STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
"Pasja"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Nie, 14 Mar 2004 16:58:37    Temat postu: "Pasja" Odpowiedz z cytatem

Widzieliście? Bo nie wiem czy warto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Nie, 14 Mar 2004 21:22:45    Temat postu: Re: "Pasja" Odpowiedz z cytatem

Praga napisał:
Widzieliście? Bo nie wiem czy warto.


Obaczę dzisiaj, leci o 0.00 na TV3...i trwa 100 minut, czytałem zajawkę, zapowiada się interesująco:-) jak dotrwasz to sama zerknij...

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Pon, 15 Mar 2004 10:15:49    Temat postu: Re: "Pasja" Odpowiedz z cytatem

Mi chodziło o Gibsonową Pasję Smile A tej drugiej nei obejrzałam, bo nie wygrała konkurencji z "Dziewiątymi wrotami" Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Pon, 15 Mar 2004 10:26:59    Temat postu: Re: "Pasja" Odpowiedz z cytatem

Praga napisał:
Mi chodziło o Gibsonową Pasję Smile A tej drugiej nei obejrzałam, bo nie wygrała konkurencji z "Dziewiątymi wrotami" Twisted Evil


u mnie wygrala, bo 9wrota, to stary film Prago:-( dziwne ze nie widzialas jego...ponawiam pytanie do Ciebie

Czy Praga jest piekna noca?Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Pon, 22 Mar 2004 15:04:49    Temat postu: Re: "Pasja" Odpowiedz z cytatem

święty powszedni napisał:
u mnie wygrala, bo 9wrota, to stary film Prago:-( dziwne ze nie widzialas jego...
Widziałam... juz jakieś 9 razy Smile

święty powszedni napisał:
Czy Praga jest piekna noca?Smile
To pytanie raczej do Niego... ale nie odwraca sie z odrazą, więc chyba nie jest tak źle Smile Oczywiście najgorzej jest rano, po zerknięciu w lustro, ale to chyba nie tylko ja mam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TO JA
Gość






PostWysłany: Pią, 09 Kwi 2004 10:15:32    Temat postu: PASJA-HORROR Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil Moim zdaniem film ten jest po prostu pusty. To niemal półtora godzinny film o zamordowaniu człowieka. Nikt nie wie dlaczego i co najgorsze z filmu na pewno się tego nie dowie. Całkowicie pozbawiony smaku i jakichkolwiek walorów artystycznych. Płytka symbolika i sztuczna gra aktorów. Po 15 minutach film zaczyna się nudzić - jak długo można bowiem patrzeć na morderstwo? Podsumowując - kolejny komercyjny, amerykański kicz.
Najbardziej jednak wzburzyło mnie stanowisko kościoła (biorę tu pod uwagę opinię papieża). Jeśli taki film uzyskuje poparcie tej instytucji, to sam ten fakt świadczy o tym, że osiągnęła ona już moralne i intelektualne dno. Film w pewien sposób niewątpliwie jest wyznacznikiem naszych czasów; kościół, który propaguje dotarcie do człowieka poprzez bezsensowną brutalność ujawnia tylko, że jego instynkt mordercy należy do fundamentów organizacji kościelnej. (Nawiasem mówiąc musi być z nim bardzo źle skoro sięgają po takie środki by zwerbować kolejnych wiernych.)
Jedno jest jednak pewne proszę państwa: Jezus patrząc na to przewraca się w grobie Twisted Evil
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 09 Kwi 2004 12:55:42    Temat postu: Re: PASJA-HORROR Odpowiedz z cytatem

jeżeli ktoś zastanawia się głośno z jakiego powodu zamordowano Jezusa to jest to kompletnie pusty człowiek ,który nie powinien w ogóle zabierać głosu na ten temat .Zwłaszcza ostatnie zdanie domysalam się ,ze miałto bys dowcip .a wyszło dla mnie ,ze jestes całkowictym generatem .i niewierzacą osoba .Ciekawe tylko czy gdy zajrzy tobie śmierć do oczu czy nie złożysz rąk do Boga ty bezmyślna istoto jezeli tak mozna cię nazwać.
TO JA napisał:
Twisted Evil Moim zdaniem film ten jest po prostu pusty. To niemal półtora godzinny film o zamordowaniu człowieka. Nikt nie wie dlaczego i co najgorsze z filmu na pewno się tego nie dowie. Całkowicie pozbawiony smaku i jakichkolwiek walorów artystycznych. Płytka symbolika i sztuczna gra aktorów. Po 15 minutach film zaczyna się nudzić - jak długo można bowiem patrzeć na morderstwo? Podsumowując - kolejny komercyjny, amerykański kicz.
Najbardziej jednak wzburzyło mnie stanowisko kościoła (biorę tu pod uwagę opinię papieża). Jeśli taki film uzyskuje poparcie tej instytucji, to sam ten fakt świadczy o tym, że osiągnęła ona już moralne i intelektualne dno. Film w pewien sposób niewątpliwie jest wyznacznikiem naszych czasów; kościół, który propaguje dotarcie do człowieka poprzez bezsensowną brutalność ujawnia tylko, że jego instynkt mordercy należy do fundamentów organizacji kościelnej. (Nawiasem mówiąc musi być z nim bardzo źle skoro sięgają po takie środki by zwerbować kolejnych wiernych.)
Jedno jest jednak pewne proszę państwa: Jezus patrząc na to przewraca się w grobie Twisted Evil
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 09 Kwi 2004 20:17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheh, co to jest "generat"?? jakiś nowy gatunek wydry?
ateizm rulez Smile
aha - i ty dla mnie nie jesteś bezmyślny tylko dlatego, że wierzysz w boga. tylko tobie się gdzieś miłość bliźniego zagubiła w akcji...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SU27
Gość






PostWysłany: Sro, 26 Maj 2004 02:18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ilu ludzi tyle opinii. osobiscie, zobaczylem w koncu - posrod wielu adaptacji najslynniejszej ksiazki swiata Wink - czlowieka. nie herosa, ktory byl katowany a mimo to na krzyzu wygladal jak po spacerku... w koncu uczlowieczono postac jezusa. pokazano, ze sie bal. na mnie film wywarl ogromne wrazenie. zarzuty ze za duzo jest w nim przemocy sa moim zdaniem bezzasadne. wlaczcie tv i obejrzyjcie pierwszy z pbrzegu kryminal...
a propos, kolesia, ktory pilnowal przy stoliku chlosty, gral Polak Twisted Evil
Powrót do góry
dupek
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Cze 2004 13:29:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SU27 napisał:
ilu ludzi tyle opinii. osobiscie, zobaczylem w koncu - posrod wielu adaptacji najslynniejszej ksiazki swiata Wink - czlowieka. nie herosa, ktory byl katowany a mimo to na krzyzu wygladal jak po spacerku... w koncu uczlowieczono postac jezusa. pokazano, ze sie bal. na mnie film wywarl ogromne wrazenie. zarzuty ze za duzo jest w nim przemocy sa moim zdaniem bezzasadne. wlaczcie tv i obejrzyjcie pierwszy z pbrzegu kryminal...
a propos, kolesia, ktory pilnowal przy stoliku chlosty, gral Polak Twisted Evil

Przemoc przemocą ale tej chłosty nikt by nie wytrzymal.Uważam to za całkowite przegięcie -typowe kino amerykańskie Question
Powrót do góry
SU27
Gość






PostWysłany: Czw, 03 Cze 2004 23:30:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jednak, film byl realizowany w oparciu o ekspertyzy calunu turynskiego, z kilkoma doktorami biblii. podobal mi sie ten obraz
Powrót do góry
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 26 Paź 2004 11:42:53    Temat postu: Re: PASJA-HORROR Odpowiedz z cytatem

TO JA napisał:
Jezus patrząc na to przewraca się w grobie Twisted Evil


Laughing Laughing Laughing W jakim grobie ?? Przecież On zmartwychwstał Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
broda
Gość






PostWysłany: Pon, 01 Lis 2004 14:25:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ales ty blyskotliwy Bieda...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023115 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski