STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Optyk-nie polecam
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CBR




Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 45

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 18:56:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ludzie z Gdańska, Gdyni, Warszawki i Krakowa oraz rodzice policmajstrów mogą wszystko Twisted Evil
Następnym razem niech pani na złość w Rypinie se zamówi okulary, nawet 3 pary Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PAstuch




Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 556

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 19:24:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stan napisał:
Panie informują o zaliczce po badaniu, po przymiarkach. Prawdopodobnie pracują pod zbytnią presją .


Z tym mogę się zgodzić, pamiętam jak byłem po moje okulary, tak panie mówiły wszystko pięknie ładnie co kiedy zapłacić, żeby jak najtaniej wyszło, ale jak tylko z gabinetu wyszedł pan Rogowski to zrobiły się sztywne i sprzedały by mi 5 par okularów chociaż bym nie chciał Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 19:54:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie będę się zagłębiać jak Rogowski traktuje swój personel.bo to w tym temacie nie istotne...jest jedna zasadnicza sprawa jak ta PANI nie miała pieniążków nie powinna zawracać głowy personelowi jedynie zamówić sobie termin i podpytać o ceny,a na kupno przyjść z kasą tak jest nie tylko u nas...

pani Osoba---mikus401....poczytaj sobie co ja pisałem wcześniej...po drugie, na spacerze można wszystko robić dosłownie i w przenośni. Przestańcie już kombinować jak koń pod górę....salon optyczny dał za przeproszeniem d**y, klientka nie ma tu żadnej winy. Wcześniej wyjaśniłem jak to powinno wyglądać. .... A JA uważam ze to klientka dala d**y ze nie potrafi przyznać się do winny ..ale tak u nas bywa ze jak coś nie tak to zawsze ten drugi jest winny a nie ja...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Osoba




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 344

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 20:04:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikus401....... klient nasz PAN
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PAstuch




Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 556

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 20:19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up I tego się trzymajmy.

Ludki rozumiem, źle pani zrobiła bo poszła coś kupić bez kasy, ale nie chodzi o to lecz o to że ktoś pozbawił ją wolności! W salonie mieli jej dane(bo przecież "ktoś" tą zaliczkę wpłacić musiał, więc najpierw padano dane) więc w razie gdyby pani zrezygnowała z zakupu bez wcześniejszego poinformowania o tym zgłosili by sprawę do odpowiedniej instytucji. Niedawno w sklepie zabrakło mi kilku zł więc pani pozwoliła mi odłożyć któryś produkt na swoje miejsce i usnęła go z listy zakupów i tyle nikt nie przetrzymywał mnie wbrew mojej woli do przyjazdu policji czy kogoś z rodziny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Osoba




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 344

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 22:07:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAstuch.... ja często kupuję bez kasy i jeszcze nie miałem z tym problemów....n/p ostatnio kupiłem tv ....tak tak..bez kasy...idąc z pracy wszedłem do salonu Komputronika , powiedziałem że interesuje mnie ten tv ... Pan z obsługi salonu sprawdził w kompie czy mają w magazynie, podał aktualną cenę i że będzie do odbioru następnego dnia. Oczywiście zamówiłem go .... bez podawania danych osobowych , bez zaliczki. Na drugi dzień odebrałem tv i zapłaciłem. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PAstuch




Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 556

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 22:16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyczepiłeś się akurat do tego co jest najmniej ważne, btw. jak nie Ty to ktoś inny kupił by ten telewizor, a co soczewkami jest trochę ciężej znaleźć kogoś z taką samą wadą wzroku komu podobają się te same oprawki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 25 Wrz 2012 10:53:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAstuch napisał:
...jest trochę ciężej znaleźć kogoś z taką samą wadą wzroku...

i ten sam rozstaw oczu, bo tak sa okulary robione. A Pani z pierwszego postu się dziwie, nie ma kasy to nie chodze na zakupy. No chyba, że szanowna Pani chciała się pochwalic tym, że jesli ktos Pani za skóre zajdzie to zadzwoni pani po syna policjanta i problem z głowy. Żenujące to i tyle, wręcz czyste buractwo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 25 Wrz 2012 11:19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoba napisał:
mikus401....... klient nasz PAN


tak ale nie do tego stopnia by ktoś inny na tym cierpiał...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 25 Wrz 2012 11:21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAstuch napisał:
Przyczepiłeś się akurat do tego co jest najmniej ważne, btw. jak nie Ty to ktoś inny kupił by ten telewizor, a co soczewkami jest trochę ciężej znaleźć kogoś z taką samą wadą wzroku komu podobają się te same oprawki.


tak to prawda takie okulary nadają się do wyrzucenia a przynajmniej soczewki a też nie są tanie zależy jeszcze jakie kto wybrał.....a dwa gdyby to był np.telewizor tez bym nie chciał po kimś mieć w domku ,gdy zrobił zwrot w określonym czasie....a ap-ropo telewizorka przyszedł klient zamówił nietypowy telewizor który rzadko schodzą bo za drogi ,więc przyjęła zamówienie ale zażądała zaliczki...i uważam ze też jest okey
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Isza




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 434

PostWysłany: Wto, 25 Wrz 2012 11:28:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na miejscu tej pani spacerowałabym gdzie indziej Smile
Zdaje się, że opisywana przez Was firma nade wszystko ceni sobie zysk (właściwie jak większość), a nie dobro klienta, niestety. Z tego co wiem, to salon jest czynny do 17.30, a Pani była tam po 17.00, ale deklaracja zakupu okularów wystarczy i można "badać oczy"..., za namową uśmiechniętych i miłych pań. Sama tego doświadczyłam, więc rozumiem zaistniałą sytuację. Nie polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 25 Wrz 2012 11:33:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoba napisał:
PAstuch.... ja często kupuję bez kasy i jeszcze nie miałem z tym problemów....n/p ostatnio kupiłem tv ....tak tak..bez kasy...idąc z pracy wszedłem do salonu Komputronika , powiedziałem że interesuje mnie ten tv ... Pan z obsługi salonu sprawdził w kompie czy mają w magazynie, podał aktualną cenę i że będzie do odbioru następnego dnia. Oczywiście zamówiłem go .... bez podawania danych osobowych , bez zaliczki. Na drugi dzień odebrałem tv i zapłaciłem. Pozdrawiam


taka sieć która operuje tym na bieżąco i mogą przesyłać miedzy sklepami nie ma większego problemu gdyż im zawsze zejdzie ze stanu a dwa nie obciąża to obsługi.inaczej jest gdy za towar pokrywa właściciel sklepu a teraz co drugi sklep tak robi...Komputroniku możesz zamówić przez internet a odebrać w sklepie bez problemu to jest inna sieć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Isza




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 434

PostWysłany: Wto, 25 Wrz 2012 11:35:12    Temat postu: Re: Optyk-nie polecam Odpowiedz z cytatem

czesia napisał:


Proszę również zastanowić się nad tym jak czuł się personel jak Pani odmówiła zapłacenia zaliczki.
Po prostu trzeba było wyjść i nie zamawiać okularów.
Proste


Tylko klientka poznała swoją wadę wzroku, bo miała przeprowadzone badanie. Zabrałaby tą informację i poszłaby do konkurencji, gdzie przykładowo zapłaciłaby mniej. No i co - zapytasz? A no, właśnie to, że nie dałaby zarobić tej firmie, bo zapłaciłaby "tylko" 100 zł za badanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
matrixa




Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 40

PostWysłany: Wto, 25 Wrz 2012 11:39:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze??? według mnie to najgorszy salon optyczny w B-cy..... kilka miesięcy temu wchodzę do w/w optyka..i co... zaraz przyleciała Pani, mało w d..... nie weszła, skakała koło mnie, że czułem się wręcz osaczony... tyle energii włożyła we wciskanie okularów przeciwsłonecznych Smile
Tak czy siak, okulary były drogie porównując z konkurencją, nie było modelu, w którym czułbym się i wyglądał dobrze ( choć według Pani kilka modeli było wręcz stworzonych dla mnie)...a więc podziękowałem i wyszedłem....i puenta: Pani, która jeszcze przed chwilką była tak sympatyczna, fuknęła coś pod nosem, zrobiła obrażoną minę i nawet "do widzenia" nie odpowiedziała..... kupiłem okulary u Czołby i jestem super zadowolony... Smile
Drogo i w ostatecznym rozrachunku niesympatycznie....i jak popytałem później, sporo znajomych też nie ma o nich najlepszego zdania... nigdy więcej nawet tam nie wejdę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019775 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski