STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Co myślicie o Czarku Mończyku z "Ballady o lekkim zabar

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
talkos




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 15

PostWysłany: Czw, 19 Lut 2004 21:59:06    Temat postu: Co myślicie o Czarku Mończyku z "Ballady o lekkim zabar Odpowiedz z cytatem

u erotycznym proszę o wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Harry_Mason




Dołączył: 12 Lut 2004
Posty: 44
Skąd: whatever:P

PostWysłany: Czw, 19 Lut 2004 22:05:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe ilekroć oglądam ten "serial" mam ochotę parskać smiechem:)) , z drugiej jednak strony to TVP wie że to jest parodia i ten C.M to nic więcej jak tylko zboczony facecik, który miał problemy w dzieciństwie....eheh szkoda mi tylko niektórych tych dziewczyn , bo mu wierzą? ale to juz ich problem..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Pią, 20 Lut 2004 06:15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No śmieszny jest, taki postrarzały alfons Smile Najbardziej mi się podoba, jak zaczyna gadkę od tekstu "Ja Cię wypromuję, wejdziesz pod mój parasol, a potem na wybiegi światowe" a następnie zapisuje laskę na walki w kisielu ( 10 zł za noc..)Smile Najgorsze jest to, że od czasu kiedy ten dokument zaczął być emitowany, zgłasza się do niego coraz więcej dziewczyn. Pamiętam, że jako studentka stałam na promocjach w hipermarketach za 7 zł/h i byłam zadowolona. Ale 30 zł za cała noc kręcenia tyłkiem... to naprawdę poniżające. Moją ulubioną bohaterką jest jednak Joasia Naturalny z tekstem "Dziewczyyyyyny w naszej agencjiiiiii to rózne osoooobyyyy". Dla mnie bomba Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Sro, 03 Mar 2004 08:36:57    Temat postu: No i zdjęli..... Odpowiedz z cytatem

jw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Nie, 07 Mar 2004 09:59:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przelatuja po kanalach, pare razy zatrzymalem sie na tym programie...znowu cos TVP wrzucial dla mas!...o facecie...hm...zniewiescialy i dewiant, a dziewczyn zreszta ktos juz tu pisal szkoda, ze musza pupa krecic by zarobic...no ale mamy takie dziewczyny co zrobic:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015696 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski