STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Szkoła rodzenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Nie, 02 Paź 2016 11:18:42    Temat postu: Szkoła rodzenia Odpowiedz z cytatem

Witam! Ciekawi mnie ta kwestia, jesteście mamuśki ze stażem krótszym i dłuższym, teraz z perspektywy czasu i po przebrnięciu przez piękne oraz też i trudne chwile- może odpowiecie mi, czy warto iść do szkoły rodzenia?
Może któraś z Was chodziła do szkoły rodzenia przy szpitalu? Jak prowadzone są zajęcia i jakie podejście reprezentują położne które prowadzą zajęcia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Nie, 02 Paź 2016 13:12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrą renomę ma szkoła rodzenia Pani Iwony Strugarek. Wiem że masę kobiet tam chodziło i sobie chwaliło. Nie jest to szkoła która istnieje od miesiąca czy dwóch ale już trochę prosperuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hellenne




Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 46

PostWysłany: Pon, 03 Paź 2016 09:47:48    Temat postu: Re: Szkoła rodzenia Odpowiedz z cytatem

tara napisał:
Witam! Ciekawi mnie ta kwestia, jesteście mamuśki ze stażem krótszym i dłuższym, teraz z perspektywy czasu i po przebrnięciu przez piękne oraz też i trudne chwile- może odpowiecie mi, czy warto iść do szkoły rodzenia?
Może któraś z Was chodziła do szkoły rodzenia przy szpitalu? Jak prowadzone są zajęcia i jakie podejście reprezentują położne które prowadzą zajęcia?


Zapisz się. Nie jest to duży wydatek,a takie spotkania dadzą Ci dobre informacje oraz sile do porodu. Im więcej masz wiedzy, tym łatwiej będzie Ci się zachować w takiej trudnej chwili. Zawsze możesz iść na jedno spotkanie i sama ocenisz czy Ci się tam podoba czy też nie.

Sugeruję również skorzystać z internetowej szkoły rodzenia. W sieci jest również sporo informacji.
https://www.medme.pl/internetowa-szkola-rodzenia/ - na stronie jest sporo filmów oraz artykułów.


Ostatnio zmieniony przez hellenne dnia Wto, 11 Paź 2016 13:41:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miladr




Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 594

PostWysłany: Pon, 03 Paź 2016 10:19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrą renomę ? raczej jest jedyna w Brodnicy , ale Iwonka to mega pozytywna osoba.
nie rodziłam w Brodnicy i nic nie pamietalam z tych dobrych rad podczas porodu ale wspominam te godziny u Iwony bardzo mile . jesli nie masz daleko na Wiejską to idz choćby na jedno zajęcie.
nie jestem z tych mamusiek co sie kumplowała z inymi brzuchatymi , nie gadam non stop o dzieciach ale pare znajmosci mi zostało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014378 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski