STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Szybka nauka angielskiego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaska876




Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 103

PostWysłany: Czw, 17 Sie 2017 11:13:39    Temat postu: Szybka nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem

Poszukuję osoby,namiarów na kurs języka angielskiego,gdzie i jak najszybciej opanować mowę-zależy mi na czasie.Dziękuję,proszę o podpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zdzichu




Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 102

PostWysłany: Czw, 17 Sie 2017 12:04:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.sayit.net.pl godna polecenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Pią, 18 Sie 2017 06:30:15    Temat postu: Re: Szybka nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem

Kaska876 napisał:
Poszukuję osoby,namiarów na kurs języka angielskiego,gdzie i jak najszybciej opanować mowę-zależy mi na czasie.Dziękuję,proszę o podpowiedź.


Najwygodniejsze byloby moim zdaniem zapisanie się na kurs online. Sama ostatnio zapisałam się na taki kurs i fajna sprawa. Nauka przez skype, nie musisz ruszać się z domu. Zastanawiam się teraz jeszcze nad zapisaniem się na dodatkowe lekcje rozmów z native speakerem z racji tego,ze mam lekkie problemy z mówieniem ( ale to była zawsze moja słaba strona, powoli zaczynam się jednak przełamywać do rozmówek).
Takie kursy ma wiele szkół angielskiego. Nie musisz koniecznie szukać w ofertach lokalnych. https://speak-up.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014006 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski