STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wielki sukces PISIORÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 205, 206, 207 ... 313, 314, 315  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 08 Lut 2019 10:23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może kartofel, chciał wybudować mieszkania socjalne, dla ciemnoty Question
Taki gest jego wspaniałomyślności i dobroci, niematerialny odruch jego serca Exclamation
morawiecki powiedział do Austriaka: "Człowieku pokarz faktury" i on pokazał.
Oczywiście, według PiS, to tylko świstek, nie żaden dowód.
Oni dysponują dowodami niewinności Al Kaczino, może nie papierowe, lecz słowne, wiarygodne - nie do podważenia.
Oni są w stanie wyjaśnić wszystko, może nawet wcisną kit, że głos jarosława, został podrobiony przez vocoder. "Ciemny lud" to kupi.Very Happy
Ewentualnie, niech sprawą zajmie się maciorka, on zatrudni jakiegoś gracza gier komputerowych, albo innego eksperta, byleby nie z USA.
Już tu jeden tu był - od katastrof lotniczych i odmówił współpracy, bo "(...)nie chce oszukiwać ludzi."
Szybciej wyleciał, jak wleciał.Smile

Co to za dzbany.Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Pią, 08 Lut 2019 15:06:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Może kartofel, chciał wybudować mieszkania socjalne, dla ciemnoty Question
Taki gest jego wspaniałomyślności i dobroci, niematerialny odruch jego serca Exclamation
morawiecki powiedział do Austriaka: "Człowieku pokarz faktury" i on pokazał.
Oczywiście, według PiS, to tylko świstek, nie żaden dowód.
Oni dysponują dowodami niewinności Al Kaczino, może nie papierowe, lecz słowne, wiarygodne - nie do podważenia.
Oni są w stanie wyjaśnić wszystko, może nawet wcisną kit, że głos jarosława, został podrobiony przez vocoder. "Ciemny lud" to kupi.Very Happy
Ewentualnie, niech sprawą zajmie się maciorka, on zatrudni jakiegoś gracza gier komputerowych, albo innego eksperta, byleby nie z USA.
Już tu jeden tu był - od katastrof lotniczych i odmówił współpracy, bo "(...)nie chce oszukiwać ludzi."

Szybciej wyleciał, jak wleciał.Smile

Co to za dzbany.Very Happy

Na szczęście Ryszard Biedroń jest..."odświeży" scenę polityczną, konkordat chce zlikwidować... Masz na kogo głosować w qńcu 😉
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 08 Lut 2019 19:09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, muszę przyznać ci rację.
Nie będę dorabiać darmozjadów z moich podatków.
Powinieneś rzucić się w przepaść smutku i żalu, bo twój guru - pasożyt z Torunia, będzie musiał się z tym pogodzić.
No chyba, że wyśle na Biedronia, armię bezmózgich moherów - tych w czerwonych szmatach z Chrystusem na plecach, prochowców w tanich kaszkietach, faszoli i innych popaprańców. Pokrzyczą, poplują i wrócą - sukcesywnie.Razz
Znając twój partykularny tok myślenia, będziesz stać na ich czele.RazzVery Happy
Ktoś, kto nazywa się Stuart C. Yudofsky (o którym ty nie masz bladego pojęcia), w jednej swoich książek, napisał coś o tym zabarwieniu, że "(...) najwięksi psycho/socjopaci, nakreślali swoją egzystencję religią i seksem, czerpiąc z tego behawioralną motorykę działań."
Do PiSu, dodaj jeszcze manię historyczną i masz zdefiniowany ich szwung.
Nic dodać nic ująć, jesteś ich obrońcą. Nie wstyd ci Question
Na pewno trafisz dzięki temu do nieba.RazzVery Happy Życzę powodzenia.
Poza tym, nie chce mi się z tobą pisać, jesteś tak światopoglądowo infantylny, że dotyka mnie spleenn twojej beznadziei.
Nie mam zamiaru się uwsteczniać, choć tobie to grozi bardziej.
Tkwij w tej parafiańszczyźnie, czerpiąc korzyści z nakazanego z ambony słowa na własny użytek. Głoś to, co ci wmawiają i zacieszaj dalej.
Przecież służysz i bulisz na ich hedonizm.Razz
Czas ukrócić swoiste nieróbstwo sybarytów w koloratkach, którzy żerują na ludzkiej niewiedzy i cierpieniu Exclamation

Masz rację, będę na niego głosować
Nie interesuje mnie to z kim sypia, co dla ciebie jest głównym argumentem na "nie".


Szczęść gorzej i zostań z głodem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Sob, 09 Lut 2019 09:51:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qn.. Czy Ty musisz zawsze takie pierdoly wypisywać i atakować ad personam a nie ad rem?
Gdzieś ty wyczytał, że ja wyborcą pisu jestem?
Czy Ryszard Biedron nie nauczył, że masz być miły, kochający ludzi i zawsze uśmiechnięty jak on?
Wprawdzie już na starcie dał ciała (ups...) kiedy stwierdził że milion złotych na wiec wyborczy ma że sprzedaży koszulek.. Hehe... Subwencji nie bedzie... Ale pewnie ludzie się zrzucą bo będzie prosił o datki jak nie przymirrzajac guru sekty.... No a jego homosklonnosci to już jego sprawa choć oczywiście, że mnie to brzydzi i uważam, że mam do tego święte prawo.
Jak to napisałeś? Seks i religia? No to masz... Wypisz wymaluj R. B.
Pozdrowionka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sob, 09 Lut 2019 13:26:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy mi fakt, że popierasz to rządzące dziadostwo i że nie dasz powiedzieć złego słowa na klechostan.
Na pewno jesteś zwolennikiem rodzenia dzieci z np Anencephalią, lub innymi defektami genetycznymi, bo jesteś katolikiem i "cierpisz" razem z rodzącą matką i jej dzieckiem.
Dla mnie, ludzie godzący się na rodzenie nieuleczalnie chorych dzieci, tylko po to, żeby pożyły góra 2 dni, to bestialstwo.
Piszę to dlatego, bo Biedroń ma w swoim programie aborcję do 12 tygodnia ciąży.

NaPiSałeś: "Czy Ty musisz zawsze takie pierdoly wypisywać i atakować ad personam a nie ad rem?"
Ty oczywiście nie atakujesz - prawda Question
Nie nadstawię drugiego policzka, bo to wierutna biblijna bzdura, która ty się kierujesz.

Bywaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 10 Lut 2019 10:37:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jasno widać jak sobie Jarek załatwił bezkarność. Jedną piecze nad tym towarzystwem trzymają wolne niezależne media. Teraz mamy papierowe państwo. Gdyby nie media to nikt by nie wiedział o tych aferach.
W tym PIS to same krystaliczne osoby. Jak nie agent to skazany ułaskawiony.
Ale za platformy to było prawda fenek? PO ma swoje za uszami ale nie było takich afer. Gdzie Ci aferzyści za czasów PO? PIS obiecał ich zamykać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Nie, 10 Lut 2019 12:18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
I jasno widać jak sobie Jarek załatwił bezkarność. Jedną piecze nad tym towarzystwem trzymają wolne niezależne media. Teraz mamy papierowe państwo. Gdyby nie media to nikt by nie wiedział o tych aferach.
W tym PIS to same krystaliczne osoby. Jak nie agent to skazany ułaskawiony.
Ale za platformy to było prawda fenek? PO ma swoje za uszami ale nie było takich afer. Gdzie Ci aferzyści za czasów PO? PIS obiecał ich zamykać.


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Oczywiście ze za PO nie było afer , a jak były to tylko takie: tyci-tyci... nic nie znaczące , bez szkody dla obywateli i Skarbu Państwa! Teeeera Panie to sooo afery!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Toć jak za PEŁO by były większe to przecież WOL-NE NIE-ZA-WI-SŁ-E SĄ-DY by ich skazały a nie wypuszczały.

Nie na darmo tak ich broniliście by teraz swoich wsadzali!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Jedno mogę przyznać... Rząd PIS-u jest totalnie nieudolny - wprost proporcjonalnie do nieudolności jego opozycji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 10 Lut 2019 12:34:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co bronisz oszustów i mafiozów? Zagrabili wszystkie instytucje w państwie. Teraz są nietykalni. Naprawdę popierasz takie mafijne stosunki?
Ignorancko odpowiadasz.
Po już było i powinny być pełne ZK. A tu co akcja ktoś z PIS umoczony.
Wytłumacz mi jak to jest?
Niema tygodnia żeby coś nie wyszło co Ty na to?
W PIS sami szlachetni agenci i oszuści.
Jednak Po usuwało taki jak Chlebowski jak Boni i inni.
A co robi ze swoimi agentami i skorumpowanymi PIS?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 10 Lut 2019 13:13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrirusz, napisał "Jedno mogę przyznać... Rząd PIS-u jest totalnie nieudolny - wprost proporcjonalnie do nieudolności jego opozycji."
To na cholerę, tak ich bronisz Question
To prawda, opozycja nie radzi sobie z indoktrynacją PiSu. Z resztą, każda opcja polityczna, ciągnie do koryta.
Tylko to, co się dzieje teraz, to już przechodzi ludzkie pojmowanie.
Ciekaw jestem, czy odwołają ministranta cyfryzacji, czy będą go bronić Question

Nieco powracając.Razz

monk, napisał: "(...) choć oczywiście, że mnie to brzydzi i uważam, że mam do tego święte prawo."
To co ty biedaku robisz, przyjmując hostię z rąk homoksiędza - wypluwasz ją, czy jak Question
...a już wiem, ty się go nie brzydzisz, wybaczasz mu, prawda Question RazzVery Happy
Robisz rachunek sumienia i nie masz już repulsji Question
Może nawet, nie bierzesz tego pod uwagę, że ksiądz "służący" bozi, może być - jak wy to mówicie "pedałem".
Tym samym, okłamujesz samego siebie, tylko dla tego, by być wobec siebie fair.
Żenujące Exclamation

Wyjaśnisz mi to jakoś, czy w tym momencie, wyrzekasz się katolicyzmu i jego doktryn Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 10 Lut 2019 20:42:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kartoflarze wyrosły na obietnicach ,, 500 na każde dziecko ” pod warunkiem ze te każde to drugie ...
Trzeba skończyć z arogancja Władzy ! Do polityki nie idzie się dla pieniędzy ...
Pod warunkiem ze to swoje pisiewicze przy korycie bierze premie pod stołem
.... ale obniżka pod publiczke 😂
Można obniżyć ceny paliwa wystarczy przestac krasc ....😂
Do tego ustawa frankowa jeśli nie wejdzie w ciągu roku to maliniak odejdzie , komuchy w szeregach , kapusie w służbach , prezes deweloper ....

Na prawdę różnią się od platformy ..... pierwsze w swiecie grabie które grabią od siebie 😂😂😂😂


Ostatnio zmieniony przez Jack 254 dnia Nie, 10 Lut 2019 21:39:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sąsiad




Dołączył: 29 Lip 2017
Posty: 207

PostWysłany: Nie, 10 Lut 2019 21:26:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu już nie chodzi nawet o prawo, ale o wizerunek. Balbina czysta jak dziewica i otacza się też "porządnymi" ludźmi. Kiedy Wałęsa, Frasyniuk, Borusewicz i inni walczyli o wolność Polski. Kryże, Piotrowicz, Kujda utrwalali komunizm, Jarosław Kaczyński spał, a pani Basia parzyła kawę w gabinetach Janiszewskiego i Jaruzelskiego. I ci wszyscy bojownicy, zasłużeni dla demokracji dziś są u boku kaczora. Ironia losu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 10 Lut 2019 21:43:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za pinecet kupili głosy , teraz dorzucili emerytury dla ,, madek”
Bo przecież gorsza jest samotna matka z trójka dzieci niż ta co ma czworo ...

W przed wyborami do sejmu jeszcze coś ,, dadzą ” ... pod warunkiem ze będzie co zabrać / podwyższyć frajerom którzy uczciwie pracują
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pon, 11 Lut 2019 11:57:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekają nas kolejne podwyżki, ludzie się wqrwią i wyjdą na ulicę.

Coś mi się wydaje, że zadałem monkowi niewygodne pytanie, no cóż bywa i tak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Pon, 11 Lut 2019 14:10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Czekają nas kolejne podwyżki, ludzie się wqrwią i wyjdą na ulicę.

Coś mi się wydaje, że zadałem monkowi niewygodne pytanie, no cóż bywa i tak.

Jakie pytanie?
Quniu... Mi się naprawdę nie chce odpisywać i przekonywać bo to bez sensu... Głupoty piszesz, zarzucasz mi rzeczy, których nie robię. Pewnie tego nie widzisz ale sam szufladkujesz ludzi z dużą łatwością i od razu przypinasz łatkę ciemnoty i zabobonu.
Wybacz więc... Mam swoje lata i dosyć fajne życie prywatne i rodzinne... Nie mam zamiaru bić tu piany i przesiadywac bez sensu bo lata tu już piszemy i zawsze będę dla ciebie takim właśnie gościem co to mieszka w szufladce podpisanej katol czy ciemnogrod czy jak tam ci pasuje...pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Pon, 11 Lut 2019 16:11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sąsiad napisał:
Kiedy Wałęsa, Frasyniuk, Borusewicz i inni walczyli o wolność Polski.


I wszystko w temacie! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 205, 206, 207 ... 313, 314, 315  Następny
Strona 206 z 315

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.046404 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski