STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
strona
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pustaki
Gość






PostWysłany: Pią, 20 Lut 2004 11:46:53    Temat postu: strona Odpowiedz z cytatem

Ta strona jest beznadziejna ciężko sie poruszać może Administrator się weźmie do pracy anie kasuje kase i pierdzi w stołek
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 20 Lut 2004 12:37:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona jest cały czas modyfikowana pod Wasze potrzeby. Uwzględnie Twoją sugestię chociaż nie jest zbyt miła.
Kasy niestety jeszcze nie ma. W przyszłości pojawią się komercyjne działy serwisu ale narazie to tylko praca i to bez wynagrodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pustaki
Gość






PostWysłany: Pią, 20 Lut 2004 14:14:34    Temat postu: Kasa Odpowiedz z cytatem

Strona jest modyfikowana ok ale kto wymyślił sposób poruszania sie po niej?A poza tym to administrator jest chyba instysucją charytatywną skoro nie dostaje żadnej kasy- skoro tak to ja bym chciał aby i zajął się moją stroną za darmo!!!!!!
I stronami moich znajomych także !!!!!!!!!!!!@@@@@@@
Nara Pochwa.
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 20 Lut 2004 14:29:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz dokładnie o co Ci chodzi z tym poruszaniem się po stronie. Podaj może jakiś przykład innej strony, której menu posłuży za wzór.

Masz racje, zajmuję się tym charytatywnie, mało tego, inwestuję własne pieniądze i czas. Wybacz, ale nie zajmę sie innymi stronami, ta mi narazie wystarczy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Harry_Mason




Dołączył: 12 Lut 2004
Posty: 44
Skąd: whatever:P

PostWysłany: Pią, 20 Lut 2004 15:14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie wy wszyscy spokój Klonowi:)) chłopak sie stara a to się ceni:)) co do stronki nie mam dużych zastrzezen, jest dużo przydatnych mi informacji tzn.rozkłady jazdy,forum,wiadomosci...jednak drog Klonie ja bym popracował tylko nad szatą graficzną stronki..bo ta jest dośc uboka jak na dzisiejsze standardy:) pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Nie, 22 Lut 2004 17:40:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harry masz rację, ta grafika też mi leży na duszy. Nie jestem dobry w tej dziedzinie ale się doszkole. Cała strona wymaga przebudowy lecz na rewolucje trzeba będzie jeszcze poczekać. Narazie chce wypełnić ją dodatkowymi działami i dopracować jej obsługę od strony administracyjnej abym mógł łatwiej i szybciej ją modyfikować a pewne działy przekazać w ręce partnerów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PUSTAKI
Gość






PostWysłany: Pon, 23 Lut 2004 09:52:16    Temat postu: STRONA Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil e BURAKI TO TYCZY SIE DO KLONA I HAREGO PRACUJECIE RAZEM W URZĘDZIE I PISZECIE NA SIEBIE MIŁE SŁÓWKA NIECH JEDEN DRUGIEGO NIE BRONI A KLON JAK KTOŚ ZADAJE CI PYTANIE TO ODPODZ NA NIEGO KONKRETNIE - CHODZI MI PRACE SYNKA BURMISTRZA
Powrót do góry
święty powszedni
Gość






PostWysłany: Pon, 23 Lut 2004 10:36:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda Klon, ze pracujesz w UM w Brodnicy...?
Powrót do góry
pustaki
Gość






PostWysłany: Pon, 23 Lut 2004 11:41:27    Temat postu: Prawda Odpowiedz z cytatem

A co nie wiedziałeś że Klon to włazi dupa - pewnie że pracuje w UM - Cyrk bez kółek He He
Powrót do góry
pustaki
Gość






PostWysłany: Pon, 23 Lut 2004 12:22:27    Temat postu: w ogóle to się podszkól Odpowiedz z cytatem

Tak w ogóle to się podszkól - niech cię wyśle urząd miejski na jakieś szkolenie.
No i więcej fotek klonie - kumasz .....
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pon, 23 Lut 2004 12:44:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święty powszedni napisał:
To prawda Klon, ze pracujesz w UM w Brodnicy...?

Nie, nie pracuję w UM Brodnicy, działamy całkowicie oddzielnie, nasze strony róznią się, zajmujemy się innym sprawami. Brodnica.net to moja prywatna inicjatywa i nie jest zależna od żadniej instytucji czy firmy. Jeśli portal się z kimkolwiek połączy to z pewnością Was poinformuję.

Usunę z tego wątku obraźliwe posty posty na temat mnie i portalu, krytyka owszem ale nie bezpodstawne ubliżanie. Pozostawie je jeszcze do wieczora bo może ktoś ma inne zdanie.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pustaki
Gość






PostWysłany: Pon, 23 Lut 2004 13:09:31    Temat postu: jasne jasne Odpowiedz z cytatem

Jasne - ściemniasz jak nic.
A może ciągniesz trzy etaty - w mieście , w Eltronkku i jeszcze w Czasie Brodnicy.
A pozaz tym jedzenie Ci samo przychodzi do kociołka - bo ty nic nie robisz tylko za darmo liżesz zwieracze - łatwo się domyślić kogo.
A o niezaależności - to się jeszcze poucz.
A poza tym jak ci się nie podobają teksty to pisz sam do siebie - może wtedy wszystko będzie cacy
No i oczywiście jeszzcze chyba w życiu nie słyszałeś obraźliwych słów - jeżeli kaszanka i zwieracz to słowa obelżywe.
Powrót do góry
pustaki
Gość






PostWysłany: Pon, 23 Lut 2004 13:22:15    Temat postu: i co Odpowiedz z cytatem

O co tutaj chodzi - jedni obrażają innych a inni nie mogą ....
To cała twoja filozofia i twoich popleczników
A tak w ogóle to na 3 maja nie jest daleko - więc nie przeginaj
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pon, 23 Lut 2004 14:24:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostawie bez komentarza i do Waszej oceny. Poziomu też nie będę sam sugerował.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Harry_Mason




Dołączył: 12 Lut 2004
Posty: 44
Skąd: whatever:P

PostWysłany: Wto, 24 Lut 2004 23:00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pustaki to pustaki i nic tego nie zmieni://////// Klon najlepiej nie wdawaj sie z nim w tak bezzsensowne dyskusje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018818 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski