STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Paweł Szramka - jedynka z ruchu KUKIZ'15

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cindyswain93




Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 21 Sie 2018 03:04:20    Temat postu: Paweł Szramka - jedynka z ruchu KUKIZ'15 Odpowiedz z cytatem

Urodziłem się 18.06.1989 roku w Brodnicy w rodzinie dla której zawsze ważny był: szacunek do drugiego człowieka, patriotyzm oraz poczucie bezpieczeństwa. Ukończyłem I Liceum Ogólnokształcące im Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy klasę o profilu matematyczno - informatyczno - fizycznym. Następnie moja droga „ku dorosłości” przybrała formę dwutorową. Odbyłem zasadniczą służbę wojskową w jednostkach w Grudziądzu, Elblągu a następnie rozpocząłem zawodową służbę w Jednostce Wojskowej w Brodnicy. W tym czasie podjąłem także studia na kierunku: zarządzanie - logistyka w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Uzyskałem tytuł magistra zarządzania, jestem specjalistą zarządzania procesami logistycznymi. Największą satysfakcję sprawia mi jednak działalność społeczna i charytatywna. To rodzice uświadomili mi, że radość i wdzięczność drugiego człowieka powinny być dla nas największą nagrodą. Od dziecka, razem z siostrą, angażowaliśmy się w pomoc dla potrzebujących. Gdy miałem 20 lat straciłem Ojca, który przegrał walkę z chorobą nowotworową. Pozostały jednak wartości, które zdążył mi zaszczepić, wiem że wspiera mnie i motywuje do dalszych działań. Od 2013 roku działam jako wolontariusz „Szlachetnej Paczki” Stowarzyszenia „WIOSNA”, jestem inicjatorem „Dnia dawcy szpiku w JW w Brodnicy”, systematycznie oddaje krew. Jestem w pełni świadomy, że każdym nawet najmniejszym gestem możemy pomóc innym, ale trzeba chcieć! Działam także w Stowarzyszeniu Miłośników Turystyki Pieszo-Rowerowej „Jaśkowa droga”, gdzie wspólnie walczymy o poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach. Zainicjowałem także akcję „Stop dla straży miejskiej w Brodnicy”; jestem lokalnym koordynatorem akcji „ZMIELENI.PL”; od dawna walczę o zmianę ordynacji wyborczej w Polsce. Zorganizowałem wiele spotkań dotyczących propagowania Jednomandatowych Okręgów Wyborczych w wyborach do Sejmu, gdzie wystąpiłem w roli prelegenta. Od dawna wspieram Pawła Kukiza w walce o zmianę oraz przywrócenie Polski Polakom. Głęboko wierzę, że jest to jedyna realna szansa na uzdrowienie obecnej sytuacji, doprowadzenie do normalności, której Polacy tak bardzo potrzebują. W związku z tym postanowiłem kandydować do Sejmu, pragnę uczciwą pracą, zaangażowaniem, wiarą w lepsze jutro a przede wszystkim zrozumieniem zwykłych ludzi, takich jak ja, służyć Polakom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 21 Sie 2018 08:28:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jakaś prowokacja ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Wto, 21 Sie 2018 08:48:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
To jakaś prowokacja ?


Zwykła nadaktywność przed wyborami. Standard.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020303 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski