dodatek musze miec z nimi gadac o czyms wiecej niz chrupki w czekoladzie. Wink
Powrót do góry
Czytacz
Gość






PostWysłany: Sro, 23 Cze 2004 07:25:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucky me - jak by na swiecie byly tylko inteligetne i do tego piekne kobiety to ziemia nazywala by sie rajem a nie ziemia Sad Od czasu do czasu warto pogadac z dziewczyna ktora ze swoim poziomem inteligecji na stojaco pod szafe wchodzi , przynajmniej mozna sie dowartosciowac ze nie jestesmy tak idiotyczni jak one.W Brodnicy dlatego panny tak sie ubieraja(chodzi mi o tekst zawa i piersi ..... itd) bo chca byc na topie, miec stajla Very Happy
Powrót do góry
LUCKY ME
Gość






PostWysłany: Sro, 23 Cze 2004 18:24:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety, mylisz sie. ad budowania poziomu i stajla. oczywiscie jest to moja opinia. przede wszystkim znakomita wiekszosc ma IQ ogorka - pewnie dlatego je tak CIAGNIE do TEGO niekoniecznie warzywa Twisted Evil - nie mowie ze wszystkie panienki sa tepe, ale duuuzo takich jest. moze dlatego, ze sa puste i lubia byc na widoku:) poswieca tylkiem, wystawia cycek i sie dowartosciowuja Twisted Evil poza tym zgadzam sie z felietonem "Less is More". przeczytaj. i jak?
Powrót do góry
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Sro, 23 Cze 2004 20:49:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w Toruniu, ale zakupy "ciuchowe" zawsze robię w Brodnicy. Pracuję w szkole i nie mogę wystawiać niczego na wierzch, a mimo to znajduję u Was super ciuchy. I nie dam na ten aspekt miasta powiedzieć złego słowa Smile Omawiane laski tam samo wyglądałyby wszędzie, to kwestia mentalności.
Pozdrawiam.
Praga

Brak gustu to też gust Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
B52
Gość






PostWysłany: Sro, 23 Cze 2004 22:04:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty, prago, nazywasz to mentalnoscia a ja inteligencja... konkluzja jest ta sama - tylko glupie @#$!!#$@ pokazuja to czy owe. czasami nawet w urzedach swieca tylkiem albo interesantow witaja wielkim bimbalem, ktory przed wypadnieciem chroniony jest przewaznie przez malutki guziczek. kumpel mowi, ze jestem glupi, ze fajnie popatrzec sobie na fajnie dziunie. pewnie ze tak. na dziunie - fajne laski - mozna patrzec, sprawia to pewna przyjemnosc... inaczej rzecz sie ma z DZIWKAMI
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018886 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski