STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wiara...
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 21:52:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
koleś, nikt nie robi wycieczek osobistych. daruj sobie.


KOLESI TO TY SOBIE SZUKAJ W SWOIM TOWARZYSTWIE LUDZI KTÓRZY PRZYBIERAJĄ TAKIE JAK TY KSYWKI

KSYWĘ MASZ ORYGINALNĄ - CZYŻBY TA IDEA BYŁA CELEM TWEGO ŻYCIA ?.
SORY ALE MNIE TO RAZI ,ŻE CZŁOWIEK PRZYBIERA IMIĘ SYNONIMU ZŁA

Z BOGIEM
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 22:05:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu wycieczka osobista, w taki sposób nie prowadzi się dialogu.
powtarzając za iwanem, nie karmić ogra... potwierdził się tylko domysł, że to TY...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 22:08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktoś może mi w końcu wyjaśnić o co chodzi z tą całą wycieczka osobistą Question bo jakoś nie łapię sensu, i faktycznie nie karmić zogra Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 22:17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:

Z BOGIEM


zapomniales dodac krzyz na droge, a swoja droga skad biora sie tacy ludzie jak ty? z pod fary czy skad? czlowieku wierzysz w boga to wierz ale nie rob ze swojej wiary drugiego islamu, co koran cie ciagnie? przewal sie na islam i bedzie ok, jestes chrzescijaninem a emanuje od ciebie negatywna energia i zlem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 00:14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="RyB"
Z BOGIEM

zapomniales dodac krzyz na droge, a swoja droga skad biora sie tacy ludzie jak ty? z pod fary czy skad? czlowieku wierzysz w boga to wierz ale nie rob ze swojej wiary drugiego islamu, co koran cie ciagnie? przewal sie na islam i bedzie ok, jestes chrzescijaninem a emanuje od ciebie negatywna energia i zlem.



BÓG - PISZE SIĘ Z DUŻEJ LITERY !

TO NIE JEST TYLKO MOJA WIARA TO JEST WIARA WIĘKSZEJ CZĘŚCI TEGO NARODU !
PROBLEM POLEGA NA TYM ,ŻE WIĘKSZOŚĆ NIE POTRFI LUB NIE MA MOŻLIWOŚCI UZEWNĘTRZNIĆ SWOJE POGLĄDY .

NIESTETY ZŁO JEST BARDZIEJ KRZYKLIWE I BEZCZELNIE PRZE DO PRZODU

BOLI WAS TO ŻE PRZEŁAMUJE WASZ MONOPOL NA WYPOWIEDZI NA TYM PORTALU BO MYSLICIE ŻE KATOLICY TO BANDA BARANÓW KTÓREJ MOŻNA WMÓWIĆ RÓŻNE BZDURY.

WCIĄŻ TE SAME OSOBY NA WITRYNIE ,KIEDYŚ BYŁO PYTANIE JESTEŚCIE NA ETACIE ?

DAJCIE GŁOS INNYM I WCALE WASZE POGLĄDY NIE REPREZENTUJĄ WIĘKSZOŚCI TYLKO KRZYKLIWĄ MNIEJSZOŚĆ

WIĘKSZOŚĆ LUDZI ZNIECHĘCA SIĘ DO ZABIERANIA TU GŁOSU WIDZĄC CIĄGLE TE SAME OSOBY

TO JEST (MAM NADZIEJĘ WOLNE FORUM ) I KAŻDY MOZE WYRAZIĆ SWE POGLĄDY BEZ SZCZEKANIA STARYCH WYJADACZY

DAJCIE GŁOS INNYM .

STWORZYLI SOBIE FORUM ABY POUCZAĆ WSZYSTKICH O WSZYSTKIM

Confused
Powrót do góry
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 03:27:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bede pisal jak mi sie podoba i nie jestem na etacie Exclamation a poza tym wylacz caps lock bo tu sie nie krzyczy. jest tez roznica miedzy wiara i wiara Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jaro
Gość






PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 06:04:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halo Gościu ja zacząłem wątek a nie jestem na żadnym etacie. Forum podglądam od może max. od miesiąca więc argument chybiony. Żarliwie wierzący katolicy (zapewne nim jesteś) mają ten problem, że nie dostrzegają racji innych. Jest bowiem tylko jedna prawda. Historia, również ta najnowsza dowodzi, że z tak żarliwej wiary tylko kłopoty wynikają. Nie będe tu pisal o setkach lat morderstw, przemocy bo takie były czaasy i w pewnym sensie to Kościół usprawiedliwia (to przecież też ludzie i popełniają błedy). Zwróć uwagę, że najbardziej uporządkowane, rozwinięte cywilizacyjnie są te kraje w których się z reguły nie wierzy - np. Skandynawia. Jakoś nie dostrzegam tam fali mordesrtw i upodlenia. Wśród Czechów jest z 20 % wierzących - a ich kraj nie płonie ogniem piekielnym Czasami się pochyl i pomyśl, że można być normalnym człowiekiem nie będąc religijnym fanatykiem.
Powrót do góry
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 10:19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gościu, trochę więcej wiary w siebie... hehehhehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 10:23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:

BÓG - PISZE SIĘ Z DUŻEJ LITERY !

TO NIE JEST TYLKO MOJA WIARA TO JEST WIARA WIĘKSZEJ CZĘŚCI TEGO NARODU !
PROBLEM POLEGA NA TYM ,ŻE WIĘKSZOŚĆ NIE POTRFI LUB NIE MA MOŻLIWOŚCI UZEWNĘTRZNIĆ SWOJE POGLĄDY .

NIESTETY ZŁO JEST BARDZIEJ KRZYKLIWE I BEZCZELNIE PRZE DO PRZODU

nie ma dużych liter tylko wielkie - tak na przyszłość.

masz chyba poczucie jakiejś misji. poza tym zastanów się - w kraju, gdzie 90% to katolicy tylko 30% z nich chodzi do kościoła (słyszałem to z ambony na jednej z mszy świętych (żebyś nie dopisał, że na czarne chodzę) to jest ten twój katolicki naród?

jaro napisał:

Czasami się pochyl i pomyśl, że można być normalnym człowiekiem nie będąc religijnym fanatykiem.

niestety, dla gościa jest już za późno
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 10:25:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten idiota co zwykle napisał:
BÓG - PISZE SIĘ Z DUŻEJ LITERY !

to twój bóg. mój nie.
ten idiota co zwykle napisał:
TO NIE JEST TYLKO MOJA WIARA TO JEST WIARA WIĘKSZEJ CZĘŚCI TEGO NARODU !

i co z tego?
ten idiota co zwykle napisał:
BOLI WAS TO ŻE PRZEŁAMUJE WASZ MONOPOL NA WYPOWIEDZI NA TYM PORTALU BO MYSLICIE ŻE KATOLICY TO BANDA BARANÓW KTÓREJ MOŻNA WMÓWIĆ RÓŻNE BZDURY.

mi to się bardziej z miłością bliźniego kojarzy i takimi tam. nie wiem czy rozumiesz o czym piszę.
ten idiota co zwykle napisał:
WCIĄŻ TE SAME OSOBY NA WITRYNIE ,KIEDYŚ BYŁO PYTANIE JESTEŚCIE NA ETACIE ?

ja nie, a ty?
ten idiota co zwykle napisał:
DAJCIE GŁOS INNYM I WCALE WASZE POGLĄDY NIE REPREZENTUJĄ WIĘKSZOŚCI TYLKO KRZYKLIWĄ MNIEJSZOŚĆ

jakoś nikt nie kasuje tych bzdur Very Happy
ten idiota co zwykle napisał:
WIĘKSZOŚĆ LUDZI ZNIECHĘCA SIĘ DO ZABIERANIA TU GŁOSU WIDZĄC CIĄGLE TE SAME OSOBY

tak. nawet etat krytyka i ogra zajmuje ciągle ten sam człek. Very Happy
ten idiota co zwykle napisał:
TO JEST (MAM NADZIEJĘ WOLNE FORUM ) I KAŻDY MOZE WYRAZIĆ SWE POGLĄDY BEZ SZCZEKANIA STARYCH WYJADACZY

oczywiście, że wolne. nawet wolno na nim ci odpowiedzieć. (skandal, normalnie skandal...)
ten idiota co zwykle napisał:
DAJCIE GŁOS INNYM .

hmmmmm... patrz wyżej.
ten idiota co zwykle napisał:
STWORZYLI SOBIE FORUM ABY POUCZAĆ WSZYSTKICH O WSZYSTKIM

o ile mi wiadomo, to marka jest jeden Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tom
Gość






PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 11:50:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te forum to jakiś klub satanistów walczących z człowiekiem ,który otwarcie mówi ,że jest praktykującym katolikiem.

Iwan mówi "to twój bóg nie mój" na litość boską to jaką ty religie wyznajesz ,mimo to Bóg pisz z dużego B tego wymaga polska ortografia i szacunek dla Stwórcy. Najlepiej napisz kim jest twój Bóg ?

Nazywając kogoś idiotą wystawiasz sobie świadectwo i myslę ,że ktoś inny zasługuje na to miano .

Rozumiem,że takimi wartościami kierujesz się działając w wośp i będziesz wyciągał wkrótce łapę po datki w stronę tych idiotów katolików.

To jest twoja i kolegów moralność ,zochydzasz bardzo skutecznie wośp
Powrót do góry
GOŚĆ 3
Gość






PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 12:39:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaro"]Halo Żarliwie wierzący katolicy (zapewne nim jesteś) mają ten problem, że nie dostrzegają racji innych.

Jest bowiem tylko jedna prawda.

Zwróć uwagę, że najbardziej uporządkowane, rozwinięte cywilizacyjnie są te kraje w których się z reguły nie wierzy - np. Skandynawia.

Jakoś nie dostrzegam tam fali mordesrtw i upodlenia. Wśród Czechów jest z 20 % wierzących - a ich kraj nie płonie ogniem pie


Wink Exclamation

Co do pierwszego katolicy doskonale dostrzegaja racje innych dlatego Polska jest spokojnym krajem mimo,że jest grono ludzi wyznających różne poglądy ,problem polega na tym ,że to ci ludzie walczą z naszymi racjami. W każdej mszy modlimy się o nawrócenie grzeszników porozmawiajcie z człowiekiem który się nawrócił wyspowiadał jaki on jest szczęśliwy .

Wielu ludzi dopiero w takich czasem dramatycznych okolicznościach dostrzega czym jest wiara jak wielki to skarb i że od tego odkrycia zależy nasza wieczność ,która niechybnie nadejdzie i staniemy oko w oko z prawdą ,obyśmy ją w porę odnaleźli, a nie szli za fałszywymi bożkami jak poganie.

Ktoś pisze ,że chodzi 30 % ludzi do Kościoła no to co niech chodzi 1 % ale ja będę chodził i namawiam wszystkich do tego .To że ludzie nie chodzą do Kościoła to nie świadczy ,że Kościół jest na złej drodze tylko odwrotnie.

Często bywa,że racje ludzi ,którzy odeszli od Kościoła tak naprawdę są zwykłym budowaniem domu na piasku i jeżeli im się lepiej przyjżeć to nic wartościowego w sobie nie zawierają.

Przykład Owsiak i wośp niby szlachetna idea a z drugiej strony Woodstock ,miliony zebrane pod kościołami na sprzęt medyczny wędrują na ten koncert i tego typu przykładów jest mnóstwo .

Jeżeli coś jest dobre to musi być dobre i czyste do końca.

Twierdzisz że w krajach w których upadła religia żyje się wspaniale,czyżby poczytaj sobie w statystykach o pijaństwie rozwodach i pladze narkomani w Szwecji i o Czechach z największą ilościa samobójstw w Europie.
Te państwa są zorganizowane ok ale czy ludzie są tam szczęśliwi ?

Prawda jest jedna masz racje ale opini są miliony

Dlaczego Kościół katolicki i katolicy są atakowani i bedą do końca świata bo walka dobra ze złem trwa i będzie trwała .

Jednak atakując Kościół trzeba sobie zadać fundamentalne pytanie -po której ja ty stoimy stronie?.

A obrażając mnie na tym forum sprawiacie mi swego rodzaju satysfakcję byłbym obrażony gdyby np.Ryb,Jadzik,iwan i inni zaczeli pochwalać moje poglądy czułbym się wtedy jak Judasz

Pozdrawiam
Powrót do góry
k
Gość






PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 12:45:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto by pomyślał, że zaczęło się od niepozornego dzwonienia Very Happy
Ludzie wyluzujcie trochę Cool
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 12:51:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k napisał:
Ludzie wyluzujcie trochę Cool


dlatego nie zabieram juz glosu w tej dyskusji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 13:16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tom napisał:
Iwan mówi "to twój bóg nie mój" na litość boską to jaką ty religie wyznajesz (...)

żadną. i dobrze mi z tym.
tom napisał:
(...)Nazywając kogoś idiotą wystawiasz sobie świadectwo i myslę ,że ktoś inny zasługuje na to miano(...)

wiem, że nie powinienem na kolesia tak napadać, ale mam już do zwyczajnie dość. ja nikomu swojego światopoglądu nie narzucam. i bardzo nie lubię, jak ktoś mi narzuca.
tom napisał:
Rozumiem,że takimi wartościami kierujesz się działając w wośp i będziesz wyciągał wkrótce łapę po datki w stronę tych idiotów katolików.

znowu... jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o orkiestrę? nie wiem jakie wartości masz na myśli - nic o żadnych nie napisałeś. podobnie jak ja nie napisałem, że miałem na myśli wszystkich katolików. na myśli miałem jednego.

a jeśli chodzi o wartości, którymi się kieruję, to są to wartości wyniesione z domu, teatru i szkoły. wydaje mi się, że całkiem pozytywne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024754 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski