STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Prawda o Politykach
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kenaz




Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon, 04 Maj 2015 10:07:49    Temat postu: Prawda o Politykach Odpowiedz z cytatem

więcej prawdy na http://robertbrzoza.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Wto, 05 Maj 2015 07:50:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby było czegoś więcej, to najpierw musi być COKOLWIEK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Pon, 06 Lip 2015 16:49:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kukiz ma zjechany czerep.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 06 Lip 2015 17:54:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99 napisał:
Kukiz ma zjechany czerep.


Na jakiej podstawie takie wnioski? Znam człowieka i wg mnie jest zupełnie normalny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pon, 06 Lip 2015 20:05:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może wniosek g***y nie wiem czy nie za g***y ale , cos w tym jest .
JOW-y zniszczyć system i kolega korwin , bede gadał tylko z mediami słusznymi takimi co chca obalić system .....

brak pomysłu na cokolwiek tylko zniszczyć system
Chyba wole R Petru
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Wto, 07 Lip 2015 18:56:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo że Kukiz to psudopolityk bez programu. Który mami obietnicami poprawy poprzez obalenie systemu. Rewolucja juz nieraz zjadła swoje dzieci. Gada dokoła tylko o JOW. reszta to co powie to przypadek. Jak brać takiego gościa poważnie? za nic nie bierze odpowiedzialności. O stronie Pana Brzozy co nie szanuje demokracji to szkoda się wypowiadać. Niby skąd on zna cła jedynie słuszną prawdę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 07 Lip 2015 21:46:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bamberbomber napisał:
Wiadomo że Kukiz to psudopolityk bez programu. Który mami obietnicami poprawy poprzez obalenie systemu. Rewolucja juz nieraz zjadła swoje dzieci. Gada dokoła tylko o JOW. reszta to co powie to przypadek. Jak brać takiego gościa poważnie? za nic nie bierze odpowiedzialności. O stronie Pana Brzozy co nie szanuje demokracji to szkoda się wypowiadać. Niby skąd on zna cła jedynie słuszną prawdę?


Nie ma programu bo to ściema! Która partia go zrealizowała? Chcesz znowu najeść się kiełbasą wyborczą a później znów się rozczarować. Przestań myśleć schematem, jaki narzucili nam kolejni decydenci. Kukiz mówi dokładnie, że skupia się na "zdiagnozowanie problemów i opracowanie strategii ich wyeliminowania" a nie na wciskaniu kitu tylko po to, żeby nabrać naiwnych.
Poczytaj proszę:
http://www.polskatimes.pl/artykul/3928239,ruch-kukiza-zaczal-z-impetem-burza-mozgow-w-centrum-a-smitha-zagraniczne-media-i-ambasador-mull,1,id,t,sa.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Wto, 07 Lip 2015 23:02:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
JOW-y zniszczyć system i kolega korwin , bede gadał tylko z mediami słusznymi takimi co chca obalić system .....


A widziałeś kiedy jakikolwiek porównujący to co mówił Kukiz/Korwin/Braun/Kowalski z tym co potem puścili w TVNie?

https://www.youtube.com/watch?v=VVEYa-Q8cfI

To jest tylko jeden z wielu przykładów które zdarzyły się w czasie tych wyborów prezydenckich. Gdyby ktoś cokolwiek powiesz przekręcał to i wrzucał coś czego nie powiedziałeś to chciałbyś z kimś takim nadal rozmawiać?

bamberbomber napisał:
Gada dokoła tylko o JOW. reszta to co powie to przypadek. Jak brać takiego gościa poważnie? za nic nie bierze odpowiedzialności. O stronie Pana Brzozy co nie szanuje demokracji to szkoda się wypowiadać. Niby skąd on zna cła jedynie słuszną prawdę?


Widocznie nie chcesz nawet słuchać skoro tak uważasz. Oglądasz w ogóle filmy z Kukizem? Interesujesz się tematem czy tylko powtarzasz co w necie napisali na fanpejdżu ze śmiesznymi obrazkami z Kukizem jaki to on głupi jest? Kukiz niejednokrotnie powtarzał, że do problemów będzie podchodził zadaniowo a nie na zasadzie programu partii. Co to są partie i ich programy? Bo jak obserwuję od 20 lat polityków w TV to nie tylko ich programy nie są realizowane, co ich wartości i rzekome poglądy są zupełnie inne niż te na jakie się powołują. Dla przykładu PIS podaje się za partię prawicową ale to co realizuje w rzeczywistości, realizuje a nie to co mówi, to program lewicowy "socjale dla wszystkich! dla matek! dla dzieci! dla biednych! mieszkanie dla młodych!". Kukiz nie chce obiecywać, chce rozwiązywać problemy na zasadzie:
- brakuje pieniędzy w kasie państwa
- zmieniamy coś w gospodarce żeby kasy było więcej

albo

- rodzi się coraz mniej dzieci
- pomóżmy matkom, które już urodziły dzieci, wspomóżmy je finansami

Skąd na to pieniądze? Z punktu pierwszego o którym Kukiz już wiele razy mówił ale prawdopodobnie przez łzy nienawiści tego nie zobaczyłeś. Nie mam do Ciebie pretensji, to w jaki sposób do tego podchodzisz to nic innego jak realizowany program byłej partii rządzącej która skłóciła Polaków. Wyłącz nienawiść, włącz myślenie i zacznij myśleć sam i szukać informacji. Przestań opierać się na opinii innych, włącz filmiki z Kukizem, obejrzyj ze 3 jego wykłady albo wypowiedzi i sam oceń co o tym myślisz zamiast powtarzać "tylko JOWy". Jak chcesz to wrzucę Ci linki. Przez 8 lat rządzenia PO, partia ta wyrobiła w nas nienawiść do PISu, ośmieszała opozycję do tego stopnia, że wielu Polaków do dziś by te osoby najchętniej wsadziła w kaftan. Sam dałem się na ten zabieg nabrać i przez wiele lat hejtowałem PIS. Przestałem bo przejrzałem na oczy, że cała ta nienawiść to zrealizowany plan Platformy.

A w ogóle to siedźcie cicho Very Happy Na jesieni to my rządzimy a PO idzie w odstawkę, dość już nakradli Very Happy

I mam pytanie, czy jeżeli za rządów koalicji PIS i Kukiza coś się faktycznie w kraju zmieni i będzie lepiej, to w jakikolwiek sposób zmieni się Wasze myślenie? Czy nadal będziecie rzucać tematami zastępczymi typu Smoleńsk, Macierewicz, a Jaruś to niezły gagatek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 08 Lip 2015 19:54:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem też jak media trabiły ,, Mucha zatrudniła swojego fryzjera" a fakt był taki ze facet był managerem ze sporym doświadczeniem i że strzyżenie itd nie miał nic wspólnego.
Ostatni hit z podsłuchów, , tylko frajer pracowały za 6000 " słowa wyrwane z kontekstu bo chodziło o ministra a nie każdego że zwykłych zjadacza chleba.
Ale słowa nabrały z wydzwieku i żadne sprostowanie tego nie zmieni.
A co do Korwin , kolejny popis pokazał w PE ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sro, 08 Lip 2015 20:37:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
Ostatni hit z podsłuchów, , tylko frajer pracowały za 6000 " słowa wyrwane z kontekstu bo chodziło o ministra a nie każdego że zwykłych zjadacza chleba.


https://www.youtube.com/watch?v=ztJ0iKvHQkk

B: Tak, dokładnie tak. Mówi: i wiesz ile mi w zimie zostawało, jak dochodziło za ogrzewanie, tam wiesz tego...
W: A dzieci tam jeszcze do jakiejś szkoły...
B: Mówi: ja dostawałam pensji 6 tys. 6 tys. zł! No rozumiesz to?
W: Nie, nie...
B: No albo złodziej, albo idiota. To jest niemożliwe tak? Żeby ktoś za tyle pracował. Ona mówi, że jej koledzy z uczelni to w ogóle się w głowę pukają, bo nie wierzą. Jak uwierzą, to się w głowę pukają – co ona tu jeszcze robi?!
W: Kiedyś w Polsce było tak, że bycie wiceministrem to jest już kamień milowy w CV. Że po tym już jesteś autorytetem, guru, czeka cię tylko lepsza kariera. A tu po prostu każdy patrzy. Mnie też się tak kiedyś wydawało… A teraz podsekretarzem stanu, tak? Zobacz jak wiceministrowie mają (...) klepią biedę.

"Żeby ktoś za tyle pracował."

Moim zdaniem nie chodzi tutaj o stanowisko ministra tylko generalnie dla niej są to śmieszne pieniądze, lekceważy więc osoby, które zarabiają mniej. Bo jak zarabiasz tyle oraz mniej to jesteś idiotą albo złodziejem i klepiesz biede. Okradają nas i jeszcze się z nas nabijają że żyjemy za marne pieniądze.

Jack 254 napisał:
A co do Korwin , kolejny popis pokazał w PE....


Korwin ma to do siebie, że przez całą kadencję PE jest tam bardzo sarkastyczny. Sarkazm jest ponoć domeną ludzi inteligentnych, nie dziwię się więc, że większość społeczeństwa potrzebuje Gazety Wyborczej, żeby zrozumieć o co mu chodziło, a jak oni o tym piszą to hohoho, co ślina na język przyniesie. Do ogarnięcia tego o co mu chodzi trzeba znaleźć trochę więcej czasu i zainteresować tym co się dzieje pomiędzy kolejnymi odcinkami M jak Miłość. Korwin szydził z tego że ponoć każdy jest inny a ciągle wprowadzają jakieś regulacje ujednolicające, które o dziwo zawsze wprowadzają coś co jest na rękę Niemcom, którzy nie ukrywajmy rządzą Europą. I tutaj odniesienie-szyderstwo do czasów II WŚ kiedy Niemcy próbowały narzucić reszcie Europy swoją wolę i przepisy, a jak wiadomo symbolem nazistowskich Niemiec był Hitler z pozdrowieniem Heil Hitler, którego jako podkreślenie swojej wypowiedzi użył Korwin. Czy więc to coś złego, że mamy inteligentnego człowieka w PE, który potrafi nazwać rzeczy po imieniu i zauważyć analogię do historii? To już zależy od tego jaka gazeta będzie o tym pisać hehe[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sro, 08 Lip 2015 21:14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak cię okradają zgłoś do prokuratury. Mamy demokrację, masz prawo. Albo przestań używać tych populistycznych haseł.

PiS tak jak kiedyś PO ładnie mówi bo jest opozycją i nie musi za nic brać odpowiedzialności. Kiedy zaczną rządzić z większości się wycofają tak jak robi to teraz Duda. Wiesz co to jest kiełbasa wyborcza?

Natomiast Kukiz jaja sobie robi bo może się uda albo nie, ale na koncerty zawsze będzie dużo przychodzić od teraz, płyty będą się lepiej sprzedawać. Już nie z Sony Music na którą się obraził tak jak na koncerny zagraniczne. Moim zdaniem on nie ma żadnych ambicji kierowania państwem czy jego kształtem.
Udowadniał to przez całe życie i karierę muzyczną. I na starość spoważniał?

Ja bym wolał żeby europoseł konstruktywnie stanowił prawo a nie szydził i odwalał cyrki na pokaz, żeby szokować. Ma 70 lat JKM i jak pajacuje to kogo reprezentuje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sro, 08 Lip 2015 21:54:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
Moim zdaniem on nie ma żadnych ambicji kierowania państwem czy jego kształtem.
Udowadniał to przez całe życie i karierę muzyczną. I na starość spoważniał?


Nie musi minąć dużo czasu żeby zweryfikować to co mówisz.

QbaBrodnicki napisał:
Ja bym wolał żeby europoseł konstruktywnie stanowił prawo a nie szydził i odwalał cyrki na pokaz, żeby szokować. Ma 70 lat JKM i jak pajacuje to kogo reprezentuje?


Korwin już niejednokrotnie mówił że PE to cyrk i tak też się będzie w nim zachowywał. A to że pajacuje, cóż, za to go właśnie nie lubię, chociaż z jego wolnościowymi poglądami się zgadzam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sro, 08 Lip 2015 22:53:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To niech jedzie (JKM) głosić wolność tam gdzie jej nie ma. Bo nie wydaje mi się by jemu czy nam jej brakowało.

Oczywiście co do Pawła samo życie zweryfikuje kto zaś to aktualnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
advocate




Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 313

PostWysłany: Czw, 09 Lip 2015 03:20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johncage napisał:

I mam pytanie, czy jeżeli za rządów koalicji PIS i Kukiza coś się faktycznie w kraju zmieni i będzie lepiej, to w jakikolwiek sposób zmieni się Wasze myślenie? Czy nadal będziecie rzucać tematami zastępczymi typu Smoleńsk, Macierewicz, a Jaruś to niezły gagatek?


Bardzo niepokojące jest słowo "jeżeli" w Twojej wypowiedzi. Sam nie wierzysz w ten sukces, że zamiast twierdząco artykułujesz to trybem przypuszczającym?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Czw, 09 Lip 2015 13:26:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
To niech jedzie (JKM) głosić wolność tam gdzie jej nie ma. Bo nie wydaje mi się by jemu czy nam jej brakowało.


Taka ta Twoja wolność, że 60% tego co zarobisz jest Ci odbierane. Gdybyś prowadził firmę byłbyś nękany przez urząd skarbowy i traktowany jak złodziej. Na lekarza musisz czekać rok a jak masz pilną sprawę wpływającą w dużym stopniu na życie to musisz iść prywatnie, tylko ciężko te pare stówek z tej marnej wypłaty odłożyć nie? Więc wolności w sensie wyboru nie masz i musisz polegać na państwowej opiece. Banki robią co chcą, tworzą kredyty frankowe, które są niezgodne z prawem, robi się afera i tym bankom uchodzi to płazem, a na wieść że mają dostać za to karę przygotowują się do ewakuacji z kraju (i pewnie wrócą pod inną banderą). A tymczasem ludzi wsadza się za byle co. Jak pracujesz u kogoś to zapomnij o wolnym, o urlopie, bo nie będzie nikogo na Twoje miejsce więc urlop wiąże się z tym że wylecisz z roboty. Czyja to zasługa? Powiesz że prywaciarza? Nie, to zasługa państwa które doi tego prywaciarza i doprowadza go do takiego stanu, że kilka dni Twojego wolnego to spora dla niego strata, bo firma przestaje być rentowna. A teraz weź kup ziemię i postaw dom dla rodziny, ile będziesz czekał na pozwolenia? Bo niektórzy czekają latami. Tak, wiem, zmieniają się przepisy ale ile trzeba lat czekać żeby zmieniła się jedna rzecz na dobre? Przez ile lat ludzie mieli tragedie, że stał latami i gnił pustostan? To jest według Ciebie wolność?

A na koniec, wszystko poustawiali tak, również w Twojej głowie, że wydaje Ci się, że jesteś wolnym człowiekiem i możesz robić co chcesz. Nie, nie możesz, bo o wszystko co jest ważne w życiu musisz pytać urzędnika o zgodę lub od jego zgody zależy życie Twoje i Twojej rodziny. Nie jest tak? To spróbuj nie posłać dziecka do szkoły tylko uczyć je na własną rękę w domu bo uważasz że nauczysz je lepiej...

advocate napisał:
Bardzo niepokojące jest słowo "jeżeli" w Twojej wypowiedzi. Sam nie wierzysz w ten sukces, że zamiast twierdząco artykułujesz to trybem przypuszczającym?


Oczywiście że tak, głupi nie jestem. Kukiz ma według mnie dobre chęci i intencje, ale będzie musiał współpracować z Jarkiem Kaczyńskim, który w temacie polityki jest starym wygą i do tego bardzo dobrym taktykiem. Więc może się stać tak, że Kukiz za 2 lata obudzi się z palcem w tyłu i nie będzie wiedział jak i kiedy się to stało. Po prostu nie ufam PISowi. Póki co fajnie gadają ale jak wyjdzie zobaczymy na jesieni. Różnica między koalicją z PIS a PO jest taka, że PO nie chce naprawiać Polski, a wręcz dąży do tego żeby ją rozkraść, a PIS...jeszcze nie wiadomo i możemy mieć nadzieję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.030157 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski