STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Zmiana oferty Eltronika - można rozwiązać umowę.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 29 Mar 2012 13:00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paya napisał:
Raczej będzie w przekazie cyfrowym, a nie analogowym.

To znacznie zawęża grono odbiorców Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ŹDZICHUWIERTARA




Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 116
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 14 Maj 2012 16:59:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ELTRONIK przegina NONSTOP podmieniają kanały na spotrowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Pon, 14 Maj 2012 18:27:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e tam ja już kablówkom podziękowałem jakiś czas temu.Gdyby w brodnicy była konkurencja to inaczej by traktowano klienta tzn by była walka o niego tak jak to jest w dużych miastach a u nas mam wrażenie podejście do klienta jest obojętne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon, 14 Maj 2012 22:09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brakuje konkurencji eltronikowi mi już obrzydła telewizja koło to samo zero nowych darmowych kanałów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Warhead




Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 19

PostWysłany: Wto, 15 Maj 2012 11:46:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie pozbawili właścicieli pakietu socjalnego 2 programów TV Polonia i TVPKultura nie dając nic w zamian (oczywiście o ile wiem opłata nie zmaleje mimo utraty części programów).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 15 Maj 2012 18:31:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warhead napisał:
Właśnie pozbawili właścicieli pakietu socjalnego 2 programów TV Polonia i TVPKultura nie dając nic w zamian (oczywiście o ile wiem opłata nie zmaleje mimo utraty części programów).


Przecież dostali oni więcej stacji niż mieli do tej pory. Tylko muszą posiadać telewizor z DVB-C lub ewentualnie dekoder. Bodajże jest tam cały stary pakiet socjalny i jeszcze PULS, TV 4.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asdf1




Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 26

PostWysłany: Wto, 15 Maj 2012 20:17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie zauważyliście, że obraz na cyfrowym w porównaniu do analogowego jest opóźniony o około 4-5s?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
parek64




Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 140

PostWysłany: Wto, 15 Maj 2012 20:25:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asdf1 napisał:
Czy nie zauważyliście, że obraz na cyfrowym w porównaniu do analogowego jest opóźniony o około 4-5s?


He, he...na EURO w sam raz. Jestem ciekawy reakcji oglądających mecze na żywo, oczywiście jak naszym uda się strzelić gola. Krzyk po strzelonej bramce będzie się w naszym mieście rozchodził jak hiszpańska fala Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Warhead




Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 19

PostWysłany: Sro, 16 Maj 2012 07:28:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież dostali oni więcej stacji niż mieli do tej pory. Tylko muszą posiadać telewizor z DVB-C lub ewentualnie dekoder. Bodajże jest tam cały stary pakiet socjalny i jeszcze PULS, TV 4.[/quote]

Rozumiem, że to była taka ironia. Telewizor z DVB-C i dekoder to duży wydatek i nie każdy może sobie na to pozwolić, z pewnością nie wszyscy użytkownicy pakietu socjalnego. Poza tym, jak to wszystko bedzie już normalnie "chodzić" to mając taki telewizor i dekoder - na co mi kablówka z tej że tak powiem "firmy".
Moim zdaniem zagranie poniżej pasa. Należało albo dać w zamian inne programy albo obnizyć miesięczną opłatę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 16 Maj 2012 07:41:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warhead napisał:
Poza tym, jak to wszystko bedzie już normalnie "chodzić" to mając taki telewizor i dekoder - na co mi kablówka z tej że tak powiem "firmy".

To są 2 różne systemy dekodowanie DVB-T i DCB-C Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 16 Maj 2012 11:41:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fomicz napisał:

To są 2 różne systemy dekodowanie DVB-T i DCB-C Wink


Jeśli już to DVB-T (cyfrówka naziemna) i DVB-C (cyfrówka kablowa). DCB to jest Development Credit Bank, a nie system kodowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 16 Maj 2012 11:45:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warhead napisał:

Rozumiem, że to była taka ironia. Telewizor z DVB-C i dekoder to duży wydatek i nie każdy może sobie na to pozwolić, z pewnością nie wszyscy użytkownicy pakietu socjalnego. Poza tym, jak to wszystko bedzie już normalnie "chodzić" to mając taki telewizor i dekoder - na co mi kablówka z tej że tak powiem "firmy".
Moim zdaniem zagranie poniżej pasa. Należało albo dać w zamian inne programy albo obnizyć miesięczną opłatę.


Jeśli już to telewizor z DVB-C lub dekoder, a nie jedno i drugie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
takitamsobietyp




Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 42

PostWysłany: Sro, 16 Maj 2012 15:22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam analogową multimedie ale jak mi oferte cyfrowej przedstawili to aż się za głowę złapałem. Taka lipa, że za część kanałów które są podstawowymi w innych telewizjach (cyfra , polat, n) każą sobie dodatkowo płacić......Umowa 25 miesięcy co jest kolejnym absurdem. Ja sobie teraz N-kę biorę za 59 za miesiąc i mam umowę na 12 miesięcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 06 Cze 2012 13:13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asdf1 napisał:
Czy nie zauważyliście, że obraz na cyfrowym w porównaniu do analogowego jest opóźniony o około 4-5s?

To absolutnie normalne. Taki urok sygnału cyfrowego, który jeszcze musi być rozkodowany itd. Niektóre kanały "opóźniają" nawet więcej. Smile

Warhead napisał:
Właśnie pozbawili właścicieli pakietu socjalnego 2 programów TV Polonia i TVPKultura nie dając nic w zamian (oczywiście o ile wiem opłata nie zmaleje mimo utraty części programów).

Jakoś trzeba nakłonić ludzi do zmiany na system cyfrowy. To chyba i tak lepsze niż wyłączenie sygnału z dnia na dzień? Niektórzy najlepiej pozostaliby jeszcze przy czarno-białej tv.

parek64 napisał:
asdf1 napisał:
Czy nie zauważyliście, że obraz na cyfrowym w porównaniu do analogowego jest opóźniony o około 4-5s?


He, he...na EURO w sam raz. Jestem ciekawy reakcji oglądających mecze na żywo, oczywiście jak naszym uda się strzelić gola. Krzyk po strzelonej bramce będzie się w naszym mieście rozchodził jak hiszpańska fala Smile

Już się właśnie zastanawiałem czy okna pozamykać na mecz otwarcia. Very Happy Żeby nie słyszeć "gooool!" 10 sekund przed zobaczeniem go. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021001 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski