STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
BIEDRONKA oszukuje klientów najmłodszych !

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IG




Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 2
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 16 Lis 2016 13:02:57    Temat postu: BIEDRONKA oszukuje klientów najmłodszych ! Odpowiedz z cytatem

ŚWIEŻAKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Każdy kto ma dziecko i robi zakupy w sieci Biedronka wie co to ŚWIEŻAK i jak go zdobyć za punkty.
Okazuję się że dnia 16. 11.2016 ktoś kto ma 30 punktów i chciałby zakupić ŚWIEŻAKA za 19.99 zł to nie może!!! , musi do 20 .11.2016 zebrać następne 30 punktów żeby łaskawie zapisali na listę i zamówią ŚWIEŻAKA.
Po prosiłam Pana Kierownik sklepu sieci żeby spojrzał małemu w oczy i powiedział czemu i dlaczego dziecko nie otrzyma ŚWIEŻAKA gdyż ma 30 punktów i chce dopłacić jak piszę na ulotce Gang Świeżaków że otrzyma jak dopłaci 19.99 zł

Brawo Biedronka
Teraz będzie mi łatwiej wytłumaczyć jak oszukują reklamy i naciągają klientów szkoda że tych małych ale przynajmniej szybciej dorosną .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emi22




Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 6

PostWysłany: Sro, 16 Lis 2016 13:17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to nie prawda. Byłam dziś w biedronce na kolejowej i zapisują na listę wszystkich. Ja mam w jednym katalogu 60 pkt a w drugim 30 pkt i nie robią problemu, żeby zapisać na listę i kupić za 19,99 zł świeżaka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IG




Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 2
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 16 Lis 2016 13:42:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję podjadę tam ? na ul.Mazurskiej to niemożliwe . Pozdrawiam i mam nadzieję że się uda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
danielak




Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią, 17 Lis 2017 19:56:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biedronka wprowadza też w błąd przy promocjach, nie tylko nasza ale w ogóle. Promocje są tak formułowane, że klient wpuszczany jest w przysłowiowe maliny (co prawda jeden raz bo już później wie). Przykład "przy zakupach pow 99 złotych" - jakoś nie przyszło mi do głowy, że muszę kupić INNYCH zakupów za co najmniej 99 złotych żeby móc dodatkowo kupić to coś w cenie promocyjnej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Wto, 21 Lis 2017 15:12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do każdej promocji musi być regulamin , poproś o jego kopie jeśli uważasz że zostałeś oszukany to idż z tym do uokik -u Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miarara




Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 228

PostWysłany: Wto, 21 Lis 2017 16:04:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

danielak napisał:
Biedronka wprowadza też w błąd przy promocjach, nie tylko nasza ale w ogóle. Promocje są tak formułowane, że klient wpuszczany jest w przysłowiowe maliny (co prawda jeden raz bo już później wie). Przykład "przy zakupach pow 99 złotych" - jakoś nie przyszło mi do głowy, że muszę kupić INNYCH zakupów za co najmniej 99 złotych żeby móc dodatkowo kupić to coś w cenie promocyjnej.
Jęsli do głowy nie przyszło to może należało przeczytać.Przy każdej promocji jest na kartkach napisane czy promocja obowiązuje przy zakupach za 99zł,przy zakupie 2 sztuk,zgrzewki,z kartą biedronki itp.Nawet nie drobnym maczkiem,ale faktycznie nie po to się chodzi do sklepu żeby czytać ale wtedy to juz sie nie placze w postach iż oszukują łobuzy Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014436 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski