STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Klon to wazeliniarz?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
święty powszedni
Gość






PostWysłany: Nie, 22 Lut 2004 15:26:27    Temat postu: Trochę pochwalmy Odpowiedz z cytatem

czy ja wiem czy te 2 tygodnie wystarczą abyś nadrobiła wszelkiego rodzaju braki-pewnie nie wiec, zostań taka jestes, bo w konfrontacji z rzeczami o ktorych niemasz zielonego pojecia, nie tylko Twoj łańcuch DNA moze ulec defragmentacji, ale także szare płaty w mózgu mogą ulec napecznieniu, skreceniu i wybrzuszeniu, a co najgorsze moga się już niemiescic w czaszce...

pragnę w tym miejscu podziekowac

listonoszowi ze doniósł mi przesyłke na czas
pani z sąsiedniej klatki ze codzień jej usmiech równy jest pięknemu słońcu
pani Zosi ze sklepu spożywczego ze tak ładnie pakuje jabka w reklamówke
słuzbom miejskim ze idzie przejechac przez zaśnieżone miasto bez wpadniecia w zaspe
kierowcy karetki pogotowia ze jedzie tak szybko ze zdazy do wypadku
ksiedzu wikaremu ze piekne kazanie tydzien temu w kosciele, az chcialo sie sluchac i sluchac a potem wcielac w zycie
zonie Magdzie ze juz nieprzesala obiadu
synkowi Mateuszowi, ze lubi spacery po parku i ogladaniu przyrody

tym ktorym nic nie skapło tez dziekuje ze sa
Powrót do góry
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Nie, 22 Lut 2004 16:18:46    Temat postu: Re: Trochę pochwalmy Odpowiedz z cytatem

Więc tak?? Mam dalej tkwić z maraźmie?? Dlaczego nie mogę wejść na dobrą drogę?? Dlaczego nie mogę stać się człowiekiem w "właściwym" tego słowa znaczeniu?? Może dlatego, że potrzebujesz ofiary?Razz Przyznaj, że świat byłby strasznie nudny, gdyby chodzili po nim sami Hrabiowie, więc powinieneś się chyba cieszyć, że istnieję Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni
Gość






PostWysłany: Nie, 22 Lut 2004 16:46:49    Temat postu: Do Pragi, ktora jest piękna nocą............................ Odpowiedz z cytatem

prawdziwi arystokraci juz wygineli, choć na forum bywał pan Hrabia:-)

zreszta pewnie Ty tez masz coś światu do zaoferowania:-)
pewnie tez jestes interesujaca osoba z pomyslami ideami i marzeniami:-)

spojrzałem na moja mloda zone jak krzata sie po domu...jak mówi czule do mnie i usmiecha sie bez falszywej skromnosci...i głupio mi ze tak pisalem do Ciebie...przepraszam...

ja zawieszam i wyrzucam topór Prago!
Powrót do góry
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Nie, 22 Lut 2004 18:21:43    Temat postu: Re: Do Pragi, ktora jest piękna nocą........................ Odpowiedz z cytatem

Ja tez przepraszam, nie zawsze formułuję swoje poglądy tak jak powinnam, jestem impulsywna i niezbyt obiektywna jeśli chodzi o Klona Smile Będę go zawsze bronić, bo nie ma on wielu osób, które go wspierają. Znam go od podszewki i wiem, że jest dobrym człowiekiem. To mi wystarcza. Stał się teraz osobą publiczną i jest narażony na krytyke, to naturalne. Znam jego poglądy, i wierz mi, gdyby był taki jakim go piszecie, to juz dawno bym go przywróciła do pionu Smile

Nudno będzie na forum bez tych słownych przepychanek, ale na pewno cos nowego znajdziemy Smile

Jutro jadę na tydzień do Olsztyna, mam nadzieję, że jak wróce to ktoś się ucieszy Smile

Do zobaczenia ( przeczytania ) Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pustaki
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Mar 2004 12:57:55    Temat postu: wazelina Odpowiedz z cytatem

Wazelina, wazelina, wazelina ..... Dawno nie widziałem takiego wazeliniarstwa. A tak w ogóle to chyba jakieś kółko wzajemnej adoracji bezkrytycznie zaapatrzone w siebie. Nie zdziwiłbym się gdyby były to tylko dwie te same osoby o innych nickach - gość i jego lala.
Normalnie to chyba pozjadaliście wszystkie rozumy i chyba jesteś the best w każdedej dziedzinie - a już w psychologii to bynajmniej.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Chyba lepiej gościu pogadaj sobie z lalą w realu .....
ściema
Powrót do góry
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Wto, 09 Mar 2004 14:16:36    Temat postu: Re: wazelina Odpowiedz z cytatem

pustaki napisał:
Wazelina, wazelina, wazelina ..... Dawno nie widziałem takiego wazeliniarstwa. A tak w ogóle to chyba jakieś kółko wzajemnej adoracji bezkrytycznie zaapatrzone w siebie. Nie zdziwiłbym się gdyby były to tylko dwie te same osoby o innych nickach - gość i jego lala.
Normalnie to chyba pozjadaliście wszystkie rozumy i chyba jesteś the best w każdedej dziedzinie - a już w psychologii to bynajmniej.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Chyba lepiej gościu pogadaj sobie z lalą w realu .....
ściema


No to nas ożenili Smile Lepiej było jak darliśmy koty Smile W realu chętnie ze świętym pogadam, ale ściskać się wolę z kimś innym Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Wto, 09 Mar 2004 19:09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy to o mnie? czytam z rozdziawiona geba:-)
pogadac w realu...no moze kiedys!
a co Ty z tym sciskaniem?Smile prowokacja czy śiwetego negacja?Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Sro, 10 Mar 2004 21:07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święty powszedni napisał:
czy to o mnie? czytam z rozdziawiona geba:-)
pogadac w realu...no moze kiedys!
a co Ty z tym sciskaniem?Smile prowokacja czy śiwetego negacja?Smile


No chyba o Tobie, przynajmniej jeśli nadążam za tokiem rozumowania Sz.P. pustaki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Czw, 11 Mar 2004 18:23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale z tym sciskaniem to juz Ty chyba dodalas...Smile
rubaszne stworzonko!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Nie, 14 Mar 2004 17:11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święty powszedni napisał:
no ale z tym sciskaniem to juz Ty chyba dodalas...Smile
rubaszne stworzonko!
Chciałabym napisać że przepraszam i bije się w piersi, ale nie chce internautów demoralizowac skorom już sama na manowce przez tego mojego "ściskającego" wyprowadzona Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Nie, 14 Mar 2004 17:59:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale kto tam Cię wie...najlepszy w tym jest Zygmuntus Freud!Smile
i kto tam wie co w Tobie drzemie za bestia:-)))) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TO JA
Gość






PostWysłany: Pon, 15 Mar 2004 22:54:06    Temat postu: WAZELINIARSTWO Odpowiedz z cytatem

Składał szczery hołd po hołdzie
Temu, na czyim był żołdzie. Razz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.025563 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski