STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wielki sukces PISIORÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 313, 314, 315  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 05 Maj 2019 19:10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musiałby być z PiSu, zważywszy na opisany fuckt, lub obrażać faszystów.Very Happy
Już "jojo" zadba, żeby ten incydent, miał spektakularny finał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Nie, 05 Maj 2019 19:17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
Janusz J napisał:
Ja też rozumiem, że pisiorów leją po mordach!


Mam nadzieje że ciebie spotka to samo... skoro sprawia ci to taką radochę Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Ja nie napisałem, że się z tego cieszę, tylko, że wzorem babo-chłopa Mazurka ich rozumiem!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 05 Maj 2019 20:45:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenrir byłeś dziś w CRY ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jeszczewolnybrodniczanin




Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 56

PostWysłany: Pon, 06 Maj 2019 21:07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KWIAT POLSKIEJ INTELIGENCJI!!!

https://www.youtube.com/watch?v=OpVRpiMlL4Y
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Wto, 07 Maj 2019 12:08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słowa dudeła, świadczą o słabości wobec własnej niewiedzy w sprawianiu funkcji prezydęta.
Mówi to, bo wie, że "ciemny lud", zrozumie jego szczerość i w razie czego, wystąpi z należytą apologią.Sad
Nawet nie musi mu niczego wybaczać - elektorat sam taki jest, zrozumie go.
To się nazywa ślepa wyrozumiałość.
PiSowcy, mają dobry pijar i socjotechnikę, polegającą na podstępnej psychologii tłumu.
Potrafią wtopić się, robiąc w nim skuteczny zamęt.
Kłamstwo, szereguje ich w jedynej "prawdzie".
Podkreślają to bogobojnością i to, że kościół, sprawuje nad nimi opiekę.
Ignorancja PiSłów, to nic innego, jak brak jakichkolwiek kwalifikacji do pełnionych urzędów.
Buta i arogancja, dodaje im odwagi i to, że ich sądy nie będą tego wyrokować.
Oglądając ten filmik, zastanawia mnie, do jakiego finału, doprowadzi ich niedorozwój i tym samym amatorszczyzna.
Najgorsze jest to, że wspierająca ich hurma, nie zdaje sobie sprawy, że jest współodpowiedzialna i będzie szukać winy nie w tych, co się temu przyczynili.
Będą mieli się na kim mścić, w razie czego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Sro, 08 Maj 2019 12:46:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużymi krokami zbliżamy się do teokracji. W Iranie też mają tak fajnie!!!

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/elzbieta-podlesna-o-kulisach-zatrzymania-za-obraz-matki-boskiej-z-teczowa-aureola/ms60bdt#slajd-1

Może już lepiej żyć w kaczyźmie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 08 Maj 2019 13:39:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie na znak protestu, wieszają teraz podobne plakaty.
Papieżowi Franciszkowi, jakoś nie przeszkadza nosić tęczowy krzyż, ale to jest "lewak", znienawidzony przez kaczolików.

A tu tak zwany:
PiSkorz
Z tymi gazami to pojechał, nieelegancko, bo "pani dobrze wie" - jaki niezaprzeczalny argument.Razz Shocked
Ponadto, zrobił z siebie ofiarę, szkoda tylko, że nie miała fragmentu tegoż wywiadu z radia.

fenririuszu, wybronisz go jakoś Question

To jest dopiero news, padłem:
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/michal-stachow-prezesem-centrum-zdrowia-psychicznego/dh4vz8d
Obsadzają na intratne stanowiska wszędzie, gdzie się da, ale to nie jest "kolesiostwo".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sro, 08 Maj 2019 17:54:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie śmieszy zachowanie jaśnie oświeconych ( nazwijmy ich umownie) lewaków którzy to nie wierzą w Boga ale o religii wiedzą najwięcej i najwięcej o niej gadają. Niebieskiej szmaty profanować nie dają ,za to plują na flagę narodową i inne symbole , także chrześcijańskie. Ze wszystkich księży robią pedofilów a dewiantów stawiają na piedestały , tudzież obwołują już samozwańczo, przywódcami. Krzyczą by łączyć, a wyśmiewają wszystko co nie z nimi. Profanacja symboli religijnych ( konik quncepta:D ) to SZTUKA , ale spalenie kukły braci w wierze, czy niebieskiej szmaty to już przestępstwo! Very Happy

Tyle w temacie. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 08 Maj 2019 18:31:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto pluje, ja Question
Nie trzeba wierzyć, żeby wiedzieć.
Ten powyższy wywiad Ci pasi Question Niczego się nie doszukałeś Question Wiem, uważasz to za manipulację Exclamation Razz:
Śmieszy mnie ignoranctwo Twoich "geniuszy", powtarzasz to co mówią i też jesteś śmieszny.RazzVery Happy
Nie każdy klecha, jest pedo, to Ty tak twierdzisz w tym momencie.
Na piedestale, był dewiant ksiundz jankowski - arcy pedofil i to Twoi ludzie postawili mu pomnik Exclamation
"Krzyczą by łączyć, a wyśmiewają wszystko co nie z nimi.' - mowa o prawusach, tak Question Prawda Exclamation

Widziałeś moje ostatnie oleje i grafiki - nie, więc "profanacja" to przeżytek, nie jesteś w temacie.Razz
Nawet tworzę inna muzykę, rzadko słucham dawnej muzy. Ty praktykujący katolik, słuchasz Black Metalu.Evil or Very Mad
Wszystko, co wytykasz antagonistom, jest adekwatne do tego co robią pisowcy.
Mam prawo brzydzić się kościołem, tak jak Ty masz prawo go wielbić...

A V E
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sro, 08 Maj 2019 18:51:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
Mnie śmieszy zachowanie jaśnie oświeconych ( nazwijmy ich umownie) lewaków którzy to nie wierzą w Boga ale o religii wiedzą najwięcej i najwięcej o niej gadają. Niebieskiej szmaty profanować nie dają ,za to plują na flagę narodową i inne symbole , także chrześcijańskie. Ze wszystkich księży robią pedofilów a dewiantów stawiają na piedestały , tudzież obwołują już samozwańczo, przywódcami. Krzyczą by łączyć, a wyśmiewają wszystko co nie z nimi. Profanacja symboli religijnych ( konik quncepta:D ) to SZTUKA , ale spalenie kukły braci w wierze, czy niebieskiej szmaty to już przestępstwo! Very Happy

Tyle w temacie. Very Happy

Super za to Ty wszystkich uchodźców za morderców przenoszących choroby. Wiec nie masz prawa krytykować. Ludzie o innych poglądach ich zdjęcia wieszają na szubienicach to wtedy jest oki. Jarosła posortował ludzi i to też jest oki. Posiadanie wiedzy na dany temat nie ma nic wspólnego z wiarą. Ale się nie dziwie bo dla was wszystko to kwestia wiary. Wam realna wiedza do niczego nie jest potrzebna. wierzycie w ekonomiczne dyrdymały Morawieckiego. W Obietnic Jarosława.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sro, 08 Maj 2019 19:57:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Kto pluje, ja Question
Nie trzeba wierzyć, żeby wiedzieć.
Ten powyższy wywiad Ci pasi Question Niczego się nie doszukałeś Question Wiem, uważasz to za manipulację Exclamation Razz:
Śmieszy mnie ignoranctwo Twoich "geniuszy", powtarzasz to co mówią i też jesteś śmieszny.RazzVery Happy
Nie każdy klecha, jest pedo, to Ty tak twierdzisz w tym momencie.
Na piedestale, był dewiant ksiundz jankowski - arcy pedofil i to Twoi ludzie postawili mu pomnik Exclamation
"Krzyczą by łączyć, a wyśmiewają wszystko co nie z nimi.' - mowa o prawusach, tak Question Prawda Exclamation

Widziałeś moje ostatnie oleje i grafiki - nie, więc "profanacja" to przeżytek, nie jesteś w temacie.Razz
Nawet tworzę inna muzykę, rzadko słucham dawnej muzy. Ty praktykujący katolik, słuchasz Black Metalu.Evil or Very Mad
Wszystko, co wytykasz antagonistom, jest adekwatne do tego co robią pisowcy.
Mam prawo brzydzić się kościołem, tak jak Ty masz prawo go wielbić...

A V E



Qoonioo , jak już wcześniej wspominałem... opinia to jeszcze nie prawda objawiona.
To że uważasz coś za sztukę a cos innego za przeżytek nie daje Ci prawa do negowania opinii innych tylko dlatego że uważasz ich za mniej światłych od siebie .Laughing
Zauważam powoli u Ciebie jakieś zaczątki kabotynizmu ocierające się snobizm i samouwielbienie . Laughing

Cieszy mnie to że tworzysz. Pochwal się jakims linkiem. Jeśli bedzie to w stylu: Luisa Royo czy Beksińskiego to stanę się twoim wielbicielem ;D

Reasumując, Qoonioo... gdyby katofobia była w przestrzeni publicznej negowana tak jak inne ''modne'' ostatnio fobie to pewnie byłbyś strasznym antybohaterem ,no ale najeżdżanie na KK , prawicę, jest teraz w modzie więc...
błyszczysz a do tego zdobywasz poklask co niektórych wiejskich głupków Laughing Laughing Laughing

p.s:
Ty praktykujący katolik, słuchasz Black Metalu.Evil or Very Mad pisałem wcześniej o błędnych założeniach do których snujesz dywagację. Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 08 Maj 2019 21:14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenriruniu, nigdy nie ulegałem modzie i nie ulegam jej w teraźniejszości.
Samouwielbienie powiadasz...
Jestem mikry do dziadosława, który wśród skandujących jego imię - wielbicieli, sam szepcze swoje. To mnie przeraża.
Ty, zaś go doskonale rozumiesz.RazzVery Happy
Nie trzeba "błyszczeć", żeby mieć poklask i nie liczę na niego.
Co do obrazów, to zobaczysz je na żywo, bo planuję zrobić wernisaż w Bramie Chełmińskiej.

Pzdr z amenkami.

PS
Co do "wiejskich głupków", to zdziwiłbyś się, kim Oni są.
Trzeźwo myślą i dla nich czarne, jest czarne a białe, to białe. To mi w zupełności wystarczy, żeby trzymać Ich stronę.
Ty, jak widać, masz wmówione, że z tym kolorytem, jest inaczej.Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sob, 11 Maj 2019 16:49:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jak po premierze „Tylko nie mów nikomu” - Tomasza Sekielskiego Question
Niezły pocisk, co nie Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Sob, 11 Maj 2019 18:02:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto narażać swoje dzieci...?
Usunać religie ze szkoły i omijać kościoły jeśli masz i kochasz swoje dzieci!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 12 Maj 2019 12:45:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kolejny sukces ciekawe czy Kurski poda w tvpis ?
Eurostat podał ze Polska jest liderem w produkcji CO2 ....
Ci przed nami Francją i Niemcy redukują emisje , Polska zwiększa 😂😂😂
Niewątpliwie łaczy się to z sukcesem rekordowego importu dziadowskiego ruskiego wyngla .... Laughing Laughing : Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 313, 314, 315  Następny
Strona 228 z 315

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.060624 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski