STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Prywatne przedszkole w Brodnicy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ankalisz




Dołączył: 07 Mar 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 07 Mar 2019 22:02:58    Temat postu: Prywatne przedszkole w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

Od kilku miesięcy jesteśmy nowymi mieszkańcami Brodnicy. Potrzebuję Państwa pomocy, może opinii na temat przedszkola w naszym mieście. Chciałabym wybrać taką placówkę, w której nasz 5-letni synek spędzi najbliższe 2 lata. Odwiedziliśmy wspólnie kilka przedszkoli, ale niewiele można wysondować po kilkunastu minutach...
Czy możecie polecić którąś z placówek: Misiaki, Wesołe skrzaty, Promyczek, Smerfuś? Dzisiaj wpadłam również na Akademię kota Leonarda (fajnie wygląda na zdjęciach, ale jeszcze nie byłam tam). Widziałam, że Akademia... zdobyła nagrodę na najlepsze przedszkole w powiecie. Chyba, że ktoś może polecić jeszcze inna placówkę???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pldow




Dołączył: 07 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw, 07 Mar 2019 22:49:41    Temat postu: Przedszkole Odpowiedz z cytatem

Słyszałem, że w Akademii jest duża roszada w kadrze, nie wiem, czy to dobrze świadczy... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ankalisz




Dołączył: 07 Mar 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 07 Mar 2019 23:16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli tylko na Fb wygląda dobrze ta placówka..?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pią, 08 Mar 2019 11:21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My dajemy naszą dwójkę do "Magicznego domku" na Granicznej i osobiście uważam, że dokonaliśmy słusznego wyboru.
Jedno z przedszkoli na Wczasowej (albo "Misiaki" albo "Wesołe Skrzaty") troche przesadza z indoktrynacją religijną (codzienne modlitwy przed jedzeniem, różańce, drogi krzyżowe etc.).
Niektórym rodzicom może to przeszkadzać a nigdzie o tym nie ostrzegają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klaudiaR9




Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią, 08 Mar 2019 12:25:28    Temat postu: Przedszkole Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie polecam, Misiaków jak i Akademii Kota Leonarda Confused
Tak jak pisała osoba powyżej w Misiakach przesadzają z nadgorliwą modlitwą. Natomiast jeżeli chodzi o Kota Leonarda, to porażka jeśli chodzi o kadrę , a w szczególności właścicielkę, która nie kieruje się dobrem dzieci. Zdjęcia na FB to jedno , a to co jest w rzeczywistości to drugie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
1deskt




Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 126

PostWysłany: Nie, 10 Mar 2019 19:34:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiaki - religijni mega
Smerfuś - odradzam
Kod Leonarda - odradzam

Mój maluch chodził 4 lata do Wesołych Skrzatów, było ok.
Podobno fajne jest też nowe przedszkole na Ogrodowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klaudiaR9




Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie, 10 Mar 2019 22:36:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z przedmowcami. Dziecko znajomych chodziło do Akademii - ładne tylko z nazwy... o tym co tam sie dzieje mozna by dużo opowiadać !

Wszystko robione pod dyktando jednej osoby , a jak ktoś nie odpowiada to się go zwyczajnie wyrzuca , czy to nauczyciel , czy dziecko Confused

Cała resszta robiona na pokaz , ale rodzice prędzej czy pozniej dzieci , które tam jeszcze są przejżą na oczy ... oby nie było za późno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleks




Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 65

PostWysłany: Pon, 11 Mar 2019 12:16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie mam juz dzieci w wieku przedszkolnym , ale jak tak Panie przestrzegacie przed poszczegolnymi placowkami , to moze konkrety . Latwo anonimowo komus popsuc opinie i utrudnic prace . A moze to konkurencja , albo jednostkowa "prywatna " sprawa . Jak potrzeba zmian w danej placowce ,to piszcie otwarcie , ale prawde , zeby w razie potrzeby spokojnie odpowiedziec za swoje ewentualne pomowienia .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristof




Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 70

PostWysłany: Wto, 12 Mar 2019 11:32:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście polecam Przedszkole Niepubliczne na ul.Jagielońskiej. Córka chodzi tam już trzeci rok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adin8323




Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto, 12 Mar 2019 22:22:21    Temat postu: Prywatne przedszkole w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

Nie jestem fanem roztrząsania takich tematów na forum, ale...
Do rzeczy. Jeśli ktoś chce posłać dziecko do przedszkola, w którym nie można zwrócić uwagi wychowawcy, dyrektorowi na problemy typu: brak nauczyciela języka angielskiego od blisko roku (podobno angielski w tym przedszkolu miał być drugim językiem, nie tak jak w przedszkolach publicznych 2x30 minut w tygodniu), do przedszkola w którym sprawy prywatne biorą górę nad dobrem dziecka, przedszkola, w którym jest rotacja kadry i takiego, w którym dyrekcja z dnia na dzień prosi rodziców o dostarczenie wypowiedzenia umowy, a jeśli tak się nie stanie to druga strona to zrobi...
Jeśli ktoś pragnie dla swojego dziecka takiego przedszkola to polecam akademię...
W ubiegłym miesiącu doświadczyliśmy takiej sytuacji, a raczej doświadczyła moja córka, która musiała opuścić przedszkole, w którym miała swoją ulubioną koleżankę i kolegów o których opowiadała każdego dnia.
Czy jest to pedagogiczne podejście? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adin8323




Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto, 12 Mar 2019 22:33:52    Temat postu: Prywatne przedszkole w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

Odpowiadając na pytanie ankalisz...
Marzec jest miesiącem rekrutacji w przedszkolach publicznych. Gorąco polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
annakowal




Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 1
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 13 Mar 2019 08:29:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Akademie Kota Leonarda to miałam tam dziecko i szczerze nie polecam, początkowo wielkie obietnice, wielkie słowa. Nie minęło kilka miesięcy jak zaczęły się problemy, zmiany w kadrze i mydlenie oczu rodzicom. Nowe Panie to już nie to samo, ważne by ktoś był i tyle. Właścicielka nastawiona na zyski i uzbieranie najlepiej grupy dzieci z zaburzeniami. Mało zajęć poza programowych nawet na stronie napisane jest że teatrzyki raz na jakiś czas:)) -kpina. Językowe przedszkole, z językowego to pozostało tylko aspiracje. Cieszę się że moje dziecko jest teraz w innym przedszkolu. Ostrzegam i odradzam. Tych wątków jest znacznie więcej, wystarczy porozmawiać z niektórymi rodzicami....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pldow




Dołączył: 07 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto, 06 Sie 2019 21:28:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś wie ile dzieci zostało w Leonardzie, bo słyszałem, że dużo przeszło do Magicznego Domku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleks




Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 65

PostWysłany: Wto, 13 Sie 2019 16:51:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostala 3 dzieci , ale po co Ci ta wieddz ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ignorant




Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 63

PostWysłany: Pią, 16 Sie 2019 18:37:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przedszkoli porównywalnie tyle ile lumpeksów i fryzjerów 500 + zadziałało brawo PiS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017428 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski