STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
nudne forum
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
****
Gość






PostWysłany: Czw, 22 Gru 2005 14:00:34    Temat postu: nudne forum Odpowiedz z cytatem

czemu nie ma na tym forum fajnych tematow na ktore mogliby sie wypowiedziec wszyscyjakies fajne tematy a nie takie beznadzieje!!!!!!
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 22 Gru 2005 14:05:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo są tu sami tyca beznadziejni kolesie jak ty i nikt nie ma pomysłu na genialny temat. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 22 Gru 2005 14:24:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panie ****** prosze sie wykazac i samemu cos ciekawego zaproponowac a nie narzekac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 22 Gru 2005 15:22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, jesteście do bani zupełnie Wink czemu nie zrobicie jakichś fajnych tematów, zróbcie też coś z głodem w afryce, reżimem na białorusi, sytuacją w czeczenii...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 22 Gru 2005 15:44:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no najbardziej do bani to ty ru jesteś. norlmalnie jak czytam co piszesz, to chce mi sie z głowy włosy rwać - taki mnie refleksje nachodzą.

w ogóle nikt nic nie umie tutaj, do bani po całości jesteście.

do kąta. wstydzić się. twarzą do ściany Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 22 Gru 2005 17:06:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do bani Question za mało powiedziane.. wszystekie tematy są nudne, oklepane i w ogóle jakieś tajkie bez sensu... byście mogli na serio zaproponować jakieś ciekawe tematy to tak nic się fdo twego nie garniecie, pasożyty jedne, nic sami nie potrafią cieklawego wymysleć... noramnlnie żenada Exclamation

cos mi się zdaje, ze trzeba będzie zatrudnić kogoś do wymyślania tematu, tyklo kto mu ZUS opłaci Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
A ja wam powiem...
Gość






PostWysłany: Czw, 22 Gru 2005 20:07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tematy są nudne i oklepane bo ciągle zakładają je ci sami ludzie (patrz iwany, satany, winnetu, jadziki itp) każdy ma po 1000 wpisów więc o czym mają ciągle pisać??? w kółko to samo i wszędzie te swoje filozoficzne rozważania i ten szyderczy humor pfffffff nara
Powrót do góry
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 22 Gru 2005 20:41:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam zaledwie marne 626 postów (ten będzie 627 Razz ) zapomniałeś wspomnieć o Paniczach, MaJach, RyBach, KlonGroupach i jeszcze kilku innych Very Happy

jezeli też chcesz mieć napisane ile postów zamieściłeś/aś to sie zarejestruj i pisz Wink

nasze poczucie chómoró wynika poniekąd z tego, że w wiekszej mierze znamy się również w realu i wiemy jaki kto jest na prawdę... w moim przypadku było tak, że niespodzieanie zostałem wciągnięty (a raczej wepchnąłem siebie Wink ) w tryby dosć szybko pracujacej machiny i dalej samo sie potoczyło Wink zacząłem poznawać forowiczów i jest fajnie Smile

nie miejcie do nas pretensji, przecież cały czas wam (niezarejestrowanymn, niezadowolonym) powtarzamy, że również mozecie zakładac własne tematy, a jezeli nie macie odwagi założyć tematu to napiszcie w jakimś topicu o czym chcielibyście porozmwiać. Albo wiem Exclamation zaraz utworzę w dziale "sugestie i pomysły" wątek "o czym chcemy gadać" (albo coś koło tego) i wszyscy nieśmiali będą mogli sie tam wypowiedzieć co ic interesuje, co bulwersuje itp. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 23 Gru 2005 01:10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"nie zadowolisz wszystkich, to zadanie dla agencji towarzyskich, a nie twoje, więc rób to co swoje" śpiewa yaro w olewce...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 23 Gru 2005 08:58:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wam powiem... napisał:
Tematy są nudne i oklepane bo ciągle zakładają je ci sami ludzie (patrz iwany, satany, winnetu, jadziki itp)


bez przesady, gro tematow zakladali niezarejestrowaniu uzytkownicy. ja osobiscie zalozylem nawet niecale 10 tematow. moim zdaniem nie bylyb wcale oklepane
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 23 Gru 2005 17:02:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
CHCECIE MIEĆ CIEKAWE TEMATY TO WYPIEPRZCIE Z FORUM TE(...)

w tym jakże miłym dzisiejszym dniu, korzystając z faktu, że zaszczyciłeś to forum swoją wizytą, chciałem ci życzyć wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się własnie świąt.

myślę, że w imieniu innych użytkowników forum też mogę. Very Happy (jak ktoś ma coś przeciw to niech się zgłosi na privie. omówimy czas i miejsce Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 23 Gru 2005 17:22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubię dyskusje, nawet te najbardziej zajadłe, ale toczone na przyzwoitym poziomie.
idź się gościu pobiczuj albo coś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 23 Gru 2005 21:16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
dyskusje, nawet te najbardziej zajadłe, ale toczone na przyzwoitym poziomie


to nic zlego dyskutowac, ale jak piszesz satanie utrzymac poziom tej dyskusji. nie tylko niezarejestrowaniu musza zachowac umiar ale tez i My, stali bywalcy forum. fakt ze napisalo sie kilkaset postow nie uprawnia nas do niczego jesli chodzi o dyskusje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 23 Gru 2005 21:31:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
zapomniałeś wspomnieć o Paniczach [/b]

No właśnie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pią, 23 Gru 2005 22:40:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panicz napisał:
winnetu napisał:
zapomniałeś wspomnieć o Paniczach [/b]

No właśnie...

hyhy.. nie sadziłem, że jesteś aż tak żdny samouwielbienia Wink

Jadzik napisał:
nie tylko niezarejestrowaniu musza zachowac umiar ale tez i My, stali bywalcy forum. fakt ze napisalo sie kilkaset postow nie uprawnia nas do niczego jesli chodzi o dyskusje

dokładnie już kiedys o tym pisałem, takie same prawa i obowiązki dotyczą osób zarówno zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych i o ile zarejestrowani (nie zawsze ale na ogół tak Wink ) przestrzegaja regół gry o tyle niezarejestrowani na ogół je olewają Sad

ale temat miał być o tym dlaczego na forum "nie ma" ciekawych tematów a nie o tym kto ma jakie prawa Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01931 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski