STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Kim jest dla mnie i co zmienił w moim życiu Jan Paweł II?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol2
Gość






PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 13:40:54    Temat postu: Kim jest dla mnie i co zmienił w moim życiu Jan Paweł II? Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy temat, co w nas pozostało po tym Wielkim Polaku

Papieżu ?

Czy go słuchamy jeszcze i czy coś się zmieniło w naszym

życiu dzięki Niemu ?

Zapraszam
Powrót do góry
gość7
Gość






PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 14:14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo dobrych wspomnień o miłym i ciepłym człowieku. Poza tym tolerowanie dyskryminacji kobiet i pedofili.
Powrót do góry
karol2
Gość






PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 14:59:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na czym ta dyskryminacja polegała?

Ostatnio 12 teologów zarzuciło JPII papieżowi,że właśnie odwrotnie

Co dyskryminowannie pedofili ?

I bardzo dobrze to przecież jest surowo karane przez prawo !

Miły i ciepły a coś z jego nauk
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 19:00:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gość7 napisał:
Poza tym tolerowanie dyskryminacji kobiet i pedofili.

kościół z założenia jest patriarchalny, od zarania nie ma w nim miejsca dla kobiet. to kwestia wiekowej tradycji (jeszcze przed chrystusem), że mężczyźni pełnili najważniejsze funkcje. patriarchat liczy kilka tysięcy lat, feminizm dopiero raczkuje (od XIX w.)

pedofili to trzeba dyksryminować. nawet nie żałuję, co robią im git-ludzie w pierdlu...

jan paweł II był bardzo liberalnym, dlatego zjednał sobie przychylność i uznanie wielu ludzi (zarówno wierzących, jak i niewierzących)

więc "siódemko" moim zdaniem chcesz na siłę być konstrowersyjnym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karol2
Gość






PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 21:30:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale może skupmy się na osobie JPII a nie jakieś boczne historie o kobietach których nie ma w Kościele ,swoją drogą brzmi to humorystycznie dyskryminacja kobiet w Kościele hahaha

Tyle świętych kobiet jest na ołtarzach tyle jest żeńskich zakonów ,matką Chrystusa była Maryja ogłoszona Królową Polski, której kult kwitnie w Polsce i na świecie ,każda kobieta jest szczególnie szanowana w Kościele katolickim czego nie można powiedzić np.o wyznawcach islamu.

Przyjdź w niedzielę do Kościoła i zobacz te tysiące dyskryminowanych kobiet oczywiście w beretch moherowych !

Zapraszam katolików do forum na temat JPII nie pozwólmy aby przeciwnicy mieli monopol na opinie w takich sprawach

wystarczy spojrzeć na treść opini i widać,że nie maja oni żadnego szacunku dla Papieża jego imie piszą z małej litery i twierdzą,że był liberalny ,czyli prawie jak Owsiak

Czy katolicy potrafią wyrażać swoje opinie ?
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 22:01:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

normalne, jeśli nie podoba ci się ton wypowiedzi to ją deprecjonujesz. ty nie prowadzisz dialogu, po prostu oczekujesz satysfakcjonujących ciebie odpowiedzi.
dla mnie to jedna z niewielu postaci w kościele, która nie odrzucała żadnej inności. tak ja to postrzegam i nie masz prawa tego oceniać.

a tak na marginesie
sam ustawiasz siebie w pozycji anty do wszystkich. zauważ, że to ty prowokujesz używając sformułować "moherowe berety" itp zaczynasz się zatracać w natarczywym udowadnianiu, że jesteś zagorzałym katolikiem
przypomina mi to coś...

Cytat:
Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli... Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa... A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie...
Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swojej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu...
Kiedy pościcie, nie bądźcie posępni jak obłudnicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 22:31:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i SATAN ma racje, karol czy jak ci na imie, chyba 14 zlot RM w toruniu sie odbywa??? a co ty tu robiesz ??? Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 00:49:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet papieża nie uszanują co za bydło
Powrót do góry
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 00:57:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bydlo...........no jo..... ja koncze sie tu udzielac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Genek J.
Gość






PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 00:58:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te całe forum to jakieś totalne bagno ciągle ujadają te same psy muszą dostawać niezłe ochłapy za to,wszystko zmieszają z błotem
takie ryby w mętnej wodzie wszędzie wcisną 5 groszy aby opluć oczernić wykpić kogoś ,bez szacunku dla nikogo wyjątkowo parszywe towarzystwo ,ludzie nie piszcie w tym forum bo tu śmierdzi albo jesteście jednymi z nich
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 00:59:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
nawet papieża nie uszanują co za bydło

nie piszę nic złego o papieżu, wręcz przeciwnie

ale od dziś wyznaję zasadę nie karmić ogrów,bo albo ktoś niezłą bekę sobie robi albo forum atakowane jest przez papkomózgich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 01:02:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genek J. napisał:
takie ryby w mętnej wodzie wszędzie wcisną 5 groszy aby opluć oczernić wykpić kogoś ,bez szacunku dla nikogo wyjątkowo parszywe towarzystwo ,ludzie nie piszcie w tym forum bo tu śmierdzi albo jesteście jednymi z nich

do nikogo nic nie mam i nie mailem ale oczywiscie cos znowu...
tu kazdy ma szacunek dla kazdego i zawsze mial..
parszywe towarzystwo hmmm...
smierdzi? komu tobie? czlowieku tu kolo 1 tys ludzi wchodzi i tylko ty byles tak odwazny ze napisales ze ci smierdzi albo tak glupi zostawiam to bez kom.............
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jaro
Gość






PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 04:41:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byłem w II klasie podstawówki zakonnica - katechetka powiedziała mi, że jak nie byłem w niedzielę na mszy choć raz to już co najmniej czyściec mnie czeka. Stwierdziłem, że skoro już w wieku 9 lat mam tak przechlapane to niewiele zostało do stracenia Very Happy A tak na marginesie to strasznie niemiła i jazgotliwa kobieta była. W dodatku jak byłem w kościele to nigdy mnie nie pamiętała i twierdziła, że znowu opuściłem mszę. Nawet wiem dlaczego - bo nie byłem uśmiechniętą dziweczynką, która jak tylko zobaczyła zakonnicę to leciała w jej stronę się umizgiwać. Potem one dostawały fajne flamastry z RFN a ja połamane kredki hehehe
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 22:08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karol2 napisał:


Co dyskryminowannie pedofili ?

I bardzo dobrze to przecież jest surowo karane przez prawo !

Jedno z nielicznych twoich wypowiedzi na poziomie. Reszta to w większości bełkot.

Nikt nie kwestionuje tego, że JP II to jeden z największych Polaków chodzących na tej ziemi. Autorytet światowy. Nawet dla ateistów. Ja myślę, że aby pójść po śmierci do nieba, nie trzeba być katolikiem, a zwłaszcza fanem RM. Liczy sie jedynie to, jak człowiek żyje, postępuje. Tego chyba uczył JP II, a nie wydzielania jadu z gęby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 23:41:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panicz napisał:
Liczy sie jedynie to, jak człowiek żyje, postępuje. Tego chyba uczył JP II, a nie wydzielania jadu z gęby.

dokładnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.027742 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski