STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
dlaczego kamerka nie działa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malgosiunienka




Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2

PostWysłany: Sob, 06 Maj 2006 12:59:47    Temat postu: dlaczego kamerka nie działa Odpowiedz z cytatem

Dzien dobry Very Happy Chcialam spytac dlaczego nie dziala kamerka.Nie moge przez to podglądać Małego Sad To wielki zawód dla mnie:( Proszę pomóżcie!!!
Rozżalona Mała Sad
PS Bylabym tez wdzieczna gdyby w pewnych mnie interesujących minutach nikt nie ruszal kamerka a tylko ja moglabym do woli ja ustawiac<no zeby zobaczyc Malego oczywiscie Embarassed >
Z góry dziękuje Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob, 06 Maj 2006 13:25:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez chcialabym wiedziec. Juz tydzien nie dziala.
Powrót do góry
kiwi
Gość






PostWysłany: Sob, 06 Maj 2006 14:59:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak na moj gust to z tym pytaniem powinnyscie obie zglosic sie do telewizji Eltronik Sp. z o. o.
kamerka jest ich, z tego co zauwazylem to na Brodnica.net jest TYLKO zamieszczony link do stronki Eltronika. Zwroccie uwage jaki adres www znajduje sie w pasku w momencie, gdy powinien byc obraz z kamerki, bo ja widze http://ns.eltronik.net.pl:8080/ i faktycznie nie mozna sobie niczego obejrzec Sad
Powrót do góry
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sob, 06 Maj 2006 23:32:12    Temat postu: Re: dlaczego kamerka nie działa Odpowiedz z cytatem

malgosiunienka napisał:
Dzien dobry Very Happy Chcialam spytac dlaczego nie dziala kamerka.Nie moge przez to podglądać Małego Sad

LOL Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jerzyk




Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 222

PostWysłany: Nie, 07 Maj 2006 15:00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyno też chcę sobie zobaczyć coś z tej kamerki i nie moge bo ciągle ktoś nią rusza Evil or Very Mad najlepiej kiedyś było że KAŻDY MIAŁ PO RÓWNO Exclamation Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 08 Maj 2006 07:43:42    Temat postu: Re: dlaczego kamerka nie działa Odpowiedz z cytatem

malgosiunienka napisał:
Dzien dobry [...]
dzień dobry
malgosiunienka napisał:
[...]Chcialam spytac dlaczego nie dziala kamerka[...]
a ja chciałem zapytać po co założyłaś czwarty z kolei temat o nie działającej kamerze Question Question Question

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malgosiunienka




Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 11 Maj 2006 12:46:54    Temat postu: cdn Odpowiedz z cytatem

hyhy Laughing Widzę,stałam się bardzo popularna, a szczególnie moje słowa,które niemal każdy tu cytuje Smile Ech,nawet nie wiem od czego tu zaczać Cool Proszę ostatniego Pana<nie pamiętam tego niewyraźnego niku Very Happy > nie zauważyłam, że jest już taki sam temat.Poza tym wydaje mi się,że nawet gdyby był to skoro moja słynna Cool wypowiedź została wyemitowana to znaczy że nie złamałam prawa,więc Pana ogromne zdziwienie jest zbędne Smile

Ps Niech żyje wolność wypowiedzi Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
James ale nie Bond :)




Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 1

PostWysłany: Nie, 28 Maj 2006 19:23:35    Temat postu: rew Odpowiedz z cytatem

ha ha ha Surprised Malgosiunienka masz Ty kobietko urok Smile Masz w sobie taki jak ja to nazywam"jadzik" Smile ale bardzo sympatyczny jadzik Laughing Laughing Laughing Nie przejmuj się tymi facetami, w Brodnicy mieszka duuuużo fajnych facetów Surprised Tylko szkoda, że ja nie jestem tym Małym Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Buziaki dla Ciebie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 28 Maj 2006 20:45:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm.... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
reb




Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 138
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 28 Maj 2006 22:02:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze pióro :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią, 28 Lip 2006 09:07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klonie czy mógłbyś wyjaśnić co z tymi kamerami? i czy wogóle bedą działać. Pozdrówka. Laughing
Powrót do góry
Konsar
Gość






PostWysłany: Pią, 28 Lip 2006 17:58:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamerka działa, tylko wystarczy wejść na stronę www.eltronik.net.pl i kliknąć w odpowiednie miejsce. Admin tego serwisu nie wprowadził zmiany adresu kamery internetowej, o której został poinformowany e-mailem.

Konsar
Powrót do góry
jacek_l




Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 137
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 28 Lip 2006 18:10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tak powiem, że połowę tych służb ochrnoniarskich to bym zwolnił w piździet, połowę policji i tą straż miejską wy***
(Cygan) lub coś ala podobnego - tłumaczenie ze słuchu ;]

Temat chyba skończony [;


Konsar niektórzy użytkownicy mogą nie wiedzieć co mieściło się w treści listu do Klona :) i nie znają nadal adresu kamery łełtronikowskiej.
I jeszcze komu się chcę wchodzić gdzieś i szukać tego "odpowiedniego miejsca" [; tu jest forum, a nie agencja reklamy [;

Nowy adres kamery Internetowej: http://80.54.184.254/view/view.shtml

A kamera jak na nasze miasto jest naprawdę dobra ;] polecam oglądać w przeglądarce Firefox :) przy klikaniu kursorem w jakiekolwiek miejsce kamera podąrza tam gdzie celujecie.

(czasami popełniam błędy w dodatku dość często) lub też czasami mam coś nie tak z kodowaniem znaków :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nikita




Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 50

PostWysłany: Pią, 28 Lip 2006 20:09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konsar napisał:
Kamerka działa, tylko wystarczy wejść na stronę www.eltronik.net.pl i kliknąć w odpowiednie miejsce. Admin tego serwisu nie wprowadził zmiany adresu kamery internetowej, o której został poinformowany e-mailem.

Konsar

W imieniu Klona przepraszam za brak reakcji. Mysle, ze w poniedzialek, jak tylko dojdzie do siebie po wywczasach, błąd ten naprawi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek_l




Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 137
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 28 Lip 2006 20:37:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest lato ludzie odpoczywają i nie mają czasu na niektóre aktualizację [;
więc te przeprosiny chyba są zbędne ;]

W dodatku jest ładna pogoda więc poco siedzieć w domu i marnować czas na oglądanie naszego pięknego miasta przez kamere internetową jak można sobie iść na nasz piękny rynek i podziwiać "mhmh [; fajne kobietki" pić piwo czy cokolwiek [;

W nocy polecam bramę chełmińską :D hyhyhy nvm [;


.....może jeszcze ukłon ? (:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02786 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski