STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
ORANGE

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawca13




Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 2

PostWysłany: Wto, 09 Sie 2011 14:48:13    Temat postu: ORANGE Odpowiedz z cytatem

Niedługo kończy mi się umowa w Orange i zastanawiam się do jakiego salonu się udać. Czy wszystkie salony mają tą samo ofertę?? Czy któryś z salonów ma większe możliwości?? Który z salonów w Brodnicy polecacie czy może lepiej przedłużyć przez internet?? Proszę o opinie i pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 10 Sie 2011 06:46:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie zadzwonili do Ciebie z operatora Question Zazwyczaj dzwonią na kilka miesięcy przed upływem wygaśnięciem umowy. Z konsultantem więcej "ugrasz" niż w punkcie. Jeśli nie dzwonili to Ty do nich zadzwoń i dowiedz się co są w stanie Ci zaproponować.

pozdrawiam
"orendżowiec" Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dawca13




Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 11 Sie 2011 14:01:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konsulatnci dzwonia po 5 razy dziennie:P aż mam ich dosyc a najlepsze że każdy z inna oferta:)
Podpisywanie umowy przez tel troche mnie przeraża bo znajomy kupował tak tel i pozniej jak chciał oddac na gwarancje to troche problemów z tym miał bo zaden salon nie chciał przyjąć. Więc nie dokonca przemawia do mnie kupowanie przez tel. Chyba wole isc do salonu i zobaczyc co kupuje i w ogole.
Tylko nie wiem do ktorego salonu się udac. Który polecacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotroch




Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 46
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 11 Sie 2011 19:34:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... szczerze?... Obydwa salony Orange w Brodnicy są... wg mnie beznadziejne. Marna obsługa, małe wyposażenie salonów (pytając o wszelki wybrany sobie wcześniej telefon, pokazywali mi go tylko w katalogu i proponowali zamówienie więc w sumie to samo jakbym kupował w sklepie internetowym Orange). Moje kupowanie tel. w brodnickich salonach Orange skończyło się... przejściem do innej sieci.
Ja żadnego z brodnickich orangów bym nie polecał, ale to tylko moje zdanie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szostek




Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 23
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 11 Sie 2011 19:41:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotroch napisał:
Hmmm... szczerze?... Obydwa salony Orange w Brodnicy są... wg mnie beznadziejne. Marna obsługa, małe wyposażenie salonów (pytając o wszelki wybrany sobie wcześniej telefon, pokazywali mi go tylko w katalogu i proponowali zamówienie więc w sumie to samo jakbym kupował w sklepie internetowym Orange). Moje kupowanie tel. w brodnickich salonach Orange skończyło się... przejściem do innej sieci.
Ja żadnego z brodnickich orangów bym nie polecał, ale to tylko moje zdanie...

mialem podobna sytuacje pani w salonie sie ze mna klocila ze tel ma karte pam. m2 bo to sony ericsson niestety nie wiedziala ze se yari ma micro sd. a w kazdym salonie inna oferte maja inne ceny tel jak kiedys chodzilem za tel. aktualnie jestem w play i jestem zadowolony ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewa27




Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 46
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sob, 07 Sty 2012 10:41:16    Temat postu: orange Odpowiedz z cytatem

cruiser napisał:
A nie zadzwonili do Ciebie z operatora Question Zazwyczaj dzwonią na kilka miesięcy przed upływem wygaśnięciem umowy. Z konsultantem więcej "ugrasz" niż w punkcie. Jeśli nie dzwonili to Ty do nich zadzwoń i dowiedz się co są w stanie Ci zaproponować.

pozdrawiam
"orendżowiec" Cool
odradzam takich telefonicznych konsultantów dałam się nabrać na niby dobrą ofertę a okazało się że bez modemu umowa powinna być pdpisywana na rok a nie na dwa lata i teraz muszę męczyć się jeszcze rok moim zdaniem lepiej jest iść do punktu i tam się wszystkiego dowiedzieć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristof




Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 70

PostWysłany: Sob, 07 Sty 2012 12:57:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załóż sobie konto na ich stronie internetowej, lepszej oferty niż tam to nie dostaniesz. Wszystkie oferty przygotowane dla Ciebie są bardzo czytelnie pokazane, a jeśli bierzesz telefon to masz go o ok. 50zł taniej niż w salonie i zawsze kilkanaście dodatkowych minut gratis wpadnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Sob, 07 Sty 2012 13:24:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezależnie od sieci lepiej jest właśnie, kupować przez sieć!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gromek




Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 25

PostWysłany: Sob, 07 Sty 2012 17:57:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie polecam internetu mobilnego, bo są limity i nie jest za szybki.

Sam mam i znajomi Internet od p. Kowalskiego - 45 zł / 2 Mbit/s i śmiga bez problemu. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018671 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski