STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Madzia z Sosnowca nie żyje...
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siostra sisters




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 356

PostWysłany: Pią, 03 Lut 2012 20:48:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewik napisał:
W takiej sytuacji mam nadzieję, że została sprzedana, przynajmniej znaczyłoby to, że żyje. Jeśli oczywiście trafiłaby do ludzi, którzy chcieliby mieć dziecko....Ja sama mam 6 miesięczną córeczkę i w głowie mi się nie mieści cała ta afera. Jak można tak postąpić....Do póki nie znajdą ciała będę mieć nadzieję, że dziecko żyje i jest z kimś kto je będzie kochać.A z tą matka to nie wiem co bym zrobiła jakby ją spotkała....



obyś miała rację ...
ale tak sobie myśle odnośnie tej matki - sama sobie w łeb nie walnęła - lekarz jakis wydał obdukcję.... przesłuchiwana non stop przez policje a potem przez "szołmena" Rutkowskiego - może jej już tak wyprali mózg ,że w pewnym momencie uwierzyła w myśl,że zrobiła to co mówi w sumie na tym przesłuchaniu to Rutkowski powiedział,że zabiła dziecko a ona potwierdziła....
ale z drugiej strony ogladałam w tv dokument o kobietach morderczyniach i też taka jedna utopiła swoje dzieci a zrobiła szum medialny,że porwano je - płakała,szalała ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewik




Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 27

PostWysłany: Pią, 03 Lut 2012 22:45:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie trzeba mieć na prawdę coś z głową (i to poważnego) żeby zrobić krzywdę swojemu dziecku. Jak dla mnie wszelkie choroby psychiczne nie są wytłumaczeniem tego typu czynów. Wolałabym zrobić coś sobie ale nie dziecku! Ostatnio u wielu osób (w tym u moich znajomych) wykrywają jakieś depresje, schizofrenie itp. Na pewno składa się na to wiele czynników, tylko, że to są ludzie młodzi (do 30 lat). Nie mówię, że takie osoby nie powinny mieć dzieci, ale ja bym się raczej nie zdecydowała, zwłaszcza po tym co teraz słyszę w TV.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dawidryba




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 19

PostWysłany: Sob, 04 Lut 2012 07:38:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://polskalokalna.pl/raport/poszukiwania-Magdy/news/znaleziono-cialo-zaginionej-magdy,1755608 niestety
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Sob, 04 Lut 2012 17:01:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co najzabawniejsze to ta wstrętna baba odsiedzi może kilka tygodni i ją wypuszczą..takie jest polskie prawo do du****py!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tajemnicza




Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 52

PostWysłany: Pon, 06 Lut 2012 12:43:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam cichą nadzieję, że dziewczynka się odnajdzie cała i zdrowa...jednak tak się nie stało. Najgorsze jest, to że dużo ludzi się zaangażowało, by pomóc w poszukiwaniach i wspieraniu rodziny, a matka tak wybitnie grała, że oszukała wszystkich.
Przykra historia, która zapewne mogłaby się skończyć inaczej, gdyby tylko matka szybko zainterweniowała.
Przecież taki nieszczęśliwy wypadek mógłyby się przydarzyć każdemu, nawet doświadczonej matce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kubabca




Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 108
Skąd: Brodnica/emigracja

PostWysłany: Pon, 06 Lut 2012 12:50:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KJTmHBYRuaQ

Straszna patologia w wykonaniu dziennikarki i policjanta jak dla mnie . Nie przepadam za Rutkowskim bo to strasznie śliski gość ale w tym wypadku wydaje się dla rozwikłania sprawy jego praca kluczowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015124 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski