STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czy jest gdiześ kredyt na spłatę chwilówek
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spinser




Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 43

PostWysłany: Sro, 05 Paź 2016 12:21:31    Temat postu: Czy jest gdiześ kredyt na spłatę chwilówek Odpowiedz z cytatem

Kiedy brałem pierwszą chwilówkę to cieszyłem się że tak fajnie i łatwo udało mi się pożyczyć pieniądze bez wychodzenia z domu. Potem wziąłem drugą i trzecią i zaczęły się problemy ze spłacaniem tych wszystkich pożyczek przez internet. Na tą chwilę moje zaległości są już tak wielkie że nie jestem w stanie spłacać nawet opłat za przedłużenie pożyczki a co dopiero należności głównych. Pomóżcie proszę i może znacie jakiś konkretny kredyt gotówkowy żeby raz na zawsze spłacić wszystkie chwilówki i zacząć oszczędzać pieniądze a nie wiecznie pożyczać na chwil jakieś małe kwoty. Potrzebuję pilnie pożyczyc ok 5 tys, zł na normalnych warunkach i nie duży procent na rok żeby spokojnie wszystko pospłacać. Jeśli jest możliwa konsolidacja chwilówek to chętnie z takiej opcji skorzystam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Sro, 05 Paź 2016 14:38:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy jest to temat na to forum . Nie lepiej jest dopytać się w temacie na forum kredytowym? Widzę w tagach tutaj ,że sporo osób zadaje takie pytanie:
http://www.forum-kredytowe.pl/tagi/konsolidacja-chwilowek.html

Wydaje mi się.ze konsolidacja chwilówek nie jest mozliwa i raczej bank nie udzieli kredytu takiej osobie. Mogę się jednak mylić bo nigdy nie bylem w takiej sytuacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hilda




Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 155

PostWysłany: Czw, 20 Paź 2016 12:13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie jest, ale to może być studnia bez dna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wardruna




Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 3

PostWysłany: Czw, 20 Paź 2016 12:30:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówki to naprawdę studnia bez dna. Może weź drugi etat i jakoś dociągnij parę miesięcy, aż nie spłacisz chwilówek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2016 07:32:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są takie kredyty. Nazywają sie konsolidacyjne. Ich oprocentowanie jest o wiele nizsze niż oprocentowanie takich chwilówek. Poza tym są to kredyty rózłożone na dłuższy okres i z niewielka ratą tak wiec miesięcznie nie pochłania nam ona wszystkich dochodów. Wprawdzie ostatecznie i tak zapłacimy o wiele więcej niż wzięliśmy , ale i tak bedzie to o wiele dla nas łatwiejsze niż wkręcanie się w spiralię długów.

Polecam tylko dobrze porównać sobie takie oferty bo co jak co ale jednak znacznie się różnią.
http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/kredyty-konsolidacyjne


Ostatnio zmieniony przez kamilaaa dnia Pią, 16 Gru 2016 11:22:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2016 22:27:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypowiedz umowy - nie przedłużaj ich. Spłać tyle co wisisz plus odsetki - oczywiście bez lichwy. Przedłużając/odmawiając umowy popadniesz w spiralę zadłużenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hilda




Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 155

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2016 12:44:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że niedługo ma już nie być żadnych chwilówek - nowe ustawy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
astera




Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 37

PostWysłany: Czw, 11 Paź 2018 09:39:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale są i mają się dobrze Wink

Sama ostatnio zastanawiałam się jaki mają firmy pożyczkowe profit w udzielaniu darmowych pozyczek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin42




Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 82

PostWysłany: Czw, 11 Paź 2018 12:16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astera napisał:
No ale są i mają się dobrze Wink

Sama ostatnio zastanawiałam się jaki mają firmy pożyczkowe profit w udzielaniu darmowych pozyczek


Reklama kochana reklama. Aktualnie jest bardzo duża konkurencja w przypadku firm pożyczkowych. Sektor ten w ostatnich latach bardzo się rozwinął i obecnie bardzo trudno jest dotrzec do nowego klienta.Szczególnie jeśli dopiero się zaczyna.Firmy liczą tutaj na dwa mechanizmy

1. Polepszenie rozpoznawalności firmy pożyczkowej.
2. Powrót części klientów.Jesli ktoś wziął darmową pożyczkę i był zadowolony to prawdopodobnie wróci do firmy ponownie.

Sam nigdy nie brałem ale nieco rozumiem osoby, ktore decyduja sie na takie pożyczki. Zawsze to o wiele mniej papierologii
https://www.rp.pl/Finanse/160929268-Dlaczego-firmy-oferuja-darmowe-chwilowki.html


Ostatnio zmieniony przez Marcin42 dnia Pon, 12 Lis 2018 15:02:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Czw, 11 Paź 2018 12:55:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin42 napisał:
astera napisał:
No ale są i mają się dobrze Wink

Sama ostatnio zastanawiałam się jaki mają firmy pożyczkowe profit w udzielaniu darmowych pozyczek


Reklama kochana reklama. Aktualnie jest bardzo duża konkurencja w przypadku firm pożyczkowych. Sektor ten w ostatnich latach bardzo się rozwinął i obecnie bardzo trudno jest dotrzec do nowego klienta.Szczególnie jeśli dopiero się zaczyna.Firmy liczą tutaj na dwa mechanizmy

1. Polepszenie rozpoznawalności firmy pożyczkowej.
2. Powrót części klientów.Jesli ktoś wziął darmową pożyczkę i był zadowolony to prawdopodobnie wróci do firmy ponownie.

Sam nigdy nie brałem ale nieco rozumiem osoby, ktore decyduja sie na takie pożyczki. Zawsze to o wiele mniej papierologii


Darmowa pożyczka? Istnieje taka?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapisz




Dołączył: 26 Maj 2017
Posty: 21

PostWysłany: Wto, 23 Paź 2018 21:07:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spłacanie zadłużenia chwilówkami do niczego dobrego nie prowadzi. Lepiej wziąć kredyt konsolidacyjny w normalnym banku. Raiffeisen Polbank ma nawet taki kredyt którego połowę można przeznaczyć na dowolny cel.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan




Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 182

PostWysłany: Sro, 24 Paź 2018 07:28:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba zadbać ,żeby w życiu mieć dobrych przyjaciół, którzy prowadzą normalne życie, mają dochody , mogą pożyczyć soli czy kasy ! Chwilówki to narkotyk. Kredyty konsolidacyjne najbardziej sprawdzają się bankom ... Santander Consumer Bank kredyt gotówkowy na 9,7% . Aktualnie mistrz w niskich kosztach . Nie mam z nim nic wspólnego. Może jeszcze Credit Agricole. Żadne takie gdzie nie ma nazwy bank !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adambart




Dołączył: 22 Maj 2019
Posty: 12

PostWysłany: Sro, 22 Maj 2019 07:43:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Banki nie mają czegoś takiego jak konkretnie kredyt na spłatę chwilówek, aczkolwiek można wziąć kredyt gotówkowy, który będzie miał o wiele niższe oprocentowanie niż kredyty w firmach prywatnych. Wymagania to

dobra zdolność kredytowa
brak wpisów w bik
czysty krd
jak również udowodnienie zarobków - bank musi wiedzieć, ze będzie Was stać na spłate kredytu bo inaczej nie zdecyduje się Wam pożyczyć pieniędzy.

Na stronie jest to opisane:
https://pozyczkaportal.pl/pozyczki-dla-zadluzonych/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andrela1




Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 53

PostWysłany: Wto, 04 Cze 2019 07:58:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to banki czegoś takiego jak kredyt na spłatę pożyczek nie mają. Mozna ewentualnie zastanowić się nad pożyczkami społecznościowymi bo warunki w takich firmach czasami nie sa wcale takie złe....

Szczególnie, ze mozna uzyskać finansowanie o wiele łatwiej niz w banku.

Jeśli macie wpisy w bik czy w krd to możecie sobie pozyczkę w banku wybić z głowy bo zaden bank w takich warunkach Wam pożyczki nie udzieli.
http://www.kantorywalut.pl/pozyczki-spolecznosciowe-dla-firm-alternatywa-dla-pozyczek-bankowych/

Więcej informacji jest na tej stronie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pongpang




Dołączył: 24 Lip 2015
Posty: 62

PostWysłany: Wto, 16 Lip 2019 05:53:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza opcja to kredyt w banku I tak wiele banków jest w stanie dać pożyczke nawet jeśli posiada się pożyczki w firmach prywatnych. Dla banku ważna jest jedynie Twoja zdolność kredytowa. Nie ma czegoś takiego jak kredyt na spłatę chwilówek ale można wziąć sobie po prostu kredyt gotówkowy, którego oprocentowanie będzie o wiele niższe niż oprocentowanie kredytu prywatnego.

Druga opcja to pożyczki społecznościowe, które również mają lepsze oprocentowanie niż typowe chwilówki.

Chwilówek na pewno natomiast nie polecam. https://www.futurecapital.pl/pozyczki-pozabankowe zerknijcie sobie tutaj


Ostatnio zmieniony przez pongpang dnia Pią, 26 Lip 2019 10:52:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018682 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski