STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Telewizja Kablowa Brodnica "Automatic Service" RUL
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SATAN
Gość






PostWysłany: Pią, 27 Lut 2004 09:12:28    Temat postu: Telewizja Kablowa Brodnica "Automatic Service" RUL Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil w TKB mają 128 kbps bez żadnych ograniczeń - płynnie, serewry gier, ftp. teraz mają jeszcze łącza radiowe. "Eltronik" przy tym to pikuś! TKB niedługo będzie miało całe miasto, bo jeśli nie masz kablówki to i tak możesz mieć Internet radiem. spoko opcja. I CO WY NA TO eltronikowi fani???????
Powrót do góry
korba
Gość






PostWysłany: Czw, 04 Mar 2004 12:35:09    Temat postu: tkb-Automatyka Serwis Odpowiedz z cytatem

Nie chwal dnia przed zachodem słońca- poczytaj sobie forum na www.tvknet.pl a dowiesz się co to jest internet bezprzewodowy oraz jak ludzie są z niego zadowoleni ,jak często działa jak są opady deszczu czy śniegu i wiele innyh powodów .Tam również możesz dowiedzieć się jakie problemy mają ludzie ,którzy korzystają z netu od AUtomatyka Sewir-NIE WYGLĄDA tTO TAK KOLOROWO JAK PRZEDSTAWIASZ???!!!!! Sad Shocked Evil or Very Mad
Powrót do góry
SATAN
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Mar 2004 15:45:29    Temat postu: Re: tkb-Automatyka Serwis Odpowiedz z cytatem

korba napisał:
Nie chwal dnia przed zachodem słońca- poczytaj sobie forum na www.tvknet.pl a dowiesz się co to jest internet bezprzewodowy oraz jak ludzie są z niego zadowoleni ,jak często działa jak są opady deszczu czy śniegu i wiele innyh powodów .Tam również możesz dowiedzieć się jakie problemy mają ludzie ,którzy korzystają z netu od AUtomatyka Sewir-NIE WYGLĄDA tTO TAK KOLOROWO JAK PRZEDSTAWIASZ???!!!!! Sad Shocked Evil or Very Mad


A niby ludzie co maja neta z eltronika to szaleją z radości?! Często zdarza się, że nie mozna się połączyć z netem, albo rozłącza na chwilę. Poza tym w TKB są jednak wyższe poziomy transmisji niż w eltroniku... Twisted Evil poza tym nawet nie racze poinformowac, ze odlaczaja abonenta. kumpel z warynskiego wkurzal sie jak nie wiem, bo non stop mu net padal, nikt nie raczyl go poinformowac dlaczego, tak sie eltronik abonentami przejmuje... Evil or Very Mad
Powrót do góry
korba
Gość






PostWysłany: Czw, 11 Mar 2004 14:11:18    Temat postu: Re: tkb-Automatyka Serwis Odpowiedz z cytatem

A niby ludzie co maja neta z eltronika to szaleją z radości?! Często zdarza się, że nie mozna się połączyć z netem, albo rozłącza na chwilę. Poza tym w TKB są jednak wyższe poziomy transmisji niż w eltroniku... Twisted Evil poza tym nawet nie racze poinformowac, ze odlaczaja abonenta. kumpel z warynskiego wkurzal sie jak nie wiem, bo non stop mu net padal, nikt nie raczyl go poinformowac dlaczego, tak sie eltronik abonentami przejmuje... Evil or Very Mad[/quote]
Fajnie ,ze napisałeś w czasie przeszłym "padał"-wniosek ,że jednak coś robią tym eltroniku!
Powrót do góry
korba
Gość






PostWysłany: Czw, 11 Mar 2004 14:13:30    Temat postu: Re: tkb-Automatyka Serwis Odpowiedz z cytatem

Fajnie ,ze napisałeś w czasie przeszłym "padał"-wniosek ,że jednak coś robią tym eltroniku!
Powrót do góry
taran
Gość






PostWysłany: Sob, 13 Mar 2004 23:59:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co oni mogą robic to tego nikt nie wie, ale napewno nic dobrego bo jak narazie to wszystko mi sie slimaczy, nawet teraz o godzinie 24 gdzie chyba przecietni użytkownicy netu idą spac - czyli powinno spaść opciążenie netu Exclamation A tu co? Nic żadnej poprawy bida z nędza w tym Eltroniku Sad
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 20 Mar 2004 21:24:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biore gazete i czytam, ze dopiero teraz - jakos rok po TKB - eltronik proponuje uzytkownikom darmowe konta pocztowe... od pol roku chodza w TKB lacza radiowe. chce je wprowadzic eltronik, ale nie wiem czy wiedza do konca o jakiej inwestycji mowia. najpierw niech zrobia cos z transferami na normalnych laczach, bo nie za dobrze nam chodzi eltronikowy internet Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw, 25 Mar 2004 09:18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hihihi
"wniosek ,że jednak coś robią w tym eltroniku!"
Tekst roku.
Z takim podejściem pozostaje współczuć użytkownikom eltronika. To chyba jedyna kablówka która nie dawała kont pocztowych skoto to wyczytałeś SATAN w gazecie Laughing A radiolinia no cóż. Znów na długo po wprowadzeniu przez inne kablóki eltronik w kurzu za wszystkimi. Konkurencja instaluje łącza radiowe każdemu kto zechce i działa bez żadnych problemów.

KORBA: twoja wypowiedź "jak często działa jak są opady deszczu czy śniegu i wiele innyh powodów" świadczy o niskim poziomie twojej wiedzy na ten temat więc lepiej się nie wypowiadaj. Radiolinia działa i nikt nie narzeka. Trzeba poprostu wiedziec jak to zrobić a TKB widocznie dobrze wie Wink

Reasumując nasuwa się popularne stwierdzenie:
"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty,
niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 25 Mar 2004 15:43:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli jak spiewaja farben lehre: "miernota gorsza od niczego" wystarczylo powiedziec gosciu Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 06 Kwi 2004 10:29:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwne rzeczy tu opisujecie jak i na sąsiednich tematach>otóż zwróciłem się do TKB o interent bezprzewodowy już w lutym tegoz roku i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem twierdządzej odpowiedzi cały czas przsuwają termin w czasie.Mam juz tego serdecznie dość .Kolega który mieszka w innej częsci Brodnicy również napotakł na podobną sytuację.nie wiem co jest grane chwalą się że wszędzie moha to założyć jakoś u mnie nie mogga .a może nie chcą !? Rolling Eyes
Powrót do góry
mały
Gość






PostWysłany: Wto, 06 Kwi 2004 10:32:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ostatnio problemy z pocztą .Czy ktoś też ma podobny problem.Chodzi mi o pocztę na serwersze TKB
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 07 Kwi 2004 19:28:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz na forum TKB że masz problem i z pewnością dostaniesz wsparcie. Wielu userów ich sieci z róźnych miast otrzymuje tam pomoc zawsze !!!
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 08 Kwi 2004 08:47:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również mam problem podobny .Czytając ich forum , które podałeś jak i pisząc nie otrzymaem sensonej pomocy .
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 08 Kwi 2004 21:59:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widocznie źle podałeś temat Very Happy Albo sprawa jest oczywista.
Powrót do góry
MALCOM in the middle
Gość






PostWysłany: Sro, 14 Kwi 2004 16:26:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka jest roznica miedzy sensowna a bezsensowna pomoca? trzeba umiec opisac problem chyba, mi tam pomogli napisali krok po kroku co sprawdzic. aha, eltronikowy net kilka razy ostatnio mi siadl... po ok. 15 minutach znowu podlaczyli, ale wkurza mnie to... place - wymagam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.026583 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski