STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Myjnia przy markecie"Słoneczny"
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeszczewolnybrodniczanin




Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 56

PostWysłany: Wto, 04 Gru 2018 11:11:13    Temat postu: Myjnia przy markecie"Słoneczny" Odpowiedz z cytatem

Właściciel tej myjni, ukradł mi dziś 5 zł. Odkurzacz kasę owszem przyjmuje, ale nie działa! Żadnej informacji o awarii nie ma. Czy to uczciwe???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Wto, 04 Gru 2018 11:19:10    Temat postu: Re: Myjnia przy markecie"Słoneczny" Odpowiedz z cytatem

Jeszczewolnybrodniczanin napisał:
Właściciel tej myjni, ukradł mi dziś 5 zł. Odkurzacz kasę owszem przyjmuje, ale nie działa! Żadnej informacji o awarii nie ma. Czy to uczciwe???


Życie. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Wto, 04 Gru 2018 11:29:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściciel nic nie ukradł . Z jakiegoś powodu urządzenie ma awarie i tyle .
Pewnie gdzieś jest jakiś numer kontaktowy w takiej sprawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
59cyprian




Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 90

PostWysłany: Wto, 04 Gru 2018 11:29:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisiory z uczciwości słyną!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Wto, 04 Gru 2018 11:57:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

59cyprian napisał:
Pisiory z uczciwości słyną!!!


Zmykaj trollu na tematy z tym związane. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleks




Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 65

PostWysłany: Wto, 04 Gru 2018 17:52:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A probowales wyjasnic sprawe ,pytajac kogos w sklepie ? Sam bylem swiadkiem ,gdy klient zglosil uszkodzony waz na myjni i jak wychodzilem ze sklepu to juz byl naprawiany . Najprosciej jest wylac Swoje zale na forum i komus dolozyc .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jeszczewolnybrodniczanin




Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 56

PostWysłany: Wto, 04 Gru 2018 19:22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleks napisał:
A probowales wyjasnic sprawe ,pytajac kogos w sklepie ? Sam bylem swiadkiem ,gdy klient zglosil uszkodzony waz na myjni i jak wychodzilem ze sklepu to juz byl naprawiany . Najprosciej jest wylac Swoje zale na forum i komus dolozyc .


A czy ja mam obowiązek biegać po Brodnicy i pytać do kogo należy ten odkurzacz? Na urządzeniu powinna być umieszczona informacja, co robić w takiej sytuacji i choćby z nr telefonu.
Ale po co? Ważne że klient włoży kasę, a czy wyjedzie zadowolony, to juz mało istotne. Ten odkurzacz już dawno bardzo słabo ciągnął, a teraz w ogóle.To jest naciągactwo!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Wto, 04 Gru 2018 19:56:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszczewolnybrodniczanin napisał:
Aleks napisał:
A probowales wyjasnic sprawe ,pytajac kogos w sklepie ? Sam bylem swiadkiem ,gdy klient zglosil uszkodzony waz na myjni i jak wychodzilem ze sklepu to juz byl naprawiany . Najprosciej jest wylac Swoje zale na forum i komus dolozyc .


A czy ja mam obowiązek biegać po Brodnicy i pytać do kogo należy ten odkurzacz? Na urządzeniu powinna być umieszczona informacja, co robić w takiej sytuacji i choćby z nr telefonu.
Ale po co? Ważne że klient włoży kasę, a czy wyjedzie zadowolony, to juz mało istotne. Ten odkurzacz już dawno bardzo słabo ciągnął, a teraz w ogóle.To jest naciągactwo!!!

Czyj może być odkurzacz na placu marketu należącego do pana H ?
Na prawdę nie wpadłeś na to żeby iść do marketu zapytać ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jeszczewolnybrodniczanin




Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 56

PostWysłany: Wto, 04 Gru 2018 20:41:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam nr telefonu do Pana H. i nie bardzo wiem dlaczego miałbym w tej sprawie iść do sklepu? Równie dobrze mógłbym pojechać do mleczarni, fabryki żelatyny, lub Mileszew, bo to także jego własność. Jak Pan H. świadczy takie usługi i bierze za to pieniądze, to jego zasranym obowiązkiem jest zadbać o to by tę usługę rzetelnie wykonać! A ja nie będę za głupią piątką ganiał za nim po całej Brodnicy.

Ostatnio zmieniony przez Jeszczewolnybrodniczanin dnia Wto, 04 Gru 2018 20:47:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Wto, 04 Gru 2018 20:46:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszczewolnybrodniczanin napisał:
Niestety nie mam nr telefonu do Pana H. i nie bardzo wiem dlaczego miałbym w tej sprawie iść do sklepu? Równie dobrze mógłbym pojechać do mleczarni, fabryki żelatyny, lub Mileszew, bo to także jego własność. Jak Pan H. świadczy takie usługi i bierze za to pieniądze, to jego zasranym obowiązkiem jest zadbać o to by tę usługę rzetelnie wykonać!


Od tego ma serwis specjalny. Łatwiej obsmarować na forum, niż zaczerpnąć informacji na miejscu. Znowu cię oszukali. Biedny ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ignorant




Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 63

PostWysłany: Wto, 04 Gru 2018 21:04:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myjnia w tym miejscu jest nieporozumieniem. Pasuje tam? A ta wędzarnia kiełbach, smrodząca na okolicę? NIe przeszkadza Wam, tylko KONSUMUJECIE,

a czy są tam ptaki, już nie latają, bo chemikalia z myjni i smród z wędzarni.

OGARNIJCIE SIĘ

A robiąc tam zakupy, nie lecą Wam na twarz albo parkujące auto?, z myjni krople wody z i zapach chemikaliów?

Ale co tam idziecie do sklepu z dziećmi i Wam to nie przeszkadza


hahahah.... jestem w SZOKU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Wto, 04 Gru 2018 21:43:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszczewolnybrodniczanin napisał:
Niestety nie mam nr telefonu do Pana H. i nie bardzo wiem dlaczego miałbym w tej sprawie iść do sklepu? Równie dobrze mógłbym pojechać do mleczarni, fabryki żelatyny, lub Mileszew, bo to także jego własność. Jak Pan H. świadczy takie usługi i bierze za to pieniądze, to jego zasranym obowiązkiem jest zadbać o to by tę usługę rzetelnie wykonać! A ja nie będę za głupią piątką ganiał za nim po całej Brodnicy.

5 zeta to za mało żeby wejść do marketu zapytać, za to wystarczy żeby ze zwykłej awarii zrobić problem i powód do obsmarowanie na forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 05 Gru 2018 06:54:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ignorant napisał:
Myjnia w tym miejscu jest nieporozumieniem. Pasuje tam? A ta wędzarnia kiełbach, smrodząca na okolicę? NIe przeszkadza Wam, tylko KONSUMUJECIE,

a czy są tam ptaki, już nie latają, bo chemikalia z myjni i smród z wędzarni.

OGARNIJCIE SIĘ

A robiąc tam zakupy, nie lecą Wam na twarz albo parkujące auto?, z myjni krople wody z i zapach chemikaliów?

Ale co tam idziecie do sklepu z dziećmi i Wam to nie przeszkadza


hahahah.... jestem w SZOKU
tjaaaaa. Słyszałem też, że odkąd ta myjnia i wędzarnia tam powstała, to kury na Podmiejskiej przestały się nieść i wieczorami nie odbiera Polsat z siatkówki Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 05 Gru 2018 11:13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ignorant napisał:
Myjnia w tym miejscu jest nieporozumieniem. Pasuje tam?

Tym z okolicznych bloków, którzy parkują to myjnia i wędzarnia przeszkadza- sam parking już nie.
Mentalność Polaka!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ignorant




Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 63

PostWysłany: Sro, 05 Gru 2018 12:22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ani tam nie parkuję, ani nie robię zakupów tylko swtwierdzam co jest,


Wam pasuje, mieszkacie dalej i macie w nosie wszystko. Normalne

konsumpcja uber alles,


życzę Wam zdrowych, pachnących i czystych świąt.. i patrzenia dalej i czubek swojego nosa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020215 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski