STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Rząd jak marzenie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 05 Maj 2006 16:13:02    Temat postu: Rząd jak marzenie Odpowiedz z cytatem

No to mamy od dziś gwiazdy w naszym rządzie. Premier ma kolejnych zastępców Leppera i Giertycha. Ten pierwszy będzie odpowiadał za rolnictwo a ten drugi (tu się załamałem) został ministrem edukacji.

Wydaje mi się, że PiS podpisze koalicję nawet z diabłem (nie mam tu na myśli Rokity) żeby osiągnąć polityczne cele. Teraz się okaże czy nasi nowi ministrowie są tak dobrzy poza opozycją. Teraz nie będzie kogo krytykować.

Ciekaw jestem jak to się wszystko przełoży na nasz region. Wybory już na jesieni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 05 Maj 2006 16:17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bedzie zondzil hildek na spolke z wlascicilem loaklu po kameleonie. przy czym ten drugi jest jak na moje troche dziwny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Pią, 05 Maj 2006 17:51:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

posrany ten kraj jest coraz bardziej Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 05 Maj 2006 18:43:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze nie rozwiązali problemu z dostępem do tajemnic państwowych dla leppera. cóż, mam nadzieję, że andrew swoim starym sposobem nie zacznie siać żyta na torach...

natomiast szkoły przygotowują się chyba do rewolucji wychowawczej. pięć godzin religii i lekcje kończone "amen". co ten człowiek w ogóle miał do czynienia z oświatą??!!

mam nadzieję, że czują satysfakcję wyborcy pisu. na ich miejscu, to bym się poczuł lekko zdymany Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Maj 2006 19:02:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie, ze Polska ma nareszcie silny rzad, wiekszosciowy. Moze teraz uda sie PiS'owi szybciej wprowadzic reformy, zniszczyc uklad lobbystow i wprowadzic porzadek. Mysle, ze nie mozna krytykowac takiej koalicji, gdyby PO nie stchorzyla to mielibysmy inna - ale czy lepsza? Po tym wszystkim co pokazal Tusk po wyborach, dobrze ze nie ma PO-PISu. Dzis pojawila sie nadzieja na lepsza Polske!
Powrót do góry
Jerzyk




Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 222

PostWysłany: Pią, 05 Maj 2006 19:05:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stołki dla kolesi, za SLD było wszytsko bardziej zwarte niż teraz co "wybraliśmy" mówiąc za głos ludu bo ja głosowałem na SLD Confused prawiczki do tej pory nic nie zrobiły
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
studencik




Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 505
Skąd: brodnica/sopot

PostWysłany: Pią, 05 Maj 2006 20:08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadeusz napisał:
Ciesze sie, ze Polska ma nareszcie silny rzad, wiekszosciowy. Moze teraz uda sie PiS'owi szybciej wprowadzic reformy, zniszczyc uklad lobbystow i wprowadzic porzadek. Mysle, ze nie mozna krytykowac takiej koalicji, gdyby PO nie stchorzyla to mielibysmy inna - ale czy lepsza? Po tym wszystkim co pokazal Tusk po wyborach, dobrze ze nie ma PO-PISu. Dzis pojawila sie nadzieja na lepsza Polske!


"ojciec dyrektor"??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kij




Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 6

PostWysłany: Pią, 05 Maj 2006 20:58:33    Temat postu: Kij Odpowiedz z cytatem

na naszych oczach historia zatoczyła koło. To rzecz charakterystyczna dla nszego prowincjonalnego kraju niemocy i zapalczywego wstecznictwa, wielkich dekraracji i powszechnych małych świństw. W dniu 25 lecia premiery MISIA powołano nową koalicję. Mamy w nowej wersji Front Jednosci Narodowej. W roli PZPR występuje tutaj PiS, owładnięty rewolucyjną retoryką zmiany, ustami swego wodza snujący narodową nowomową przerzyte romantyczne wizje naszego kraju, wietrząc wszedzie spiski kontrrewolucjonistów. Pokorna LPR vel SD, werbuje radykalnych ciemiaków, emerytów i groteskowych oszołomów, którzy myślą, ze świat nie zmienił się od stu lat. Wreszcie wierny towarzysz, przebierający nogami, aby dla swego nienasyconego, buraczano-wóedczanego elektoratu urzadzić igrzyska i festyn z nagrodami, jednocześnie zabiegajacy o stworzenie origarchicznego konglomeratu pasożytów na ciele pańtwa dla swych członków, czyli Samoobrona, przypomina słynne ze swego prózniactwa ZSL. Od mamy PZPR - PiS, SD - LPR i Samoobrona - ZSL. I jak w haśle sprzed lat "partia kieruje, rząd rządzi" mamy pierwszego sekretarza w osobie brata Jaroława i marionetkowego premiera, który nawet wizyty z ubikacji konsultuje z swoim pryncypałem, co widać w żenujacy sposób przy okazji każdej oficjalnej wypowiedzi.

A w rzeczywistości, jak to w polityce jeden układ zastąpi drugii, polityka juz taka jest. O ile jeszcze Polski kapitalizm polityczny charakteryzował się zwyczajnym złodziejstwem wcielajacym się w zatroskane mimy lewicy, to można było go słusznie potepiac, ale przynajmniej człowiek czuł się światopoglądowo bezpieczny. Teraz zaś nasz przasny polityczny kapitalizm został przez braci K. skoligacony z żarliwą ideologią, gdzie pełno jest trumin i demonów przeszłości pijacych na jednym cmentarzu toasty z małomiasteczkowymi lękami i fobiami, to człowiek nawet nie wiem, czy ma prawo do wolności sumienia.

Fajnie... ale to w końcu lud wybrał. Lud jest mądry, odpowiedzialny i wie co robi... więc chyba nie ma w sumie powodów do niepokoju.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 05 Maj 2006 21:57:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadeusz jeśli Twoją nadzieją jest Lepper i Giertych to przysłowie zaczynające się do słów "Nadzieja jest matką" nabiera nowego sensu.

Oddali rolnictwo i szkoły w ręce pieniaczy i populistów. Podaj receptę na na Twój optymizm. Ja jakoś nie mogę się pogodzić z tym, że za edukację będzie odpowiedzilany taki człowiek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pią, 05 Maj 2006 22:55:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadeusz napisał:
Ciesze sie, ze Polska ma nareszcie silny rzad, wiekszosciowy. Moze teraz uda sie PiS'owi szybciej wprowadzic reformy, zniszczyc uklad lobbystow i wprowadzic porzadek. Mysle, ze nie mozna krytykowac takiej koalicji, gdyby PO nie stchorzyla to mielibysmy inna - ale czy lepsza? Po tym wszystkim co pokazal Tusk po wyborach, dobrze ze nie ma PO-PISu. Dzis pojawila sie nadzieja na lepsza Polske!


Czy Ty widzisz co piszesz? Przecież PiS może co najwyzej zniszczyc ale państwo! Jak do tej pory z ich rządów nie wyniknęło nic dobrego. Szczytem śmiesznosci była mowa prezydenta, w której powiedział, ze ataki na Radio Maryja uniemożliwiiają odnowę i rozwój kraju... Niestety (a może stety) nie podzielam Twojego optymizmu Tadeuszu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 05 Maj 2006 23:21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już dawno żałuję, że głosowałem na PIS...

A tak im z oczu dobrze patrzyło........ Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sob, 06 Maj 2006 07:33:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MajsterBieda napisał:
głosowałem na PIS...


Shocked się w oóle nie przyznawaj bo Cię zlinczujemy Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
studencik




Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 505
Skąd: brodnica/sopot

PostWysłany: Sob, 06 Maj 2006 11:02:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie głosowałem...Nie było mnie w kraju.Ale uważam, iż nasz żąd, a ściślej mówiąc partie polityczne tworzą kabaret.Tak jeden wielki kabaret w sejmie.Jeśli miałbym zagłosować to wybrałbym Ani Mru Mru...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Warior




Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 32

PostWysłany: Sob, 06 Maj 2006 11:06:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozpaczam przez ten śmieszny rząd wiekszosciowy...Lepperowi ciezko szło nawet przeczytanie przysiegi...żenada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 06 Maj 2006 17:44:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leper i Giertych to nie nowe twarze w zradzie, jest jeszcze jakis mlodzian ktory ma 28 lat i jest swiezo po studiach. dostal nowy resort rybactwa i czegos tam. prawdziwi rybacy ci co min. kutrami po baltyku plywaja zastanawiali sie wjednej z rozglosni radiowych ile ten nowy mlody minister sam ryb w zyciou slowil i czy cos o tym wie.


a tak w skrocie. po prostu tragedia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024144 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski