STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
WYBORY 2018
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Czw, 18 Paź 2018 11:18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ignorant napisał:
Oj kurczę, empatia, uśmiech, białe zęby i dwadzieścia parę lat, stary to za mało...

Widzę, że bardzo się rozczuliłeś, chciała Cię nauczyć zumby i nie dałeś rady, bo może zbyt podszedłeś emocjonalnie i patrzyłeś w oczy a tak to się nie da niczego nauczyć!

A wspomniany nauczyciel, to czego Ciebie nauczył? tego, że za każdym razem wkładasz odpisującym "słowa" lub czyny?

No mnie to już posądziłeś o chęć przytulania diety, bycia z pisu, itp., itd.

Stary to jest Twój wybór i masz do tego brawa, ale jako facet i widać, że doświadczony, bo kolega nauczyciela, to pisząc, że ulegasz uśmiechowi, białym zębom i wyprasowenej błekintej koszuli, stawia Cię Ciebie w miejscu, no wybacz...

Laughing Wink


Widocznie według niego wystarczy ładny uśmiech, by zasiadać w radzie. Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Czw, 18 Paź 2018 14:54:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ignorant napisał:


...Stary to jest Twój wybór i masz do tego brawa, ale jako facet i widać, że doświadczony, bo kolega nauczyciela, to pisząc, że ulegasz uśmiechowi, białym zębom i wyprasowenej błekintej koszuli, stawia Cię Ciebie w miejscu, no wybacz...

Laughing Wink


No.., dokończ, w jakim miejscu mnie stawia?
Widzę, że jesteś ignorantem nie tylko z powodu nicku.
Nie wiem dlaczego tak bardzo nie lubisz młodych, ale z tym problemem to już musisz mierzyć się sam, lub z Neonem13 Laughing Laughing Laughing
Jeśli zaś chodzi o Panią Agnieszkę Gibas, to ma ona 38-lat i czworo dzieci, więc dzierlatką już nie jest. Z powodzeniem pomaga ludziom zawodowo i jest mądrą wykształconą osobą - dlatego na nią głosuję!
A młodość i uroda są jej dodatkowymi atutami!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Czw, 18 Paź 2018 15:00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22 napisał:


Widocznie według niego wystarczy ładny uśmiech, by zasiadać w radzie. Shocked



No cóż..., a mnie tam nic do tego, że dla Ciebie Posłanka Sobecka jest uosobieniem kobiecości, a Pani Pawłowicz, która choć żre gdzie popadnie mlaszcze,ale dla Ciebie to DAMA, bo ma wachlarz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Czw, 18 Paź 2018 15:33:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz J napisał:
mikee22 napisał:


Widocznie według niego wystarczy ładny uśmiech, by zasiadać w radzie. Shocked



No cóż..., a mnie tam nic do tego, że dla Ciebie Posłanka Sobecka jest uosobieniem kobiecości, a Pani Pawłowicz, która choć żre gdzie popadnie mlaszcze,ale dla Ciebie to DAMA, bo ma wachlarz.


Człowieku masz jakieś fobie względem pis? Co mnie interesują te postacie. Temat jest o wyborach samorządowych . Nie zaśmiecaj wątku durnymi porównaniami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Czw, 18 Paź 2018 16:47:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="mikee22"]
Janusz J napisał:
mikee22 napisał:


Widocznie według niego wystarczy ładny uśmiech, by zasiadać w radzie. Shocked





Jak się stawia kretyńską tezę, do nie można spodziewać się intelektualnej dysputy!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Czw, 18 Paź 2018 17:08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Janusz J"]
mikee22 napisał:
Janusz J napisał:
mikee22 napisał:


Widocznie według niego wystarczy ładny uśmiech, by zasiadać w radzie. Shocked





Jak się stawia kretyńską tezę, do nie można spodziewać się intelektualnej dysputy!!!


Wpierw to przeproś ludzi z kałaski, których od ciemnoty wyzwałeś, a dopiero potem oczekuj szacunku do swojej osoby. Z resztą nie tylko ich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Czw, 18 Paź 2018 17:15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Janusz J"]
mikee22 napisał:
Zadałem proste pytanie źródło finansowania "darmowej" komunikacji"? Rozumiem, że środki, które były przeznaczone przykładowo na szkolnictwo, przesunęły się w czasie na poczet tego projektu.

Janusz J: Jestem ciekawy czy gdyby Tyburski powiedział na kałasce, że im bezpłatne autobusy zlikwiduje, to czy ta ciemnota oddałaby na niego swój głos?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ignorant




Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 63

PostWysłany: Czw, 18 Paź 2018 22:36:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz J napisał:

Widzę, że jesteś ignorantem


Dokonałeś dogłębnej czy powierzchownej analizy?

Coś mi nie pasuje, poważnie cenisz ludzi młodych, czy tylko się zgrywasz?

Twój nauczyciel na którego zagłosujesz, chyba wiesz ile ma już lat? Czy może Ci przypomnieć? Naprawdę, serio ? Poważnie zagłosujesz?

A ta Pani, mój drogi na tym zdjęciu wyborczym przesadnie się uśmiecha, to w psychologii nazywa się tuszowanie osobowości lub może zamazywaniem obrazu.

Tak, Ty wiesz lepiej , zawodowo pomaga, a sportowo Ci nie pomogła, ta Zumba w klubie nadal Ci nie wychodzi? Po wyborach będzie strzał pozytywnej energii!

Naprawdę doceniam Twoje przekonania, że chcesz na tego bądź tamtego zagłosować, lecz chyba z Neonem otworzę szampana i wypiję za kandydatów i ich elektorat Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Pią, 19 Paź 2018 00:50:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ignorant napisał:


...A ta Pani, mój drogi na tym zdjęciu wyborczym przesadnie się uśmiecha, to w psychologii nazywa się tuszowanie osobowości lub może zamazywaniem obrazu...



Ty - psycholog, w gabinecie obok przyjmuje psychiatra. Dobrze Ci radzę, skorzystaj z porady tego lekarza. Może jeszcze nie jest za późno? Czy Ty czasami czytasz, to co napisałeś?
Ty jednak musisz być z PiS-u. Takich bzdur nie wymyśla nawet Mikee.
I wiesz co? Nie pisz już do mnie więcej. Szkoda mi czasu na czcze dysputy z idiotą!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ignorant




Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 63

PostWysłany: Pią, 19 Paź 2018 07:00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw czy czyta to twój nauczyciel, kolega. Na pewno jest z ciebie dumny, że wyrósł z ciebie taki człowiek.

czy razem siadacie przy herbacie i rozmawiacie o wyborach?


Musisz zdać sobie sprawę, wiem, że to dla ciebie jest trudne i będzie /nie dopuszczasz tego do siebie/, ze niestety nie wszystko to co widzisz, jest takie jakie jest, a za pięknym usmiechem, kryje się mina jak po cytrynie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daaik




Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 19 Paź 2018 15:01:46    Temat postu: WYBORY 2018 Odpowiedz z cytatem

Będę głosował na Pana Radacza ponieważ obiecał,że pobuduje kino.
Na Pana Tyburskiego nie gdyż ma głupie hasło. Moim zdaniem aby się rozwijać nie zawsze należy wszystko TOTALNIE zmieniać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ignorant




Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 63

PostWysłany: Pią, 19 Paź 2018 18:15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Żeby się rozwijać... to trzeba się zwijać😀
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 21 Paź 2018 21:22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prorocze słowa ?! 😂
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Pon, 22 Paź 2018 09:03:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Tyburski! G R A T U L A C J E !!!
Ponieważ "Rozwój Wymaga Zmian", to niech Pan się na te zmiany już teraz przygotuje, bo za rok w ARMiR, niekompetentnych filozofów, także nie będzie potrzeba i trzeba się będzie zwijać.
Ale, żeby Pan nie został tak zupełnie bez roboty, to informuję, że na ul. Łyskowskiego (vis-à-vis marketu Hildebrandt), zwolnił się salonik prasowy(jest do wynajęcia). Ma Pan już doświadczenie z taką działalnością i może pójdzie Panu lepiej niż z tym kioskiem wcześniej. Ale nawet jeśli skończy się klapą, tak jak z "Ruchem", zawsze to jednak, mniejsza szkoda niż zepsucie naszego miasta!!!
Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło: NIE RADZICIE SOBIE W RZĄDZIE I NIE DALIBYŚCIE RADY, TAKŻE W SAMORZĄDZIE!!!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jeszczewolnybrodniczanin




Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 56

PostWysłany: Pon, 22 Paź 2018 13:10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22,pogratulowałeś już Jacusiowi udanej kampanii?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 20 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.027199 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski