STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Otylia Jędrzejczak

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 14:09:21    Temat postu: Otylia Jędrzejczak Odpowiedz z cytatem

"Motylia" wraca do sportu... śmiech normalnie, kobieta wstydu ani godności za grosz nie ma... przez nią zginął człowiek a ta zachowuje się jakgdyby nigdy nic Evil or Very Mad .

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść" jak brzmi piosenka... i to moim zdaniem jest ta chwila Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 14:15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wg mnie nie Exclamation myslę, że bardzo przeżywa calą sytuację, tym bardziej, że w wypadku zginął jej BRAT, wydaje mi sie, że cała ta sytuacja spowoduje, że Otylia bedzie miała jeszcze wiecej zapału, i będzie wygrywała dla brata, który również był pływakiem... robi to chcąc oddać mu w ten sposób hołd, należyty szacunek i przeprosić go...

nie zaprzeczam jednak, ze zawiniła... trzeba jeździćw wyobraźnia... ja np nie przekraczam 140km/h Wink (na pustej, szerokiej, prostej drodze, oczywiście w nocy) w dzień jeżdże w miarę możliwości panujących na drodze i nie przekraczam 110km/h (również mowa o ładnej drodze, np trasa do Torunia, tam można wcisnąć pedał troszke bardziej Razz )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 14:24:49    Temat postu: Re: Otylia Jędrzejczak Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
(...)kobieta wstydu ani godności za grosz nie ma... przez nią zginął człowiek a ta zachowuje się jakgdyby nigdy nic (...)

krotom, ręce mi opadły...

nie widze żadnych powodów, dla których dziewczyna miałaby zamknąć się w pokoju i więcej z niego nie wychodzić. myślę, że smierć brata to i tak najwyższy możliwy dla niej wymiar kary.

btw jak wskazuje jej przypadek, to gdyby zapiął pasy, to może by żył...

na maxa mi opadły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 14:30:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

psy pasami, jak nie byela pewna czy zdarzy wyprzedzic mogla zrezygnowac z tego manewru. troche mnie denerwuje ze media bronia Otyli, trudno za swoje bledy ponosi sie kary, a zarzut nieumyslnego spowodowania smierci to nieprzelewki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 14:33:20    Temat postu: Re: Otylia Jędrzejczak Odpowiedz z cytatem

iwan napisał:
[...]jak wskazuje jej przypadek, to gdyby zapiął pasy, to może by żył..[...]
a gdyby tak nie pędziła to pewnie też Exclamation
nie twierdzę że ma sie wyalienować ze społeczeństwa... niech się zacznie udzielać np w fundacji poszkodowanych w wypadkach samochodowych.
MOIM ZDANIEM jej powrót do sportu jest nie na miejscu Confused

pozdrawiam... zniesmaczony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 15:04:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadzik napisał:
(...)troche mnie denerwuje ze media bronia Otyli, trudno za swoje bledy ponosi sie kary, a zarzut nieumyslnego spowodowania smierci to nieprzelewki

no jak w końcu jest - ponosi karę czy nie? ma postawiony, jak sam piszesz, poważny zarzut. uważasz, że powinna ponieść jeszcze jakieś konsekwencje?
krotom napisał:
(...)MOIM ZDANIEM jej powrót do sportu jest nie na miejscu(...)

nie do sportu, tylko do zawodu. żyje z tego dziewczyna. kompletnie nie kumam zarzutów, które przeciwko niej wysuwasz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 15:53:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwan napisał:

no jak w końcu jest - ponosi karę czy nie? ma postawiony, jak sam piszesz, poważny zarzut. uważasz, że powinna ponieść jeszcze jakieś konsekwencje?


nie do sportu, tylko do zawodu. żyje z tego dziewczyna. kompletnie nie kumam zarzutów, które przeciwko niej wysuwasz.


dokładnie Exclamation pływanie nie jest jej hobby czy zabawą jakąś ale jej pracą Exclamation wkłada w to mnustwo wysiłku i pogodzenie sie z tym, że z jej winy zginął JEJ brat jest wystarczajacą karą ssamą w sobie, postawienie zarzutu też na pewno znacząco na nią wpłyni, pomyśl jak ona musi sie czuć patrząc swojej matce w oczy Shocked nie chciałbym sie dowiedzieć jakie to uczucie, myśle że dadzą jej jakieś zawiasy... albo grzywnę lub prace społeczne... i jak napisałem krę poniosła i ponosi ją codziennie spogladajac w lustro, na rodzinę, i tafle basenu i wg mnie jest to wystarczająco surowa kara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
loky




Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 123
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 16:04:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotom nie rozumiem powodów twojego ataku na Otylię -zabiła twojego brata?... czy swojego? Chyba rozumiesz, że dla niej to straszna tragedia a że chce powrócić do sportu to chyba dobrze, że bedzie robiła to co lubi i robi najlepiej. Napewno gdyby miała ponowny wybór to tym razem pojechała by pociągiem, uwierz mi. A pamięć o bracie napewno doda jej skrzydeł i zobaczymy jak za rok, dwa będziesz sie cieszył z jej "złota" za mistrzostwa. Ja jej nie znam , ba nawet nie kibicuję ale życzę jej jak najlepiej bo łatwiej jest zginać niż życ ze świadomościa, że zabiło się człowieka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 16:56:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loky napisał:
[...]zabiła twojego brata?... czy swojego? [...]
a co to za różnica czy zabiła swojego brata który jechał z nią w samochodzie czy też czyjąś babcię która akurat by tamtedy szła Confused - rezultat jest ten sam, zginął człowiek i powinna za to odpowiedzieć tak samo jak pierwszy lepszy Iksiński w podobnej sytuacji. Evil or Very Mad

loky napisał:
krotom nie rozumiem powodów twojego ataku na Otylię [...]
to nie jest atak na jej osobę tylko posługiwanie się konkretnym przykładem... gdyby to spotkało innego sportowca - pisałbym o nim Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 09:22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te wczorajsze sceny Otyli przed kamerami telewizyjnymi byly zalosne, przesadza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 09:40:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
(...) i powinna za to odpowiedzieć tak samo jak pierwszy lepszy Iksiński w podobnej sytuacji (...)

a gdzie ty widzisz brak odpowiedzialności? w tym, że jeszcze jej nie wsadzili do pierdla? że wszechmozny zbigniew nie kazał jej skazać na dożywocie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oooo
Gość






PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 10:43:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co za paranoja!

wszyscy tutaj pro -ziobrowscy. krotom, postaw siebie w takiej sytuacji, nie wystarczylo by ci stracic brata czy siostry ... i to z twojej winy?
prawo prawem, ale trzeba pamietac by myslec po ludzku.
Otylia zbrodniarzem nie jest... tylko poszkodowaną.

a to czy wroci do zawodu to jej prywatna sprawa. i oby wrocila.. bo to bedzie dla niej lepiej.
zgadzam sie Iwanem.
Powrót do góry
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 18:10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo napisał:
Otylia zbrodniarzem nie jest... tylko poszkodowaną.
no nmoze nie prtzesadzajmy co? nie mówię, że jest zbrodniarzem ale nie mozna też powiedzieć, że jest pszkodowaną w całehj tej sytuacji, na pewno wiele przeżyła w cxiągu tych dwóch miesięcy i śmierć brata jest karą bardzo surowa ale nie można zrobić z niej męczennicy bo byłoby to bardzo nie fair w stosunku do innych kierowców w podobnej sytuacji....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 21:23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo napisał:
Otylia zbrodniarzem nie jest... tylko poszkodowaną.

Zdecydowanie nie. Jest podejrzaną o spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym (przestępstwa nieumyslnego).
W najgorszym wypadku dostanie "średnie zawiasy" i grzywnę. Stan faktyczny jest prosty, ale sprawa będzie trudna do osądzenia, jak zwykle w takich wypadkach z uwagi na śmierć członka rodziny sprawcy. Prawdopodobnie sąd zastosuje nadzwyczajne złagodzenie kary.
Szczerze mówiąc współczuję jej zwłaszcza że postąpiła - jak już powiedziałem - nieumyślnie, chociaż jej wina (opierając się jedynie na doniesieniach mediów) nie budzi raczej wątpliwości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.028603 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski