STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
czego nie lubimy u ludzi
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol2
Gość






PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 11:13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moderator: post w zaden sposób niezwiązany z tym tematem!
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 11:31:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karol2 napisał:
tylko aby niewierzący nie pouczali


jakos mam wrazenie ze to i tak aluzja min. do mojej osoby, w koncu tez wchodze z toba w dyskusje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 11:48:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty sam zaczynasz ten temat i jestes FANATYKIEM!( twierdze to po twoich wypowiedziach) ze zwyklego milego tematu robisz dyskusje religijna i obrazasz uczucia religijne osob innej wiary. Nie liczysz sie z nikim i niczym, powodujesz ze ludzie zloszcza sie i irytuja wzbudzasz w nich zle emocje i dlatego uwarzam ze jestes zly. Diabel wystepuje pod roznymi postaciami i biada tym co sie na nim nie poznaja. Nawet mnie wciagnales w ta bezsensowna dyskusje.GRATULUJE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 12:15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektórym się wszystko kojarzy. przerażające.

ja cię nie pouczam, karolku, ja ci zadaję pytania, na które ty nie odpowiadasz. co jest dość dziwne biorąc pod uwagę oddanie doktrynie kościoła katolickiego, do którego to tak się przyznajesz intensywnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karol2
Gość






PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 14:34:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="karolina"


Karolino widzę,że swój całkowity brak argumentów zastępujesz agresją .

Mówiłaś,że księża zmieniają przykazania i wiele innych wartych odnotowania" odkrywczych zwrotów" ja Ci to wyjasniam z pomocą

Szanownego kolegi Krotoma a ty zamiast powiedzić- tak masz racje- wpadasz w nerwy i kąsasz.

I tu pokazujesz oblicze ludzi atakujących Kościół jak już nie mają argumetów to zaczynają obrażać drugą stronę aby zakryć swoją niewiedzę i wątpliwe poglądy.

Ja nigdy nie odważe się powiedzić o kims,że jest zły i w tym i wielu innych rzeczach się różnimy
Powrót do góry
karol2
Gość






PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 14:45:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwan napisał:
niektórym się wszystko kojarzy. przerażające.

ja cię nie pouczam, karolku, ja ci zadaję pytania, na które ty nie odpowiadasz. co jest dość dziwne biorąc pod uwagę oddanie doktrynie kościoła katolickiego, do którego to tak się przyznajesz intensywnie.



Question
A jakie to pytania ?

Ty raczej stwierdzasz ,że jesteś taki albo taki - 'twój bóg nie jest moim bogiem" stwierdzenie na miarę 1000 lecia od Chrztu Polski .Gdyby to był starożytny Rzym i ktoś by do mnie tak powiedział to bym zrozumiał ale tu i teraz .

Ja mam pytanie szanowny kolego to jakiego ty Boga wyniosłeś z domu rodzinnego ?
Powrót do góry
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 15:00:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boga się nie wynosi..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 15:16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

boga? nie boga, tylko przekonanie o wolności sumienia, wyznania, orientacji seksualne, równości ludzi bez wględu na kolor skóry, wyznanie, orientację seksulaną, płeć.

pytań szukaj w topicu wiara. znajdziesz kilka Wink nie wszystkie retoryczne.

a tutaj, tak się składa, nie jest starożytny rzym tylko wolna i demokratyczna polska, w której można wierzyć lub nie w (prawie) co się tylko chce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karol2
Gość






PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 15:39:14    Temat postu: Do iwana Odpowiedz z cytatem

[quote="iwan"]
Szanowny Kolego


Rozumiem w domu nie było takiej religijnej atmosfery lub rodzice nie byli religijni wogóle ,same piękne hasła .

Tylko dziwi mnie twoja agresja wobec ludzi o innych poglądach używanie obraźliwych zwrotów coś za mało szacunku masz ,masz prawo wkurzać się na ludzi ale kulturka musi być .

Człowiek nie może być tolerancyjny na wszystko w sensie róbcie co chcecie są jakieś ogólne normy moralne,które pewne postawy odżucają ,postawy a nie ludzi.

I czasami trzeba się przeciwstawić jakimś poglądom nawet gdy większość je popiera a tak naprawdę są one złe i człowiek ma obowiązek apelować do innych ludzi aby przemyśleli swoją postawę i znienili ją bez żadnego narzucania.

Najbardziej lubię ludzi,którzy mówią jestem niewierzący ale wciąż szukam prawdy i po jakimś czasie ten człowiek przeszedł jakąś ewolucję myślenia nie koniecznie stał się religijny ,ale jeżeli będzi szczerze szukał to jak w banku,że
pojawi się Kościele i taki człowiek będzie więcej wart niż 1000 tych,którzy nie przeszli tej drogi bo on potrafi udowodnić swoją wiarę i wie ile ona jest warta .

Bo szukał i znalazł

i tak może być u Ciebie kolego trzeba szukać życie jest jedno i nie można go stracić broniąc fałszywych ideałów.

Pozdrawiam
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 16:07:49    Temat postu: Re: Do iwana Odpowiedz z cytatem

karol2 napisał:
Rozumiem w domu nie było takiej religijnej atmosfery lub rodzice nie byli religijni wogóle ,same piękne hasła(...)

moja matka jest wierząca, ale nie rości sobie praw do urządzania mi życia.
karol2 napisał:
Tylko dziwi mnie twoja agresja wobec ludzi o innych poglądach używanie obraźliwych zwrotów coś za mało szacunku masz (...)

agresja? brak kultury? masz namyśli używanie x (gdzie x dąży do + nieskończoności) nicków?
karol2 napisał:
(...)masz prawo wkurzać się na ludzi ale kulturka musi być(...)

wiem, że mam. podobnie jak mam prawo do decydowanie kiedy się na kogoś wkurzam Wink
karol2 napisał:
Człowiek nie może być tolerancyjny na wszystko w sensie róbcie co chcecie są jakieś ogólne normy moralne,które pewne postawy odżucają ,postawy a nie ludzi.

oczywiście, ale niekoniecznie akurat te, które ty odrzucasz.
karol2 napisał:
I czasami trzeba się przeciwstawić jakimś poglądom nawet gdy większość je popiera a tak naprawdę są one złe i człowiek ma obowiązek apelować do innych ludzi aby przemyśleli swoją postawę i znienili ją bez żadnego narzucania.

tylko na jakiej podstawie decydujesz, które poglądy są złe, a które dobre? nie wierzę w jedyną słuszną prawdę.
karol2 napisał:
(...)jeżeli będzi szczerze szukał to jak w banku,że
pojawi się Kościele(...)

nie byłbym taki tego pewien.
karol2 napisał:
(...)i tak może być u Ciebie kolego trzeba szukać życie jest jedno i nie można go stracić broniąc fałszywych ideałów.

hehe, kiedy ja w te ideały wierzę i wierzę w to, że są one fundamentem społeczeństwa. i takie społeczeństwo podoba mi się dużo bardziej, niż społeczeństwo ludzi i jednakowych i słusznych poglądach. jakiekolwiek by one nie były.

aha - prośba natury osobistej. skończ z używaniem w stosunku do mnie zwrotu "kolego".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karol2
Gość






PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 16:47:34    Temat postu: Do iwana Odpowiedz z cytatem

Szanowny dyskutancie


Sory za kolego to prawda nie jesteś moim kolegą.

Co do matki to może po prostu nie liczysz się z jej zdaniem?

Jako katolik odrzucam pewne postawy,które kłóca się z religią katolicką
i to ja nie decyduje ale nauka Kościoła,którego jestem częścią i jestem zobowiązany jak każdy katolik do głoszenia Ewangeli i

czasami napominania w różny sposób ludzi .Wcale nie jestem jakimś świętoszkiem wręcz przeciwnie mama sobie wiele do zarzucenia ,ale bardzo lubię dyskusje o religii prowokują mnie do tego ludzie,którzy

moim zdaniem mają dziwne poglądy takie które odrzuca Kościół z którym się identyfikuję i wcale religijności nie wyssałem z mlekiem matki ale to owoc doświadczeń życiowych sprwadzonej pewnośći w słuszność tej drogi

Prawda jest jedna nie ma dwóch prawd bo jaka jest ta druga ?

Kto szuka ten znajduje a jak ktoś nie chce znaleźś to nie znajdzie

To ideały w które wierzysz to fakt to fundament społeczeństwa jednak pierwotnym fundamentem jest chrześcijaństwo o 1000 letniej tradycji dzięki,któremu istnieje ten Naród .

I to nasz Papież katolicki Papież Polak zmienił oblicze świata i jego pierwsze słowa po wyborze były

"Nie bójcie się ,nie bójcie się otworzyć na ościerz drzwi Chrystusowi"

Podważysz naukę Papieża i jego Wielką osobowość ? albo wybierzesz to co ci pasuje ?

Pozdrawiam Exclamation
Powrót do góry
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sro, 07 Gru 2005 16:51:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZAMYKAM ponieważ posty zbyt odbiegają od tematu dyskusji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020388 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski