STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie dzisiaj najlepiej otworzyć konto bankowe
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wwwm




Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 99

PostWysłany: Sob, 10 Gru 2016 09:35:22    Temat postu: Gdzie dzisiaj najlepiej otworzyć konto bankowe Odpowiedz z cytatem

Wiele banków wprowadziło różne ukryte opłaty. Sam mam w pocztowym i muszę płacić 9 zł miesięcznie... mBank? Czy jakiś inny?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankoD




Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sob, 10 Gru 2016 13:05:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety wszystkie banki kombinują, żeby ściągać z nas regularnie kasę, nie musi być duża, ale ważne żeby wpływy były regularne. Niektóre banki oferują opcję darmowego konta, gdy np. przelewasz do nich wypłatę lub w ogóle masz na koncie określone obroty, wpłaty-wypłaty lub np. korzystasz z karty itp. Nie będę podawał nazw, bo nie chcę reklamować żadnego banku...

W związku z tym, że obecnie nie da się praktycznie żyć bez konta, ustawowo jedno konto powinniśmy mieć darmowe. Oby to weszło jak najszybciej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 10 Gru 2016 13:15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JankoD napisał:

W związku z tym, że obecnie nie da się praktycznie żyć bez konta, ustawowo jedno konto powinniśmy mieć darmowe. Oby to weszło jak najszybciej...


Stanie sie tak jak banki zostanę instytucjami ,, non profit '' .........
to tak jakby piekarnia miała sprzedawać chleb bez marży ... bo bez chleba trudno żyć Wink

Nawet instytucje charytatywne z czegoś sie utrzymują
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hilda




Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 155

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2016 12:43:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdzie konta nie są darmowe. To taki chwyt jedynie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sedona




Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 60

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2016 13:35:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!!
Ja mam w PKP BP i w najbliższym czasie sie przeniose do innego banku z powodu dużych kosztów utrzymania np.prowadzenie rachunku 7,99zł ipko 2 zł i na dodatek przelew koszuje 1,20 zł !!!!!!masakra.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mario-ste




Dołączył: 27 Cze 2016
Posty: 14
Skąd: bca

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2016 14:22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez długi czas gdy miałem działalność gospodarczą korzystałem z konta w PKO BP, nawet było spoko...tylko koszta utrzymania mnie denerwowały a jak chciałem zamknąć konto to wypełnienie pism dlaczego itp a przez te lata co korzystałem to mieli w d..pie. Podobnie podziękowałem za Polbank-Raiffaisen, infolinia natrętna, obsługa wciskająca konta/karty-wiem to ich praca ale jeśli raz mówię i proszę aby do mnie nie dzwonić to nie docierało. Wielkim problemem było gdy zamykałem konta, tłumaczenie itp.
Od 3 lat mam konto w ING i jestem mega zadowolony, mam też kredyt hipoteczny, super obsługa w placówce w Grudziądzu, tak samo gdy zadzwoni się na infolinię za każdym razem pomogą, aplikacja mobilna z której korzystam bardzo często jest naprawdę fajna. Dla mnie nie było problemem założenie konta w Grudziądzu bo jestem tam codziennie ale naprawdę warto się przejechać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sedona




Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 60

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2016 15:05:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i super!!! byc może tez sie przeniose do ING i nawet w Grudziadzu - w końcu to nie jest az tak daleko.dzieki za podpowiedź Powodzenia i Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2016 17:20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem że konta w CA miały duże wzięcie ostatnio. Sam mogę polecić tę instytucję mimo że nie ma oddziału w Brodnicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2016 20:31:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Millenium Bank reklamuje się, że wszystko jest za darmo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ankaO




Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 57

PostWysłany: Pon, 12 Gru 2016 09:38:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz J napisał:
Millenium Bank reklamuje się, że wszystko jest za darmo


Powiem szczerze, że coś w tym jest - chociaż nie jest taki do końca darmowy.
Z tego co wiem, to trzeba zrobić jakieś saldo na koncie lub dokonać płatności przy pomocą karty na określoną kwotę.
Nie jest to złe konto, ale są lepsze jak np Nest Bank czy mBank.


Ostatnio zmieniony przez ankaO dnia Nie, 01 Sty 2017 12:40:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Pon, 12 Gru 2016 14:52:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sedona napisał:
Witam!!
Ja mam w PKP BP i w najbliższym czasie sie przeniose do innego banku z powodu dużych kosztów utrzymania np.prowadzenie rachunku 7,99zł ipko 2 zł i na dodatek przelew koszuje 1,20 zł !!!!!!masakra.
Pozdrawiam.


Mam konto w pko od lat i nigdy im nie zapłaciłem ani grosza. Jedyny warunek który mam aby nie było opłat to użycie karty na min 300 zł no ale jak się robi zakupy to nie problem...a jeśłi chodzi o przelewy to też mam za darmo poprostu zmieniłem kody zamiast z zdrapki które były płatne na kody sms które są bezpłatne. Także konto mam całkowicie za darmo i nie wiem o jakich opłatach wy piszecie. Przelewy wychodzące i przychodzące od razu i nie trzeba czekać tak jak w innych bankach.Jedyny minus to kolejki w pko i bardzo powolna praca pań ale za to ipko chodzi rewelacyjnie i też całkowicie za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karamba




Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 87

PostWysłany: Wto, 13 Gru 2016 08:21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w t-mobile wystarczy obrócić 300zł kartą, max 3 bezpłatne wypłaty/mies w każdym bankomacie i wtedy konto jest za darmo. Po zarejestrowaniu się w jakims tam ich programie wystarczy przelewać na konto wypłate i płacą co miesiąc 15zł. Żaden bank mi nie płacił. Konto nazywa sie freemium. Tak na początku zastanawiam się jaki w tym wszystkim jest haczyk, jak na razie nie ma, drugi rok mi płacą...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nowakowa




Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pon, 25 Wrz 2017 13:40:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karamba napisał:
w t-mobile wystarczy obrócić 300zł kartą, max 3 bezpłatne wypłaty/mies w każdym bankomacie i wtedy konto jest za darmo.


Tylko po co zawracać sobie głowę tym i pamiętać ile się wydało kartą i wypłat zrobiło. Skoro są konta darmowe bez warunków jak np. we wspomnianym tu wyżej Nest Bank -> opinie konta w tym banku

Poza Nest Bank podobne konta ma też Idea Bank i BGŻ BNP Paribas.
Także powoli banki chyba zaczynają wracać do ofert darmowych kont bez warunków.


Ostatnio zmieniony przez Nowakowa dnia Pon, 25 Wrz 2017 13:51:40, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nowakowa




Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pon, 25 Wrz 2017 13:43:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konto osobiste w Idei jest nawet lepsze, bo ma jeszcze dodatkowo dwa darmowe przelewy natychmiastowe Elixir ekspres w miesiącu i wpłatomat mobilny (niestety tylko w dużych miastach i ich okolicy)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapisz




Dołączył: 26 Maj 2017
Posty: 21

PostWysłany: Wto, 31 Paź 2017 16:26:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam darmowe konto w banku raiffeisen. bezpłatne bankomaty a konto jest mobilne i powiadomienia smsami a także darmowe przelewy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.025309 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski