STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Najlepsze przedszkole...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adin8323




Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 08 Kwi 2019 20:45:41    Temat postu: Najlepsze przedszkole... Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj dowiedziałem się, że w Brodnicy jest świetne przedszkole, które zapewnia opiekę dzieciom ze spektrum autyzmu. Mało tego Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Zaczarowany Ołówek" jest placówką rekomendowaną przez Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku.
Zdaje się, że to jedyne takie przedszkole w Brodnicy. Przedszkole wkrótce będzie miało nową siedzibę, a niebawem rozpocznie się rekrutacja do grup 3-4 oraz 5-6 latków dzieci typowo rozwijających się. Plusem będą niewielkie grupy.
Zapowiada się świetnie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ignorant




Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 63

PostWysłany: Pon, 08 Kwi 2019 20:49:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojęcie: "najlepsze" jest względne. Wyluzuj z tą ekstazą!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pldow




Dołączył: 07 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 08 Kwi 2019 21:07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też dużo dobrego słyszałem o tym przedszkolu. Dziecko znajomych tam chodzi. Panie podobno mają sposób na każde dziecko, więc wychodzi na to, że muszą dobrze znać każdego podopiecznego. Jeśli ktoś jest w temacie, to sama rekomendacja przez IWRD już budzi szacunek, a do tego w grę wchodzą jeszcze regularne superwizje. Przedszkole jest głównym organizatorem Dni Autyzmu w Brodnicy (odbyły się w zeszłym tygodniu). Rodzice odrzuceni przez jedno "integracyjne" przedszkole bez problemu znaleźli ratunek w Ołówku, bo "jak byśmy mogli zostawić dziecko i rodziców bez pomocy?". Póki co słyszałem same superlatywy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 09 Kwi 2019 08:46:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że temat powstał "na zamówienie" ? Rolling Eyes
Adin8323 i Pldow (choć podejrzewam, że to jedna i ta sama osoba) pracujecie w tym przedszkolu ? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan




Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 182

PostWysłany: Wto, 09 Kwi 2019 09:06:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten temat powinien iść jako artykuł, np. sponsorowany. Spektrum autyzmu... Ale jest plus - już mojego tam nie poślę!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adin8323




Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto, 09 Kwi 2019 09:14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, najpierw powinienem zadać pytanie czy mogę zamieścić jakikolwiek temat, post...
Przecież nie można mieć własnego zdania, bo zawsze znajdzie się druga osoba, która ma odmienne zdanie. Tyle, że ja to rozumiem.
Miłego dnia dla wszystkich bardzo zirytowanych.
PS. Zawsze można zgłosić prośbę do administratora o usunięcie tematu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pldow




Dołączył: 07 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto, 09 Kwi 2019 20:51:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pech chciał, że to nie ta sama osoba (można zapytać właściciela forum o IP autorów). Bardzo dobrze widać po wpisach tendencję ludzi do uwielbienia w rozpowszechnianiu krytyki. Ogół bardzo lubi wyśmiewanie, poniżania, wytykanie błędów i potknięć. Sprawy zaczynają się komplikować w momencie, kiedy ktoś ma ochotę publicznie pochwalić jakąś osobę lub instytucję. Wtedy trzeba szukać podstępu, postów sponsorowanych itp. Rodzi się też okazja do krytyki: można śmiało skrytykować gościa, który kogoś zachwala, można anonimowo dać upust swojej fantazji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan




Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 182

PostWysłany: Wto, 09 Kwi 2019 22:13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dzisiaj dowiedziałem się, że w Brodnicy jest świetne przedszkole, które zapewnia opiekę dzieciom ze spektrum autyzmu. Mało tego Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Zaczarowany Ołówek" jest placówką rekomendowaną przez Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku.
Zdaje się, że to jedyne takie przedszkole w Brodnicy. Przedszkole wkrótce będzie miało nową siedzibę, a niebawem rozpocznie się rekrutacja do grup 3-4 oraz 5-6 latków dzieci typowo rozwijających się. Plusem będą niewielkie grupy.
Zapowiada się świetnie!" - To nie jest głos w dyskusji !!! to jest ogłoszenie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019005 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski