STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Tokio Hotel
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 16 Gru 2005 11:14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ImPartIal GriL napisał:
nie no zespól prezentuje się całkiem spoko.... Tom i Bill są całkiem przystojni.... jak sie im przyjrzeć to nawet bardzo..SmileSmile:... reszta też.... co do kariery, to sami zobaczymy, co będzie dalej.. póki co...bardzo fajnie grają.. oby tak dalej....

szanowny grilu, jak słusznie zauawżył iwan, za miesiąc-dwa w tym temacie nie pojawi się żaden nowy post "wielbicielek" tokio hotel.
takie projekty jak TH to nic innego jak produkt marketingowy. trzeba go jak najwięcej sprzedać i w ładnym opakowaniu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
=kolejne pizdusie
Gość






PostWysłany: Pią, 16 Gru 2005 11:46:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tokjo cos tam to kolejny pizdusiowy 'bojsbend'
jezeli ktos tego slucha to sam jest pizdusiem! Very Happy
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 16 Gru 2005 11:46:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
(...) takie projekty jak TH to nic innego jak produkt marketingowy. trzeba go jak najwięcej sprzedać i w ładnym opakowaniu

błąd. to jest samo opakowanie. treści brak. po całości brak.

i jak mi jeszcze jedna tutaj napisze, że tak uważam, bo im zazdroszczę jacy są śliczni, to obiecuję, że temi ręcami ubiję Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
=kolejni pizdusie
Gość






PostWysłany: Pią, 16 Gru 2005 11:50:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

=kolejne pizdusie napisał:
Tokjo cos tam to kolejny pizdusiowy 'bojsbend'
jezeli ktos tego slucha to sam jest pizdusiem! Very Happy


to ja, Ala Wink pozdrowienia dla nie-pizdusiowatych!
Powrót do góry
Ludzik ;d
Gość






PostWysłany: Pią, 16 Gru 2005 18:10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MISTERY napisał:
Te wielbicielki tych TH to pewnie te same co byly na dyskotece w Cichim a puzniej wylondowaly na pierwszej stronie Newsweek´a. Cool he he he



Ty chyba nie wiesz co piszesz... Te dziewczyny co były w Cichym to są najgłupsze dz**** ... itp. I wogóle ludzie którzy tam jezdzą są niedorozwinieci... Ja was nie rozumiem... Po co wy krytykujecie ...... Zazdrosc was zrzera czy jak? Tworzą fajną muze co trzeba więcej od zespołu ? No a to ze są przystojni to inna kolej rzeczy.. Jakby szukać w Brodnicy chłopaka taka ładnego jak jeden z nich to byś sie zaszukał na śmierc... I dla wszystkich antyfanów TH... bujajcie się i mam na was wy*******
Powrót do góry
Ludzik :D
Gość






PostWysłany: Pią, 16 Gru 2005 18:13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno nie czepiajcie sie dziewczyny która napisałą Gril zamiast Girl... ludzką rzeczą jest się mylić.... Lepiej spojrzcie jak wy piszecie... gŁąby....
Powrót do góry
alias




Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 1988

PostWysłany: Pią, 16 Gru 2005 18:19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzik Very Happy napisał:
I jeszcze jedno nie czepiajcie sie dziewczyny która napisałą Gril zamiast Girl... ludzką rzeczą jest się mylić.... Lepiej spojrzcie jak wy piszecie... gŁąby....


Głąb to Cię k***a spłodził .. złamasie pojechany..Smile

A wracając do tematu treść jest jakowa Ivanie... przekaz jakaś musi być.. gdyż na tym to polega.. opakowanie.. ch****e na maxa.. i właśnie oto chodzi.. my jako ludziska nie tolerujący ch*****wa.. odrzucamy to badziewie.. i bluzgamy małolatów.. gdyż to jest zj****e.. i nie można tracić czasu na to.. qmasz Question



Znowu się za******m vódką.. ch**.. ale te małolaty to żałosne.. k**** mać..Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
antytokio
Gość






PostWysłany: Pią, 16 Gru 2005 19:03:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alias napisał:
Ludzik Very Happy napisał:
I jeszcze jedno nie czepiajcie sie dziewczyny która napisałą Gril zamiast Girl... ludzką rzeczą jest się mylić.... Lepiej spojrzcie jak wy piszecie... gŁąby....


Głąb to Cię k***a spłodził .. .Smile



ty juz sie lepiej zachlaj na smierć z****e pi*******y !

obojetnie jakie kto ma upodobania, przekonania czy cokolwiek, jest coś takiego jak kultura i tolerancja (i rozum też jest - tylko trzeba użyc)
chamstwa w twoim prostackim wydaniu nie zniose! Evil or Very Mad
popisałeś sie!
Powrót do góry
antytokio
Gość






PostWysłany: Pią, 16 Gru 2005 19:05:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alias napisał:
Głąb to Cię k***a spłodził .. .Smile



to mam na myśli
Powrót do góry
ktoś
Gość






PostWysłany: Pią, 16 Gru 2005 21:51:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak czytam te wasze wypowiedzi i wiecie co.... mam wrazenie ze czesc z wypowiadajacych sie to sa jacys niezrownowazeni ludzie... rozumiem, ze gusta są różne i nie kazdy lubi ten zespół, ale żeby od razu tak krytykować i w dodatku wyzywac i kląć??? Luuudzie trochę kulturyy!!!! nie trzeba (przede wszytskim) brac wszystkiego tak serio..
Co do zespołu.... wybili się jakoś wiec to chyba cos znaczy, a czy okaza sie czyms sezonowym - zobaczymy.... Pozdro
Powrót do góry
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pią, 16 Gru 2005 22:32:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja np. mam raczej dość (czytaj bardzo, bardzo, bardzo....) negfatywne zdanie o tym "zespole" ale nie mam zamiaru brać czynnego udziału w tej dyskusji po pierwsze dlatego aby nie zostać posadzonym właśnie o brak kultury, po drugie z małolatami, które sikają na widok nowego jak to ktoś napisał "produktu marketingowego" a raczej samego opakowania sikają i tak się nie wygra... i myślę, że będzie to zespół, którego sława szybko przeminie.. np takie zespoły:
Las Ketchup = 1piosenka = 1 sezon i koniec
N'sync(czy jak to się tam pisze) - krótkotrwała kariera
backstreet boys - byli gwazdami ale szybko zgaśli
just 5 - podobnie jw.
i takich przykładów jest pełno... ale jakto wszystko dalejk sie potoczy zobaczymy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Sob, 17 Gru 2005 23:09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzik ;d napisał:
(...)Tworzą fajną muze co trzeba więcej od zespołu ? (...)

muzykę??!!
ktoś napisał:
(...)Luuudzie trochę kulturyy!!!!(...)

nie poutchay mnie yak pisac po polskoo...

ogarnij się i zacznij słuchać muzyki (do ludzik Very Happy)

ktoś - z gównem należy walczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybcia
Gość






PostWysłany: Czw, 22 Gru 2005 20:44:10    Temat postu: th Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem th gra bardzo fajne kawałki i nie rozumie ludzi, którzy ich krytykuja.mysle że ich zespół jest ciekawy maja wiele wiernych fanek które ich kochają i zawsze bedą z nimi w złych i dobrych chwilach.a wracajac do tego to nawet sa przystojni wg mnie Gustav ma to cos w sobie co przyciaga nie jedna dziewczyne a Bil i Tom to naprawde fajni chlopcy. mozna powiedziec ze jestem fanka th. i prosze nie krytykowac ich bo zasluguja na cos wiecej! Laughing
Powrót do góry
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Czw, 22 Gru 2005 20:49:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 22 Gru 2005 21:41:42    Temat postu: Re: th Odpowiedz z cytatem

rybcia napisał:
(...)maja wiele wiernych fanek które ich kochają i zawsze bedą z nimi w złych i dobrych chwilach(...)

nie wątpię. zupełnie jak NKOTB. albo dżast fajf.
rybcia napisał:
(...)Gustav ma to cos w sobie co przyciaga nie jedna dziewczyne a Bil i Tom to naprawde fajni chlopcy(...)

to ja przepraszam, ale ja takich widocznie nie znam... Very Happy (i jestem z tego dumny)
rybcia napisał:
(...)i prosze nie krytykowac ich bo zasluguja na cos wiecej! Laughing

mianowicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021633 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski