STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jakie macie postanowienia noworoczne
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fleksja




Dołączył: 02 Lip 2016
Posty: 7

PostWysłany: Pią, 27 Sty 2017 19:46:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ograniczenie spożycia alkoholu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dżdżownica




Dołączył: 10 Kwi 2017
Posty: 17

PostWysłany: Pon, 10 Kwi 2017 09:29:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje postanowienie noworoczne jeszcze mi nie wyszło. Chciałam oszczędzić sobie na wyjazd na dwa tygodnie do Kanady i jeszcze nawet nie zaczęłam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zevran




Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 79

PostWysłany: Czw, 08 Mar 2018 07:13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coż. Moje postanowienie noworoczne w tym roku równiez nie wyszło. Ale w sumie to planuję do niego wrócić. Obiecywałem sobie,że bedę więcej się ruszał i cwiczył. Jednak nawał obowiązków sprawił,ze po prostu nie miałem na to czasu.

Najtrudniej jest do ćwiczeń wrócić. Jednak jak już złapiecie bakcyla to potem o wiele łatwiej jest się rozćwiczyć bo im więcej uprawia się aktywności fizycznej tym bardziej chce się ćwiczyć.
http://www.fitnessstyl.pl/powrot-do-cwiczen-po-przerwie-jak-zaczac/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juko7




Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 23 Kwi 2018 11:02:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w swoim muszę się pochwalić, że wytrwałam i trwam nadal. Otóż zależało mi na poprawieniu formy, nawet nie chodziło o to żeby zrzucić kilka kilogramów, ale żeby lepiej się czuć. Miałam problemy z osłabieniem, trochę stresów do tego i brak chęci na cokolwiek. Nie chciałam w tym trwać, bo byłoby tylko gorzej. Dlatego kupiłam sobie polecony przez koleżankę tonik biovital, z żelazem na wzmocnienie, na stresy. Piję go cały czas, bo zdecydowanie czuję poprawę po nim. Do tego zapisałam się na aerobik, tak żeby wyjść z domu, mimo, że nie było lekko na początku. Ruch i ten tonik daje mi siły i chęci do działania. Teraz wiosna, a ja zero zmęczenia po zimie i forma dużo lepsza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fryde




Dołączył: 10 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon, 23 Kwi 2018 14:53:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bliższy kontakt z rodziną i znajomymi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ogrony




Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 26 Kwi 2018 20:57:16    Temat postu: postanowienia Odpowiedz z cytatem

nie bawię się w takie zabawy jeśli coś postanawiam to z potrzeby a nie bo każdy tak robi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mokka




Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią, 27 Kwi 2018 08:42:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałam żadnego postanowienia noworocznego, gdyż u mnie to nie działa. Lepiej postanowić coś sobie bez okazji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klaudiusz




Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 7

PostWysłany: Wto, 19 Cze 2018 13:30:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odświeżam temat na rok 2018. Z uwagi na to, że w roku 2017 miałem aż 3 stłuczki na drodze (ale nie z mojej winy), to zdecydowałem się kupić nowy i bardziej bezpieczny samochód. Chciałbym też doradzić, że można skorzystać z systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkody BLS – http://bezposrednialikwidacjaszkody.com.pl/. Dzięki temu nie muszą zgłaszać szkody do ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia. Wystarczy skontaktować się ze swoim ubezpieczycielem, a on zajmie się naprawą uszkodzonego auta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.082528 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski