STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
HATTRICK

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aa
Gość






PostWysłany: Sob, 23 Lip 2005 21:23:53    Temat postu: HATTRICK Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Brodnicy gra w tego managera?
Powrót do góry
twarog18
Gość






PostWysłany: Wto, 26 Lip 2005 20:09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja grałem ale już przestałem lepszy zdecydowanie był www4.managerzone.com
to był chyba ten adres albo taki www.4managerzone.com
ale raczej ten drugi w tamtego grałem przez 3 lata i miałem zespół na zapleczu ekstraklasy oraz zajmowałem najlepsze miejsce wśród polskich graczy przez 3 tygodnie a także 12 na świecie!!! a grało w tym czasie w tego managera 30 tys. osób z czego 2 tys. polaków ,pamiętam,że najlepszą pakę miały zawsze zespoły ze Szwecji po części żałuję ,że z niego zrezygnowałem ale z 2 strony był bardzo czasochłonny no ale miło było widzieć ,że ma się najlepszy zespół w Polsce można powiedzieć ,że miasto wypromowałem hehe zespół się nazywał Legia twarog Brodnica hehe,a hattrick dla mnie się do tego managera nie umywa
Powrót do góry
Baba i jaga
Gość






PostWysłany: Sro, 27 Lip 2005 03:00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Twaróg?
Ty będziesz jeszcze grał kiedyś w piłkę, czy tylko będziesz się mądrzył? Jesteś fanem warszawskiej Legi? Wytłumacz po swojemu każdy z kolorów flagi.
Powrót do góry
wąski




Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 14

PostWysłany: Sob, 27 Sie 2005 14:31:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gram w Hattricka
moja druzyna to: BKS Sparta Brodnica
znalazlem tez inne ekipy z Brodnicy: BKS Brodnica, Borussia Brodnica i Sparta Brodnica
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017832 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski