STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Babski dział??
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nikita




Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 50

PostWysłany: Sob, 21 Lut 2004 12:33:48    Temat postu: Babski dział?? Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, co Wy na to, żeby założyć sobie jakiś mało polityczny dział w którym mogłybyśmy pogadać o ciuchach, kosmetykach i facetach? Wiosna idzie, trzeb sie jakoś ubrać a ja nie mam pomysłu na nowe zakupy. Ale wiem jedno, na pewno kupię je w Brodnicy, macie tu super ceny i o wiele większy wybór, niż w Toruniu. Najbardziej podoba mi się ten malutki sklepik na Małym Rynku, babka tam jest tak miła, że nigdy nie wychodzę od niej z pustymi rękami Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pustaki
Gość






PostWysłany: Pon, 23 Lut 2004 13:38:24    Temat postu: ach Nikita Odpowiedz z cytatem

Droga Nikito
Bardzo mi się podoba Twój kącik - piszesz bardzo ładnie
Bardzo ładny masz sty.
W ogóle jesteś ok i piszesz tu najlepiej.
Mam tylko parę pytań :
1. Czy lubisz kawę
2. Jakie studia skończyłaś
3. Czy jesteś wolna
4. Czy pracujesz na 3-go maja
Chciałbym się z Tobą spotkać - podaj numer gg, iq, www and inne
Czekam
Powrót do góry
Nikita




Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 50

PostWysłany: Sob, 28 Lut 2004 21:27:42    Temat postu: Re: ach Nikita Odpowiedz z cytatem

Szanowny kolego, obiecałam Hrabiemu, że nie będę oceniać ludzi po wypowiedziach, ale zrobię wyjątek, bo po lekturze Twoich mogę z całą pewnością napisać, że gdybym miała przez 5 minut pozostawać w jednym pokoju z Twoim porażającym intelektem i uroczą osobowością to popełniłabym samobójstwo.

Nie pracuję na 3 maja, ale współczuje dziewczynie, która tam pracuje i kiedyś będzie miała niewątpliwą przyjemność się z Tobą spotkać.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Nie, 29 Lut 2004 12:29:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, wróciłaś, witam ponownie na forum:-)
Powrót do góry
Nikita




Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 50

PostWysłany: Nie, 29 Lut 2004 19:54:59    Temat postu: Wszędzie dobrze, ale w domku najlepiej :) Odpowiedz z cytatem

No jestem, jestem Smile
Co się działo w Brodnicy przez ten tydzień? Widzę, że nadal stoi, ale może przegapiłam jakieś cuda Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lodziarz
Gość






PostWysłany: Pon, 08 Mar 2004 14:16:17    Temat postu: mam pytanie Odpowiedz z cytatem

Nie trudź się. Twoje erotyczne i wulgarne posty na bieżąco usuwam.

Pozdrawiam
Moderator
Powrót do góry
lodziarz
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Mar 2004 08:53:42    Temat postu: ? Odpowiedz z cytatem

Wulgaryzmy - jesteś po prostu tendencyjny
pasuje ci cenzura - pewnie jesteś młodzieżówką SLD. A może twoja panienka się obrazi ?
Powrót do góry
lodziarz
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Mar 2004 09:00:46    Temat postu: ? Odpowiedz z cytatem

Słuchaj gościu prędzej czy później się spotkamy
A tak poza tym kontroluj emocje albo idź do lekarza. Twoje gadki są drętwe, dlatego macie taki kiepski ruch w tym miejscu. Wiesz dlaczego - bo wszystkie fajne tematy ucinasz gościu. Może lepiej załóż stronę na Białorusi albo na Kubie. Może tam znjadzie się zainteresowanie do sterowanych gadek. A tak musicie gadać między sobą.
wyrazy współczucia
Powrót do góry
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Sro, 10 Mar 2004 21:18:46    Temat postu: Re: ? Odpowiedz z cytatem

lodziarz napisał:
Słuchaj gościu prędzej czy później się spotkamy
A tak poza tym kontroluj emocje albo idź do lekarza. Twoje gadki są drętwe, dlatego macie taki kiepski ruch w tym miejscu. Wiesz dlaczego - bo wszystkie fajne tematy ucinasz gościu. Może lepiej załóż stronę na Białorusi albo na Kubie. Może tam znjadzie się zainteresowanie do sterowanych gadek. A tak musicie gadać między sobą.
wyrazy współczucia

Sprecyzuj proszę pojęcie "fajne tematy".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 11 Mar 2004 19:10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieżko to nazwać tematami, wyrwane z kontekstu wyzwiska, obelgi i groźby. Z niecierpliwością oczekuję spotkania, może być bardzo interesujące, ale uświadom sobie, że w cywilizowanym świecie są inne, może obce Tobie, sposoby rowiązywania konfliktów.
Jeśli uważasz, że jesteś w sieci anonimowy to się bardzo mylisz. W internecie też obowiązuja regulacje prawne. Pomyśl nad kolejną groźbą bo nie zawaham się przed wyciągnięciem konsekwencji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Pią, 12 Mar 2004 16:34:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no chłopaki...! dajcie spokój...tomik poezyji do ręki i uwrażliwiać sie jak to czyni Praga:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TO JAKobieta
Gość






PostWysłany: Sob, 13 Mar 2004 21:32:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości wykorzystania do prac domowych”
(św. Tomasz z Akwinu, mędrzec Kościoła, 1225–1275)
Twisted Evil
Powrót do góry
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Nie, 14 Mar 2004 10:50:50    Temat postu: dementi...! Odpowiedz z cytatem

TO JAKobieta napisał:
"Wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości wykorzystania do prac domowych”
Twisted Evil


autor tych słów to nie jak piszesz doktor kościoła św. Tomasz z Akwinu tylko św. Ambroży (340-397)

a na koniec dorzucę kolejną myśl Smile
"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj: to diabeł! Ona jest swoistym piekłem".
Kapokrates

czekajcie i czuwajcie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TO JAKobieta
Gość






PostWysłany: Nie, 14 Mar 2004 14:09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz TomcioZarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80. Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnych wiatrów.”
(św. Tomasz z Akwinu) (1225-1275) Twisted Evil
Powrót do góry
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Nie, 14 Mar 2004 16:54:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie usłyszałam w TV mało wybredny dowcip :"Kobieta może wyjść z kuchni, tylko jeśli schnie tam podłoga". Ha ha ha, całe studio sie zaśmiewało. Widać tak dużo się nie zmieniło od czasu kiedy nasi ojcowie kościoła się spełniali twórczo, wszystkie te kawały o blondynkach.. Szkoda gadać Sad Ale teksty niezłe, podrzućcie więcej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019617 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski