STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
najlepsze puby w Brodnicy?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Harry_Mason




Dołączył: 12 Lut 2004
Posty: 44
Skąd: whatever:P

PostWysłany: Pią, 20 Lut 2004 15:06:32    Temat postu: najlepsze puby w Brodnicy? Odpowiedz z cytatem

piszczie tu jakie są waszym zdaniem puby/bary w Brodnicy do których warto zajrzeć.Wiem ze nie ma ich zbyt dużo ale...,napiszczie też które omijać dużym łukiem:))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN
Gość






PostWysłany: Nie, 22 Lut 2004 15:50:21    Temat postu: NAJLEPSZE PUBY Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil Wymienie najlepsze wedlug mnie (nie lubie lupu-cupu, czyli INFERNO, CAFE BAZAR, COBA odpadaja, HORTEX zszedl na dziady, w PORTO di MAARE sa dresy): ŻACZEK(smalec do piwa), BELWEDERSKA, MICHALOWSKA, JADALNIA U TOMA (maja irlandzkie piwo)
Powrót do góry
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Nie, 22 Lut 2004 16:26:44    Temat postu: Re: NAJLEPSZE PUBY Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
Twisted Evil Wymienie najlepsze wedlug mnie (nie lubie lupu-cupu, czyli INFERNO, CAFE BAZAR, COBA odpadaja, HORTEX zszedl na dziady, w PORTO di MAARE sa dresy): ŻACZEK(smalec do piwa), BELWEDERSKA, MICHALOWSKA, JADALNIA U TOMA (maja irlandzkie piwo)


Żaczek jest faktycznie bardzo, bardzo sympatyczny. A jak się ma chody u miłej pani właścicielki, to można nawet kożystać ze służbowej toalety Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ziomal
Gość






PostWysłany: Pon, 23 Lut 2004 13:43:58    Temat postu: jasne Odpowiedz z cytatem

Najlepszy PUP w Brodnicy to PUP.
Dla niekumatych - Powiatowy Urząd Pracy.
hajka
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 26 Lut 2004 23:46:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w Brodnicy sa pub'y nie spodkalem sie HAHAHA!
Powrót do góry
SATAN
Gość






PostWysłany: Pią, 27 Lut 2004 09:06:57    Temat postu: jeszcze coś Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil świetny jest "Kacper" na 18 Stycznia - kto nie pił przy karmnikach, ten nie wie o czym mówię Smile i "Mały" na Ceglanej. Atmosfera w sam raz do picia! I spotkać można ciekawych ludzi - co to 50siątkę zapijają całym piwem...
Powrót do góry
nowa
Gość






PostWysłany: Pon, 01 Mar 2004 18:37:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajny klub to był "Zamek"ci którzy pamiętaja wiedzą jakie tam były balety nie to co teraz! Exclamation
Powrót do góry
SATAN
Gość






PostWysłany: Wto, 02 Mar 2004 20:16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zamek a zamkowa!!!! na zduńskiej... a teraz jak padnie "Piano" to bedzie bieda klubowa... Evil or Very Mad
Powrót do góry
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Sro, 03 Mar 2004 08:33:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
nie zamek a zamkowa!!!! na zduńskiej... a teraz jak padnie "Piano" to bedzie bieda klubowa... Evil or Very Mad

A padnie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sro, 03 Mar 2004 09:21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieładnie, Praga nie czyta wiadomości Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 23 Mar 2004 22:20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minuta ciszy w intencji piano
"_______________________"

amen Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ehh , tamte czasy ......
Gość






PostWysłany: Sro, 21 Lip 2004 20:41:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowa napisał:
fajny klub to był "Zamek"ci którzy pamiętaja wiedzą jakie tam były balety nie to co teraz! Exclamation

Dodam ze Forte bylo rowniez niczego sobie , lecz nie tak zaj..... jak Zamek Very Happy
Powrót do góry
BiShop
Gość






PostWysłany: Pią, 23 Lip 2004 07:08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja cenilem sobie "ludowa". byl tam moze klimat minionej epoki, troche z baru mlecznego, troche z restauracji ale mozna bylo spokojnie pogadac... a dzis znajdzcie takie miejsca? Confused
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 21 Gru 2004 09:27:22    Temat postu: Re: najlepsze puby w Brodnicy? Odpowiedz z cytatem

Harry_Mason napisał:
piszczie tu jakie są waszym zdaniem puby/bary w Brodnicy do których warto zajrzeć.Wiem ze nie ma ich zbyt dużo ale...,napiszczie też które omijać dużym łukiem:))

Barem/pubem wartym odwiedzenia (jak dla mnie) będzie taki, w którym chociaż w jeden dzień będzie ogłoszony zakaz palenia Exclamation
Na dzień dzisiejszy staram się odwiedzać lokale w porach zanim palacze na dobre zaczną się schodzić, aby uniknąć późniejszego wąchania swoich ubrań przesiąkniętych dymem Mad .
Nie dalej jak w zeszłym tygodniu odwiedziłem wieczorem jeden z lokali na Dużym Rynku... dotarłem tylko na odległość 3 m od drzwi... wymiękłem i podziękowałem Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 21 Gru 2004 10:02:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szerokim łukiem radzę mijać Silver Club. podejrzany interes...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024792 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski