STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Mają swobodę te co przy rowerze, dlaczego nie ci co ćpają?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 31 Sty 2006 15:29:54    Temat postu: Mają swobodę te co przy rowerze, dlaczego nie ci co ćpają? Odpowiedz z cytatem

Ponoć, tak mi mówili mądrzy ludzie, Konstytucja naszego kraju gwarantuje obywatelowi swobodę i wolność. Wydaje się zatem, że nie można nikomu zabronić używania czegokolwiek pod warunkiem oczywiście, że nie będzie robił nikomu szkody. Ot dla na przykładu będzie się szprycował za własne zarobione pieniądze.
Skoro pedalstwo nosić się może po ulicach, to czemu nie można palić chociażby trawki. Albo żyjemy w wolnym kraju, albo w chlewie - gdzie życie świni ograniczone jest kojcem. Tyle na tyle
Powrót do góry
Winna Cnota




Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 9
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 31 Sty 2006 15:32:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To byłem ja, bo tylko winna cnota może takie mądrości wypisywać. I tyle na tyle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
avalanche




Dołączył: 05 Gru 2005
Posty: 35

PostWysłany: Wto, 31 Sty 2006 15:47:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co to jest nadinterpretacja...? ja np. niechcialbym zeby moje dzieci legalnie jaraly trawe ani braly jakies swinstwa... wiem ze zakazany owoc smakuje lepiej ale jezeli bysmy to ulegalnili to mogloby miec to przykre konsekwencje... zobacz co sie dzieje w Holandii.. jednak homoseksualizm nie jest takim samym problemem wiec nie mozna ich porownywac... chociaz tez niechcialbym zeby moje dziecko bylo gejem albo lezbijka...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Wto, 31 Sty 2006 15:50:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Winna Cnota napisał:
tylko winna cnota może takie mądrości wypisywać


nic dodać nic ująć Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 31 Sty 2006 15:56:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jadac dalej tym tropem mozna mowic o alkoholikach lub ludziach uzaleznionych od innych rzeczy, takie prorownywanie to tylko bledne kolo ktore do niczego nie prowadzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 31 Sty 2006 16:24:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli żyjemy w chlewie. Niczym nie różnimy się od świń?
Powrót do góry
avalanche




Dołączył: 05 Gru 2005
Posty: 35

PostWysłany: Wto, 31 Sty 2006 16:25:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednak z "Winna cnota" nie ma o czym rozmawiac...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 31 Sty 2006 16:49:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe dlaczego palenie czarownic na stosie jest zabronione Winna Cnoto. To taka fajna rozrywka zapewne, pewnie żyjemy w chlewie, skoro to zabroniono.
Dlaczego psychicznych trzeba zamykać, oni też są wolni.
A dlaczego zabroniony jest seks z nieletnimi poniżej 15 roku życia, przecież małolaty to też obywatele, równi wobec prawa i wolni...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ość
Gość






PostWysłany: Sro, 01 Lut 2006 04:36:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby było śmieszniej to dwóch małolatów poniżej 15 roku życia może się seksić ze sobą bezkarnie No bo skoro żaden z nich z powodu zbyt młodego wieku nie ma dostatecznego rozeznania popełnianego czynu .... Laughing Tak na poważnie to chodzi o uchronienie małolatów przed dorosłymi Zatem ... kojec w tym "chlewie" nie jest taki ciasny
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 01 Lut 2006 14:04:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panicz napisał:
A dlaczego zabroniony jest seks z nieletnimi poniżej 15 roku życia, przecież małolaty to też obywatele, równi wobec prawa i wolni...


Twisted Evil serio Question to już jak dziewczyna ma 15 lat to można 'ją tak teges' ? a ja głupi cały czas byłem przekonany, że ona musi mieć min. 16 latek Very Happy
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 01 Lut 2006 18:48:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ość napisał:
Żeby było śmieszniej to dwóch małolatów poniżej 15 roku życia może się seksić ze sobą bezkarnie

Nie nie, oni podlegają pod ustawę o postępowaniu w sprawach nieletnich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Betka
Gość






PostWysłany: Sro, 01 Lut 2006 20:21:13    Temat postu: Re: Mają swobodę te co przy rowerze, dlaczego nie ci co ćpaj Odpowiedz z cytatem

Twoja interpretacja wolności i swobody jest żenująca.
Powrót do góry
krasnal
Gość






PostWysłany: Czw, 02 Lut 2006 00:02:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego?
Bo obowiązują normy prawne (kodeksy, ustawy), moralne (dekalog) oraz te, ktorych nie znajdziesz w żadnych przepisach nazywane regułami obyczajowymi. Ma je każdy kraj - stąd powiedzenie - "co kraj to obyczaj". Poczytaj E. Pietkiewicza

Panicz napisał:
Ciekawe dlaczego palenie czarownic na stosie jest zabronione Winna Cnoto. To taka fajna rozrywka zapewne, pewnie żyjemy w chlewie, skoro to zabroniono.
Dlaczego psychicznych trzeba zamykać, oni też są wolni.
A dlaczego zabroniony jest seks z nieletnimi poniżej 15 roku życia, przecież małolaty to też obywatele, równi wobec prawa i wolni...
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 02 Lut 2006 09:05:25    Temat postu: Re: Mają swobodę te co przy rowerze, dlaczego nie ci co ćpaj Odpowiedz z cytatem

Betka napisał:
Twoja interpretacja wolności i swobody jest żenująca.


zyjemy w tzw. panstwie prawa wiec czemu sie dziwisz, chyba lepiej pewne rzeczy reguluja pewne normy i przepisy. inaczej nasz kraj przypominalby dziki zachod lub nie wiem co jeszcze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw, 02 Lut 2006 11:03:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo coś jest gwarantowane (w tym wypadku swoboda wolności) od początku do końca, albo dana gwarancja nie ma racji bytu. Skoro akcesoria rowerowe mogą panoszyć się po ulicach i stwierdza się, że jest to jak najbardziej normalne (sic!) to k....za przeproszeniem dlaczego próbuje się niszczyć tych co palą marichuanę? Przecież ową roślinę rodzi nasza Matka Ziemia. Dlaczego zatem nie zabronią jeść chociażby ziemniaków?
Betko. Dzięki za komplement. Wolę być żenujący niż świadomy zaszufladkowania. Pani na lekcjach tak ci opowiada, czy tatuś - były sekretarz partyjny? W ogóle nie mądrujcie o jakiś normach. Te tworzymy my. I skoro więcej jest zwolenników dolnych części rowerowych, no to jest jak jest. I tyle na tyle
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01899 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski