STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
promocja w Eltronik

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Czw, 08 Mar 2012 11:39:11    Temat postu: promocja w Eltronik Odpowiedz z cytatem

Dowiedziałem się że obecnie jest promocja jeśli chodzi o telewizje cyfrową pół roku za darmo ale umowa na 30 mies. Czy warto w to brnąć tzn podpisać umowe na tak dlugi okres? bo podłaczenie i atywacja za 1 zł a to troche kusi.Nigdy nie miałem telewizji z tej firmy więc nie wiem.
Acha i można wybrać albo dekoder albo moduł za 1 zł więc co lepiej??
Troche długo te 30 mies ale tak naprawde nie ma innego wyboru bo podpisanie umowy na czas nieokreślony to wtedy trzeba zapłacić aktywacje itp także jest to nie opłacalne.
Prosze o rade bo tak naprawde w Brodnicy nie ma innego wyboru jeśłi chodzi o kablówki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nero-15




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 139

PostWysłany: Czw, 08 Mar 2012 12:27:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz jeszcze do wybory telewizje satelitarną.
Ja niestety musiałem zrezygnować z kablówki i przeniosłem sie do cyfrowego polsatu. Zmiana była wynikiem zmiany miejsca zamieszkania.
Powiem tak. Jak tylko będzie w moim rejonie eltronik to rezygnuje z polstatu. Jedyny plus jest taki że mam dekoder PRV. Jeśli eltronik coś takiego proponuje to nei ma co sie zastanawiać.
2 sprawa to koszty. Kablówka zawsze będzie tańsza.
3 sprawa to, to że kablówka jest zdecydowanie miej awaryjna.
4 sprawa abonament w tv satelitarna to też minimum 24 miesiące umowy.
A firma eltornik to bardzo dobry i godny polecenia dostawca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
parek64




Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 140

PostWysłany: Czw, 08 Mar 2012 12:47:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nero-15 napisał:
Masz jeszcze do wybory telewizje satelitarną.
Ja niestety musiałem zrezygnować z kablówki i przeniosłem sie do cyfrowego polsatu. Zmiana była wynikiem zmiany miejsca zamieszkania.
Powiem tak. Jak tylko będzie w moim rejonie eltronik to rezygnuje z polstatu. Jedyny plus jest taki że mam dekoder PRV. Jeśli eltronik coś takiego proponuje to nei ma co sie zastanawiać.
2 sprawa to koszty. Kablówka zawsze będzie tańsza.
3 sprawa to, to że kablówka jest zdecydowanie miej awaryjna.
4 sprawa abonament w tv satelitarna to też minimum 24 miesiące umowy.
A firma eltornik to bardzo dobry i godny polecenia dostawca.


2 sprawa - temat do dyskusji (nie zgadzam się, dolicz sobie kanały HD w Eltroniku, plus ewentualnie kanały premium. Wyjdzie cenowo kosmos!!!. W N za 68zł mam około 30 kanałów HD, a może już nawet więcej, plus HBO i nPremium1-4)
3 sprawa - temat do dyskusji (nie zgadzam się, trzeba przejrzeć forum i na ten temat jest sporo informacji dot awarii)
4 sprawa - temat do dyskusji (tu już w ogóle się nie zgadzam, np. obecnie w n jest umowa na 12 miesięcy i w tym 3 miesiące gratis) A tak w ogóle to nigdy w N nie miałem umowy dłuższej niż 12 miesięcy

Ja zrezygnowałem z kablówki ze względu na koszty. Mam obecnie już od ładnych paru lat N. Nie płacę dzierżawy za dekoder HD PVR 500GB, a Eltronik sobie za to życzy i nie mało i tylko za dekoder HD.
Także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... ale na 30 miesięcy brać smycz!!! jest to dosyć niebezpieczny ruch z racji tego, że na dzień dzisiejszy oferty tak szybko się zmieniają, że za rok skorzystasz z o wiele lepszej.
Nie wiem natomiast jak jest w Multimedia.
Ale decyzja należy tylko do Ciebie, bo tak naprawdę nikt nie wie co oczekujesz. Czy ilość, czy jakość...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nero-15




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 139

PostWysłany: Czw, 08 Mar 2012 13:14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem na myśli zwykły pakiet.
Oczywiście jeśli chcesz mieć kanały HD plus np. HBO czy cyfrę +. To polecam satelitę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 08 Mar 2012 13:33:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

man - ty jednak jestes wielki !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 08 Mar 2012 14:22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie właściwy dział dyskusji tutaj jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Kędzia




Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 268

PostWysłany: Czw, 08 Mar 2012 14:53:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"enka" niech tworzy jeszcze więcej kanałów pt "liga mistrzów". interesują mnie kanały sportowe, a tego w eltroniku jest sporo: eurosporty, poslaty sportowe, tvp sport, sportklub, nsport i brodnicki eurosport z transmisjami sparty i mks Wink

przynaję, że co do ceny u innych operatorów nie mam porównania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 08 Mar 2012 22:52:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

parek64 napisał:
nero-15 napisał:
Masz jeszcze do wybory telewizje satelitarną.
Ja niestety musiałem zrezygnować z kablówki i przeniosłem sie do cyfrowego polsatu. Zmiana była wynikiem zmiany miejsca zamieszkania.
Powiem tak. Jak tylko będzie w moim rejonie eltronik to rezygnuje z polstatu. Jedyny plus jest taki że mam dekoder PRV. Jeśli eltronik coś takiego proponuje to nei ma co sie zastanawiać.
2 sprawa to koszty. Kablówka zawsze będzie tańsza.
3 sprawa to, to że kablówka jest zdecydowanie miej awaryjna.
4 sprawa abonament w tv satelitarna to też minimum 24 miesiące umowy.
A firma eltornik to bardzo dobry i godny polecenia dostawca.


2 sprawa - temat do dyskusji (nie zgadzam się, dolicz sobie kanały HD w Eltroniku, plus ewentualnie kanały premium. Wyjdzie cenowo kosmos!!!. W N za 68zł mam około 30 kanałów HD, a może już nawet więcej, plus HBO i nPremium1-4)
3 sprawa - temat do dyskusji (nie zgadzam się, trzeba przejrzeć forum i na ten temat jest sporo informacji dot awarii)
4 sprawa - temat do dyskusji (tu już w ogóle się nie zgadzam, np. obecnie w n jest umowa na 12 miesięcy i w tym 3 miesiące gratis) A tak w ogóle to nigdy w N nie miałem umowy dłuższej niż 12 miesięcy

ad2. Zależy od pakietu. Podstawowy nie wychodzi aż tak drogo.
ad3. Potwierdzam, niestety bywa. :/ Sam o tym pisałem, ale ostatnio tylko okresowo. Ostatnio znowu wszystko śmiga.

parek64 napisał:
Ja zrezygnowałem z kablówki ze względu na koszty. Mam obecnie już od ładnych paru lat N. Nie płacę dzierżawy za dekoder HD PVR 500GB, a Eltronik sobie za to życzy i nie mało i tylko za dekoder HD.
Także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... ale na 30 miesięcy brać smycz!!! jest to dosyć niebezpieczny ruch z racji tego, że na dzień dzisiejszy oferty tak szybko się zmieniają, że za rok skorzystasz z o wiele lepszej.
Nie wiem natomiast jak jest w Multimedia.
Ale decyzja należy tylko do Ciebie, bo tak naprawdę nikt nie wie co oczekujesz. Czy ilość, czy jakość...

W Eltroniku nie płaci się dzierżawy a kupuje dekoder. Można zapłacić całość, albo w rozłożeniu na opłatę do każdego rachunku (sam tak mam).
Ale równie dobrze (jeżeli tv posiada tuner DVB-C) wystarczy kupić moduł za 100zł co przy rozłożeniu na 30 miesięcy daje śmieszną sumę. Wadą jest brak dekodera z wbudowanym dyskiem. Trzeba kupić dysk zewnętrzny (lepsze wyjście), albo przynajmniej pojemny pendrive (wejdą góra 2 filmy).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 09 Mar 2012 07:27:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeVito napisał:
Wadą jest brak dekodera z wbudowanym dyskiem. Trzeba kupić dysk zewnętrzny (lepsze wyjście), albo przynajmniej pojemny pendrive (wejdą góra 2 filmy).

A jakiż dekoder HD oferują i za jaką dzierżawę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 09 Mar 2012 23:11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pisałem nie ma dzierżawy. Dekoder się kupuje na własność. Smile

Taki dekoder:
http://www.forum.brodnica.net/viewtopic.php?t=5518
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Sob, 10 Mar 2012 00:08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od Eltronika z daleka jeżeli chodzi o internet tam co się dzieje to masakra.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Sob, 10 Mar 2012 14:19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brod.pl napisał:
Od Eltronika z daleka jeżeli chodzi o internet tam co się dzieje to masakra.



potwierdzam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sob, 10 Mar 2012 21:56:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masakra czyli co konkretnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Pon, 12 Mar 2012 08:26:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodziło mi o opinie jeśli chodzi o telewizje a nie internet.Jeśli chcesz się dowiedzieć coś o necie to załóż własny post
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emc81




Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 209

PostWysłany: Pon, 12 Mar 2012 08:28:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brod.pl napisał:
Od Eltronika z daleka jeżeli chodzi o internet tam co się dzieje to masakra.


a co takiego się dzieje? Shocked ja mam i nie narzekam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02109 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski