STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
fotomorgana

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon, 16 Sty 2006 16:48:47    Temat postu: fotomorgana Odpowiedz z cytatem

Co oznacza wyrarzenie fotomorgana.
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 16 Sty 2006 19:30:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi ci o "fotomorganę" czy "wyrarzenie".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andzia




Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 764
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 16 Sty 2006 19:44:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak cos to moze wyrażenie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BLU




Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 214

PostWysłany: Pon, 16 Sty 2006 20:45:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

google.pl mówi że jest sporo firm, kółek fotograficznych i innych tego typu rzeczy o nazwie "Fotomorgana" Smile a na trzeciej pozycji wysjkakuje Brodnica.net z tym tematem Very HappyVery HappyVery Happy

a wg mnie jest to jaieś fajne złudzenie fotograficzne, dla mnie np taką fotomorgana są zdjecia tzw. DUCHY, kilka udalo mi sie zrobbić, przyczym jedno całkowicie przypadkowo Smile

chodzi o to, że np mamy dwa zdjecia na jednej klatce które przenikaja przez siebie, taki efekt mozna uzyskaż zwykłum kompaktem w momencie, gdy zablokujemy mechanizm do przewijania filmu, i zrobimy 2-3 (więcej nie bo sie kaltaka prześwietki i nie bedzie nic widać po za białą plamą Smile ) zdjęcia, wtedy mamy fajoski efekt, cyfrówką jest już ciężej zrobić coś takiego ,ale eż jest opcja Smile zwłaszcza przy robieniu zdjeć nocą, usatawiamy długi czas naświetlania, i robimy fotkę z lampą błyskową, a potem dalej naświetlamy, wychodzi nam ładne zdjecie zrobione z lamopą i to co potem sie naświetliło.

Może nie napisałem tego zbyt jasno ale jeżeli ktoś bawi sue troszeczke w fotografa to powinien zrozumieć o co mi chodziło Very Happy

pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martaf7




Dołączył: 18 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 18 Sty 2006 19:34:35    Temat postu: Moja odpowiedź Odpowiedz z cytatem

Co oznacza te wyrażenie to lepiej sprawdź w słowniku lub w necie! Przecież w końcu muszą obie te rzeczy do czegoś się przydać! Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.013368 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski