STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gwiezdne wojny
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MK
Gość






PostWysłany: Pią, 13 Sty 2006 10:48:45    Temat postu: Gwiezdne wojny Odpowiedz z cytatem

Wątpię czy burmistrz nie odpowiada za zbliżenie słońca do naszych; palnety, kontynentu, kraju i miasta, jak napisał niedorzecznik burmistrza, a dyskusję podjęły następnie NOWOŚCI. Przecież podobno różni się tym od Pana Boga, że Pan Bóg nie myśli, że jest burmistrzem.
Powrót do góry
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Pią, 13 Sty 2006 10:51:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla niewtajemniczonych:
Wczorajsze "Nowosci", Paweł Stanny.

Cytat:
Na stronie internetowej Urzędu Miasta pojawiła się wczoraj informacja dotycząca ewentualnych, krytycznych uwag radnych pod adresem burmistrza Brodnicy.

Radni są publikacją mocno zaskoczeni.

Słońce bliżej

W tekście pt. „To nie burmistrz” czytamy: „W tych dniach Brodnica znalazła się najbliżej (od 12 miesięcy) tarczy słonecznej. Z tego powodu Słońce wydaje się pozornie większe. Niestety, nie będzie to miało wpływu na wzrost temperatury powietrza w mieście. Uprzedzając krytyczne głosy niektórych radnych, burmistrz Brodnicy oświadcza, że nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności, a zbliżenie Brodnicy do Słońca wynika z eliptycznej orbity Ziemi.”

- To jest jakieś wielkie nieporozumienie. Rzecznik burmistrza chyba musiał się mocno uderzyć w głowę, żeby takie coś napisać. Nas w każdym razie kosmiczne problemy rzecznika i burmistrza nie interesują - powiedział rzecznik Rady Miasta Piotr Grążawski.

Pukają się w głowę

Zamieszczony powyżej tekst można potraktować jako metaforę, że burmistrz nie jest cudotwórcą i nie wszystko od niego zależy.

Ktoś, kto jednak nie jest zorientowany w relacjach burmistrza z Radą Miasta, na przykład internauci z innych miast Polski, mogą sobie pomyśleć, że w brodnickim magistracie ktoś ma faktycznie problemy z głową.

- Jestem zaskoczony tą informacja. Nie wiem, co rzecznik burmistrza chce przekazać. Może jakieś ukryte treści - dziwi się przewodniczący RM Marek Hildebrandt.

Relacje burmistrza z radą nie są najlepsze i nie jest to już w mieście tajemnicą. Tekst rzecznika wzbudził wiele śmiechu, ale stosunków burmistrza z radą nie poprawi. a wręcz odwrotnie. Może być powodem do zaczepki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 13 Sty 2006 10:58:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi sie osobiscie ten tekst bardzo podobal! moim zdaniem byl bardzo dowcipny! i nie wiem po co tyle zamieszania? Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MK
Gość






PostWysłany: Pią, 13 Sty 2006 11:23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina, ach Karolina ! Uwielbiam takie dziwczyny. A jak jeszcze są blondynakmi, to miód malina.
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 13 Sty 2006 13:05:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina napisał:
a mi sie osobiscie ten tekst bardzo podobal! moim zdaniem byl bardzo dowcipny! i nie wiem po co tyle zamieszania? Rolling Eyes

to jest serwis informacyjny urzędu miasta, a nie www.funiaste.brodnica.pl Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 13 Sty 2006 13:46:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli, ze co? trzeba pisac nudno, niejasno i bardzo powaznie????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 13 Sty 2006 15:39:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo poważnie tak, bo przecież tę stronę (załóżmy) odwiedzają potencjalni przedsiębiorcy. a jeśli zobaczą informacje rodem z domu wariatów, to wątpię, żeby poważnie potraktowali samorząd, który wypuszcza takie informacje.
i nie wiem w którym miejscu informacje urzędowe są NIEZROZUMIAŁE lub NUDNE. to po prostu wiadomości z życia samorządu, nikt się sensacji nie spodziewa, bo te raczej prasa wyciągnie na światło dzienne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pią, 13 Sty 2006 17:21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina napisał:
a mi sie osobiscie ten tekst bardzo podobal! moim zdaniem byl bardzo dowcipny! i nie wiem po co tyle zamieszania? Rolling Eyes


gfaktycznie tekst sam w sobie był dosć zabawny ale to nie jest jak już zauważył Satan ani www.funiaste.brodnica.pl ani też www.rotfl.brodnica.pl tylko jest to serwis prasowy Urzędu Miasta a co za tym idzie nie ma tam miejsca na takie tekty, mają być tam (wg mnie oczywiście) zamieszczane nformacje rzeczowe, rzetelne i wiarygodne, ae jeżeli zagraniczny czy krajowy przediębiorca lub internauta soza Brodnicy niezorientowany w wojnie podjazdowej burmistrz vs. Rada Miejska to realnie może odnieść wrażenie, że coś z tym urzędem jest nietak Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Pią, 13 Sty 2006 18:01:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie jest serwis prasowy UM tylko folwark mietka heh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 14 Sty 2006 08:29:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj tam! jak na moje oko to chyba sie starzejecie chlopaki.... jezeli chodzi o mnie to uwazam ze jak wszystko co nudne bedzie pisane w tak zabawny sposob to bede chyba najbardziej zorientowana osoba w brodnicy na temat informacji urzedowych Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 14 Sty 2006 10:25:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm, no tak. przykład:

"Instalacja monitoringu zamontowana z myślą o podniesieniu bezpieczeństwa składa się z dwóch kamer umieszczonych w centrum Brodnicy oraz urządzeń służących do obserwacji i rejestrowania przekazywanego przez nie obrazu. W dalszym etapie, podobne kamery, zostanš zainstalowane w tych punktach miasta, które policja uważa za najbardziej niebezpieczne.

Uroczyste przekazanie instalacji odbędzie się w siedzibie Powiatowej Komendy Policji w Brodnicy o godz. 10.00."

rzeczywiście, nudy i nie zrozumiały tekst... zastanów się
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 14 Sty 2006 10:29:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zastanowilam sie............... gdybys tego nie zapodal to bym tego na pewno nie przeczytala! zgadza sie nuda!
ale gdyby rzecznik burmistrza napisal np. ze burmistrz sie bardzo z tych kamerek cieszy i sam osobiscie bedzie ogladal na monitorze gdzie jego zona chodzi i z kim to na bank bym przeczytala i osobiscie poszla obejrzec te nowe kamery Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sob, 14 Sty 2006 13:36:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hihi, nie musisz ngdzioe chodzić Very Happy wystarczy, ze zajrzysz do działu Fotoreportaże na stronie wgłównej Brodnica.net Very Happy znajdziesz tam relację z przekazania systemu onitoringu i fotki z nowymi kamerkami Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Korolina
Gość






PostWysłany: Czw, 26 Sty 2006 11:02:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co te kamerki są ?
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 26 Sty 2006 19:48:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to mawia lepper do begerowej u majewskiego: nie załamuj mnie dziewczyno

a teraz test
kamery są bo:
a) w brodnicy powstaje trzeci sezon serialu defekt,
b) potrzebny jest obraz na strony internetowe wirtualnego spaceru brodnica.pl
c) policjanci widzą co się dzieje w newralgicznych miejscach i mogą w miarę potrzeb wysłać patrol
d) pytania są tendencyjne

Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024554 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski